Na weselu Radwańskiej bawiły się dwie gwiazdy światowego tenisa. Obie mają polskie korzenie. Jak wypadły?

Na weselu Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta bawiły się Angelique Kerber i Caroline Wozniacki - znane tenisistki polskiego pochodzenia, a prywatnie przyjaciółki panny młodej.

W miniony weekend odbył się długo zapowiadany ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Na weselu pod Krakowem bawiły się gwiazdy świata sportu, w tym dwie tenisistki polskiego pochodzenia: Angelique Kerber i Caroline Wozniacki. Pierwsza z pań urodziła się i mieszka w Niemczech, ale zawsze podkreśla swoje polskie korzenie. Świat usłyszał o niej półtora roku temu, gdy wygrała Australian Open i pokonała samą Serenę Williams.

Rodzice Caroline Wozniacki natomiast wyemigrowali do Danii jeszcze przed narodzinami córki. Mimo to sportsmenka płynnie mówi po polsku i chętnie opowiada o swoim pochodzeniu.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Obie panie na korcie radzą sobie świetnie, a jak wypadły na ślubie przyjaciółki? Żadna się nie popisała, jednak w ostateczności bardziej przekonuje nas stylizacja Kerber. Niestety wzorzysta sukienka Wozniacki przywodzi na myśl plażę, a nie weselne przyjęcie.

Agnieszka Radwańska już po ślubie! Wśród gości sławy. Ale show kradnie suknia panny młodej. Obłędna!

wj

Więcej o:
Komentarze (2)
Angelique Kerber i Caroline Wozniacki na weselu Radwańskiej. Która wypadła lepiej?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Krakowianka

    Oceniono 4 razy 4

    Świetne sukienki Kerber i Wozniacki. Ładne, naturalne dziewczyny, a nie sztucznie wyfiokowane ubrały się elegancko, ale nie w klimacie typowego wesela. Coraz częściej-na szczęście-odchodzi się od krótkich, specyficznych "weselnych" sukienieczek.

  • Gość: Krakowianka

    Oceniono 2 razy 2

    Sukienki Kerber i Wozniacki świetne i co bardzo ważne niekojarzące się z typowo weselnym stylem. Nareszcie można zauważyć, że odchodzi się od typowo weselnego stylu kroptkiej sukieneczki w specyficznym klimacie. Ładne, naturalnie wyglądające dziewczyny, a nie wyfiokowane na styl weselny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX