Maciej Stuhr wielkim nieobecnym na dzisiejszym proteście. Tłumaczy się. "Bardzo proszę pamiętać, że ja byłem przeciw"

Od kilku dni trwają protesty przeciwko zmianom w sądownictwie. Trwa właśnie wielka demonstracja przed Pałacem Prezydenckim. Zabrakło jednak na niej aktora, który stanowi twarz walki z partią rządzącą.

Maciej Stuhr poinformował właśnie na swoim profilu na Facebooku, że nie pojawi się na dzisiejszych protestach pod Pałacem Prezydenckim i Sejmem.

Niestety muszę być dziś z wami tylko duchem, a ciałem z moim synkiem. Przepraszam! Jesteście dzielni i odważni! Wierzę głęboko, że prawo i sprawiedliwość jest po naszej stronie.

W swoim długim wpisie zaapelował:

Krzyczcie dziś głośno. Może to nic nie da, ale zawsze będziecie mogli powtórzyć za klasykiem: "W razie czego, bardzo proszę pamiętać, że ja byłem przeciw".

Na koniec jeszcze dodał:

(...) jest moim obowiązkiem protestować przeciwko niszczeniu mojej ukochanej ojczyzny.

AG

Orły 2016. Maciej Stuhr żartuje z "drugiego sortu" i Tupolewa. "Uratował galę". Inni: Przegiął. Mamy komentarz aktora

Więcej o:
Komentarze (122)
Maciej Stuhr wielkim nieobecnym na dzisiejszym proteście. Tłumaczy się. "Bardzo proszę pamiętać, że ja byłem przeciw"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ferryk

  Oceniono 17 razy 13

  Protesty teraz? , tylko ,że jest to niestety musztarda po obiedzie lub rozlane mleko. Gdy są wybory to połowa uprawnionych do głosowania siedzi na czterech literach po domach i narzeka. Mam w nosie te protesty bo właściwe rzeczy trzeba robić we właściwym czasie. Typowe mądry Polak po szkodzie.

 • oelefante

  Oceniono 17 razy 7

  Trzeba było do szpitala się położyć. Nie musiałby się Pan tłumaczyć

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 47 razy 7

  Ale Twój synek nie pójdzie do szkoły aktorskiej, bo tego mu zabroni ustawa prawna, mówiąca, że aktorom gorszego sortu i ich dzieciom zabrania się wykonywania tego zawodu.

 • Gość: 81

  Oceniono 5 razy 5

  A to ci cwany lis .

 • blumkwist

  Oceniono 15 razy 5

  Niszczeniem ukochanej ojczyzny byłoby pozwolenie na to żeby było tak jak było, pozwolenie na to żeby ta sędziowska klika nie kontrolowana przez nikogo z zewnątrz trwała w samozadowoleniu i braku rozliczenia się za sądowe zbrodnie komuny i za te mniejsze - obecne, gdzie rozgrzani usłużni sędziowie na telefon zabezpieczali bezkarność, tym dobrze umoszczonym w układzie. Gdzie mafiozi mogli liczyć na bezkarność, a żaden polityk nie poniósł żadnych konsekwencji najbardziej nawet uwikłanych w korupcje działań... I miało być tak jak było przez kolejne dekady i jakoby to nie miałoby niszczyć ukochanej ojczyzny?

 • ryszyn

  Oceniono 8 razy 4

  a ja się pytam kiedy wreszcie pojawi się na podeście gen. Dukaczewski, by razem z innymi architektami imprezy zagrzewać do boju? w grudniu był, czemu teraz nie ma???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX