Filip Chajzer ciepło o Radiu Maryja: Jest bardzo potrzebne, prawda o Polsce to wspólny mianownik

Filip Chajzer ceni Radio Maryja. W najnowszym wywiadzie wyznał, że uważa je za bardzo potrzebne.

Filip Chajzer, jeden z najbardziej medialnych dziennikarzy w Polsce, pochwalił w najnowszym wywiadzie Radio Maryja. Zrobił to na łamach miesięcznika "Ludzie i wiara", któremu opowiedział o swoim ponownym zbliżeniu się do Boga oraz ciepłym stosunku do kontrowersyjnej rozgłośni z Torunia.

Lubię, kiedy ktoś do mnie mówi. A poza tym jestem ciekawy, co dzieje się w świecie, który nie nazywa się Warszawą. Prawda o Polsce to wspólny mianownik dużych aglomeracji, małych miejscowości i dalekiej prowincji. W tym radiu można usłyszeć o problemach zwykłych ludzi. Uważam, że jest bardzo potrzebne. Daje samotnym poczucie, że ktoś jest z nimi. Na antenie słychać też modlitwy - czytamy.

Opowiedział też o Bogu, do którego zbliżył się w ciągu ostatnich dwóch lat.

Powtarzanie formuł, jak w różańcu, odcina nas od rzeczywistości i pozwala skupić się na tym, co w środku. Uzyskać głębszy kontakt z Bogiem. Czasami, kiedy zdarza mi się modlić w ten sposób rozumiem, po co to robimy. Ale na pewno nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. Dużo bardziej odpowiada mi rozmowa z Panem Bogiem. Staram się mieć na nią czas każdego dnia. Od dwóch lat jestem bliżej Boga.

Chajzer kupił chłopcu książkę. Akcja marketingowa? Opowiedział o szczegółach. "Po 15 minutach odezwała się jego mama, a potem..."

JZ

Więcej o:
Komentarze (64)
Filip Chajzer ciepło o Radiu Maryja: Jest bardzo potrzebne, prawda o Polsce to wspólny mianownik
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zielona-galazka

  Oceniono 55 razy 41

  Radio Maryja - głos belzebuba w twoim domu.

 • jestem_synem_roma

  Oceniono 45 razy 31

  No tak, publiczne grozenie ludziom przemoca i rzucanie najgorszych obelg w sumie jest calkiem katolickie. Ja to rozumiem.

 • zielona-galazka

  Oceniono 30 razy 18

  Chajzer jest satanistą?

 • totus.tytus

  Oceniono 23 razy 17

  Ustawia się chłoptyś żaglem do wiatru, wie, gdzie stoją konfitury i dokąd płynie rzeka szmalu. Nie da ci ojciec, nie da ci matka tego, co możesz dostać od Tadka.

 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 14 razy 12

  Wystaw na giełdę swój radioodbiornik.
  To chyba jedyny, w którym nie słychać nienawiści. Alleluja i do przodu,

 • Gość: anna

  Oceniono 26 razy 12

  Bo jak nasłuchasz sie tych nietolerancyjnych, siejących nienawiść wypowiedzi w radio ma ryja to Pan BÓG cie pokocha bardziej??? On tez słucha radio ma ryja i sie cieszy... tak??? Alez ty jesteś naiwny prostak.....poganin, a nie chrześcijanin

 • Gość: Piotr

  Oceniono 17 razy 11

  Twarz niestety bardzo tępa, mógłby być pomocnikiem kelnera - wszak pod warunkiem realizacji zadań niewymagających rozgarnięcia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX