Agata Duda i księżna Kate świetnie wyglądały. Jednak pierwsza dama powinna zmienić jedną rzecz. Na pewno się zgodzicie

Agata Duda i księżna Kate zachwyciły podczas spotkania. Obie wyglądały świetnie, jednak w wizerunku pierwszej damy była skaza. Zauważyliście?

Książę William i księżna Kate od poniedziałku bawią w Polsce. Po przylocie zostali powitani przez prezydenta Andrzeja Dudę i pierwszą damę, a następnie zjedli w Belwederze posiłek.

Dorota Wróblewska, ekspertka od wizerunku, w serwisie Przeambitni.pl zestawiła wygląd księżnej i pierwszej damy. Jej werdykt? Na początek zajęła się stylizacją Kate, która tego dnia założyła kreację Alexandra McQueena.

Kate jest ubrana w swoim stylu, niewinnie, bezpiecznie, elegancko, z klasą. Kate bardzo często wybiera brytyjskie marki. Nie ma problemu założenie rzeczy z sieciówki czy pokazanie się w czymś po raz drugi. W jej przypadku ten dress code i to jak ma wyglądać jest bardzo opracowane z góry. To nie jest tak, że wszystko jest spontaniczne, to jest wszystko przemyślane dokładnie! - oceniła.

Biografia projektanta Alexandera McQueena jest dostępna w formie ebooka na publio.pl >>

Księżna Kate, książę William, Andrzej Duda i Agata DudaKsiężna Kate, książę William, Andrzej Duda i Agata Duda Fot. Sawomir Kamiski / Agencja Gazeta

 Wróblewska oceniła też wygląd Agaty Dudy. Pierwsza dama założyła nietypową dla siebie kreację i zamiast garsonki miała tego dnia beżową sukienkę za kolano, którą przewiązała w talii szerokim paskiem w rzymskim stylu. Wyglądała w niej świetnie, ale jedną rzecz powinna zmienić - i Wróblewska bezbłędnie to wyłapała.

To, co powinna zmienić Agata Duda, to zdecydowanie fryzurę! Obecna fryzura bardzo postarza, dodaje co najmniej 8 lat! Jeżeli zapuści delikatnie włosy, zostanie przy tym kolorze – będzie wyglądała zdecydowanie dużo młodziej, subtelniej, ciekawiej i bardziej kobieco. Obecna fryzura jest bardzo urzędnicza. Stylizacja ciekawa, pasek oryginalny, ale gryzie się z urodą. Pierwsza Dama Agata Duda jest bardzo ciekawą, zgrabną kobietą, jednak nie do końca wykorzystuje swój potencjał. Oszczędna w mowie i w obrazku.

Cóż, wystarczy porównać dziewczęcą fryzurę księżnej Kate z mocno zachowawczą, "służbową" fryzurą pierwszej damy, żeby przyznać Wróblewskiej rację.

Księżna Kate, Agata DudaKsiężna Kate, Agata Duda AG

Przypomnijmy, że na wieczór tego samego dnia Agata Duda założyła sukienkę, o której Wróblewska również nie miała dobrego zdania. "Koronkowa sukienka pani Agaty Dudy sprawia wrażenie weselnej [...]. Brakuje szyku, wytworności i niewymuszonej elegancji - mówiła wtedy.

Księżna Kate i książę William są już w Polsce

JZ

Więcej o:
Komentarze (111)
Agata Duda i księżna Kate świetnie wyglądały. Jednak pierwsza dama powinna zmienić jedną rzecz. Na pewno się zgodzicie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • somtam

  Oceniono 87 razy 65

  A ja bym powiedziala, pasek w stylu goralskim. Do zwiewnej sukienki ma sie nijak:(

 • bzychnur

  Oceniono 59 razy 41

  fryzura to najmnjejszy problem. zmienic powinna meza dupka na jakiegos kolesia z jajami.

 • Gość: eekspert

  Oceniono 48 razy 38

  ekspert really? góralski pas z szarotką nazywa rzymskim ??????????????///

 • boo-boo

  Oceniono 43 razy 37

  Męża powinna zmienić na bank.

 • hdtvpolska

  Oceniono 50 razy 30

  Pokażcie zestawienie Polskich Pierwszych Dam.
  Od Gomułki przez Gierka, Kwacha pod Dudową.
  Ich wygląd mówi bardzo dużo o topowych politykach.
  Póki co to tylko Pani Kwaśniewska trzyma klasę światowej damy.

 • Gość: kol

  Oceniono 44 razy 28

  Fryzura jak by ją ciele wylizało, więc zapuszczanie włosów nic nie zmieni, trzeb po prostu zmienić fryzurę. Przydałby się też lepszy stanik, żeby biust z pobliża talii trafił na swoje miejsce.

 • nietyp

  Oceniono 45 razy 23

  Jedyne, co pierwsza dama powinna zmienić, to miejsce zamieszkania... Wioska na ścianie wschodniej wydaje się dla niej lepszym otoczeniem...

 • 11anna11

  Oceniono 25 razy 15

  Dwa lata prezydentury, a nasza Dudzina wciąż jak baba ze wsi. Cyba już nie ma nadziei na zmianę....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX