Zabawna sytuacja podczas przyjęcia z książęcą parą. Prezydent Duda znów stanie się hitem sieci? Wszystko przez to zachowanie

Po przemówieniu brytyjskiego ambasadora w Łazienkach Królewskich wzniesiono toast za królową Elżbietę. W pewnej chwili prezydent Duda chciał podejść do książęcej pary, ale nie do końca był pewien, czy to właściwy moment.

Wizyta księżnej Kate i księcia Williama w Polsce trwa. Pierwszy dzień zakończył się wielkim balem w Łazienkach Królewskich. Na przyjęciu nie mogło zabraknąć prezydenta Andrzeja Dudy i jego małżonki. 

Podczas imprezy książę William wygłosił przemówienie. Tuż po jego słowach ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce wzniósł toast za królową Elżbietę. W pewnym momencie prezydent chciał podejść do książęcej pary, by symbolicznie stuknąć się kieliszkiem. Nie wiedział jednak, czy to właściwy moment.

Iść czy nie iść?

embed

Trudna decyzja. Prezydent wyszedł jednak cało z "opresji", a uśmiechy na twarzach Kate i Williama wskazują na to, że najwyraźniej pozytywnie odebrali jego gest.

JT

Więcej o:
Komentarze (73)
Zabawna sytuacja podczas przyjęcia z książęcą parą. Prezydent Duda znów stanie się hitem sieci? Wszystko przez to zachowanie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Obywatel

  Oceniono 120 razy 56

  Za co tu podziwiać parę prezydencką, ona włosy ulizane jak zwykle, sukienka jak u dzidzi piernik, a prezydent z głupawym uśmiechem

 • Gość: Anna

  Oceniono 50 razy 32

  Sukienka Prezydentowej koszmarna ,nie ten material na lato,nie ten kolor dla bladynki i nie ta długość .Ktoś jej robi krzywdę ,może to te stare ciotki z PiS jej suknie wybierały.

 • Gość: gość

  Oceniono 44 razy 28

  Czy nasz prezydent SAMODZIELNIE,bez instrukcji nie jest w stanie podjąć nawet tak prostej decyzji,czy podejść do gości czy nie???

 • Gość: jxl82

  Oceniono 29 razy 23

  Idź Adrianie w PISdu!

 • Gość: gościufa

  Oceniono 30 razy 20

  Dobry ten filmik.
  Co Duda robi krok w stronę ambasadora, to ambasador pije następnego kielicha.

 • brzucho-prezesa

  Oceniono 24 razy 18

  Stuknąć się kieliszkami to można w domu albo w barze pijąc browara. Toast wznosi się przez uniesienie kieliszka i kontakt wzrokowy ze wznoszącymi toast. :)

 • swieta-panienka

  Oceniono 28 razy 18

  Proste, chciał po polsku się z księciem kieliszkiem stuknąć. Człowiek ze wsi wyjedzie... Wieś z człowieka nigdy... Nawet w kolejnym pokoleniu.

 • barakuda62

  Oceniono 27 razy 17

  Dzwonnik z PiSdolanu

 • Gość: Zgryz

  Oceniono 26 razy 16

  Ludyczny ten nasz Adrian i kultywuje tradycję. Picie bez toastu, to pijaństwo, stuknąć się należ, a od trzeciego stuknięcia można brudzia proponować i cmok, cmok.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX