Księżna Kate i książę William rozpoczęli drugi dzień wizyty w Polsce! Mamy pierwsze zdjęcia

Księżna Kate i książę William dotarli właśnie do Sztutowa, gdzie znajduje się były niemiecki obóz koncentracyjny. Swoją wizytę będą kontynuowali w Gdańsku.

Księżna Kate i książę William drugi dzień wizyty w Polsce rozpoczęli od zwiedzania Muzeum Stutthof na terenie byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego w Sztutowie. Księżna Kate wybrała na tę okazję białą suknię w kwiatowy wzór, która naszym zdaniem niekoniecznie pasuje do okoliczności.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Potem księżna Kate i książę William mają udać się do Gdańska, gdzie zostaną powitani w Dworze Artusa przez prezydenta miasta Pawła Adamowicza. W planach jest również spacer pary książęcej przed dworem i wokół fontanny Neptuna. Stąd mają udać się do Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, nad którego budową patronat objął ojciec Williama, książę Karol na początku lat 90. Tam zaplanowane jest spotkanie gości z przedstawicielami sztuki, kultury i mediów, specjalnie zaproszonych na tę okazję przez Ambasadę Brytyjską. Na sam koniec para ma zaplanowaną wizytę w Europejskim Centrum Solidarności, gdzie spotka się z byłym prezydentem Lechem Wałęsą.

AG

Księżna Kate i książę William są już w Polsce

Więcej o:
Komentarze (16)
Księżna Kate i książę William rozpoczęli drugi dzień wizyty w Polsce! Mamy pierwsze zdjęcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mm0427

  Oceniono 30 razy 22

  I Trump i rodzina krolewska spotykają się z Wałęsą a nikt nie spotyka się z Kaczyńskim (!) choć to on rządzi krajem imitując demokrację ;)

 • Gość: miłość zwycięży śmierć

  Oceniono 12 razy 10

  suknia jest ok. jest lato nie wiem o co się czepiać, jest pochwałą życia i miłości nad śmierć i cierpienie jest symbolem dobrej nadziei jest ukojeniem bólu itd. co by nie myśleć jest jak najbardziej na miejscu.

 • Gość: mietek

  Oceniono 21 razy 9

  Kaczynski nie spotyka sie z pasozytami z wyjatkiem ksiezy oczywiscie

 • spyderman2

  Oceniono 13 razy 5

  matka kłamczyńskich wspominała że jak jarek i lechu wychodzili na podwórko to dostawali łomot i wracali obici do domu. działo się tak bo jarek narzucał innym dzieciom jak się mają bawić na co one się nie godziły. ostatecznie jarek był skłócony ze wszystkimi dziećmi i matka przestała braci wypuszczać z domu.
  duży "monż stanu" jarosław skłócony jest w Polsce od zawsze z wszystkimi opcjami politycznymi, skłócił Polaków, skłócił nas z unią europejską i "pracuje" nad tym aby skłocić Polskę z całym światem.
  jak osiągnie swój cel te se z ulgą polegnie

 • Gość: Aus

  0

  Spacer przed dworem i wokol fontany Neptuna. To do piero
  Spacer przed dworem i wokol fontanny Neptuna. To bedzie spacer stulecia .

 • Gość: MAGDA

  0

  *JEST OK*

 • marych

  Oceniono 12 razy 0

  wstyd, to jest przyznawanie sie do popierania faszystowskiego państwa

 • walek7003

  Oceniono 12 razy 0

  O bezpieczeństwo majątku tych ludzi walczyli nasi lotnicy w II WŚ. O tę sukienkę w kwiatki też.

 • Gość: Lool

  Oceniono 7 razy -3

  I tak mają nas w dupie. Polskie firmy padają jak muchy w UK wyzyskiwane przez angoli. Po cholerę tam jechać skoro w naszym kraju jest też robota. Parytet już nie jest taki jak kiedyś a będzie pewnie jeszcze niższy jak wyjdą z UE. Za to należy im się piątka z plusem, że mają własne zdanie i się nie boją.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX