Mila Kunis i Ashton Kutcher PIERWSZY RAZ publicznie z dziećmi. Dimitri i Wyatt chyba się nudzili. Co na to Mila?

Mila Kunis i Ashton Kutcher nie pokazują publicznie swoje dzieci. Tym razem zrobili wyjątek.

Mila Kunis i Ashton Kutcher silnie strzegą swojej prywatności i unikają wystawiania dzieci przed obiektywy paparazzi. Tym razem jednak zdecydowali się całą rodziną wybrać na eliminacje do Mistrzostw Świata w pływaniu w Budapeszcie.

Cała czwórka zasiadła na trybunach, ale dzieci raczej nie były zainteresowane wyczynami pływaków. Trzymany na kolanach przez Milę 8-miesięczny Dimitri Portwood ssał palec, a trzymana przez Ashtona 3-letnia Wyatt Isabelle - przytulankę. Dzieciaki chyba się nudziły, Mila w pewnym momencie wstała, żeby zabawić syna.

>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Choć Kunis i Kutcher trzymają swoje dzieci z dala od mediów, to wielokrotnie wspominali o nich w wywiadach. Podkreślali, że starają się odpowiedzialnie wychowywać dzieci i zanadto nie rozpieszczać.

To bardzo ważne, ponieważ oboje pochodzimy z biednych rodzin, dorastaliśmy w biedzie i ciężko pracowaliśmy nad sobą, dzięki czemu znamy wartość każdego dolara - mówiła Kunis w "Kyle and Jackie O show".

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

JZ

Więcej o:
Komentarze (7)
Mila Kunis i Ashton Kutcher PIERWSZY RAZ publicznie z dziećmi. Dimitri i Wyatt chyba się nudzili. Co na to Mila?
Zaloguj się
 • Gość: A..

  Oceniono 27 razy 23

  Córeczka prześliczna !

 • Gość: mu

  Oceniono 24 razy 22

  Śliczne te dzieci!

 • Gość: wera

  Oceniono 11 razy -9

  Ich córka trochę podobna jest do Cezarego Kucharskiego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX