Agata Duda na balu zaliczyła wpadkę? Dorota Wróblewska ocenia: Brakuje szyku, wytworności i niewymuszonej elegancji

Agata Duda na imprezę z okazji urodzin królowej założyła sukienkę z czerwonej koronki. Sprawdzamy, czy to odpowiedni strój na taką okazję.

Agata Duda zachwyciła nas wczoraj podczas pierwszego spotkania z królewską parą w Pałacu Prezydenckim. Prezydentowa założyła beżową sukienką i szeroki skórzany pas. Wieczorem przyszła pora na zmianę stylizacji. Cała śmietanka Warszawy wybrała się wczoraj wieczorem na imprezę z okazji urodzin królowej Elżbiety II, zorganizowaną w Oranżerii w Łazienkach Królewskich. Gosia Baczyńska opublikowała zdjęcie zaproszenia, na którym wyraźnie widać, jaki na imprezie obowiązywał dress code. To wywołało u nas wątpliwości odnośnie stroju prezydentowej.

Day dress (no hats) [ pol. sukienka dzienna ( bez nakrycia głowy).

Opinia specjalistki od wizerunku 

Czy Agata Duda dostosowała się do dress code'u? Czerwona sukienka z koronki przy skromnej, białej stylizacji księżnej Kate jest zbyt wyzywająca. Może na tak ważną okazję warto było postawić na coś ostrożniejszego? Specjalistka od wizerunku Dorota Wróblewska nie ma wątpliwości, że kreacja nie była dostosowana ani do okazji, ani do figury Pierwszej Damy:

Czerwień czerwieni nie jest równa. Czerwony kolor jest bardzo wymagający - zaznaczyła na wstępie Dorota Wróblewska w rozmowie z Plotek.pl.
Koronkowa sukienka pani Agaty Dudy sprawia wrażenie weselnej. Zdaję sobie sprawę, że wiele kobiet będzie zachwyconych kreacją, ale moim zdaniem nie ma tego, co kreacja projektu Gosi Baczyńskiej dla księżnej Kate. Brakuje szyku, wytworności i niewymuszonej elegancji.
Jaskrawa czerwień to kolor pożądania. Jedna z najintensywniejszych barw budzi silne emocje i działa na odbiorców jak magnes. Jednak w tym przypadku jest zbyt intensywnie i prowincjonalnie. Koronka w zestawieniu z takim kolorem krzyczy. Warto również zwrócić uwagę na źle dobrany fason do sylwetki Pierwszej Damy.

Trudno się z tymi słowami nie zgodzić.

Zobaczcie, jak ubierają się goście na garden party organizowane corocznie przez królową Elżbietę II. 

 

"Podziwiamy Polskę jako wspaniały przykład odwagi, wytrwałości oraz odporności". Książę William wygłosił przemowę w Łazienkach Królewskich

SW, wj

Więcej o:
Komentarze (328)
Agata Duda na balu zaliczyła wpadkę? Dorota Wróblewska ocenia: Brakuje szyku, wytworności i niewymuszonej elegancji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Maria

  Oceniono 290 razy 150

  Czy żona dudy nie może zrobić coś z włosami, wygląda jakby ją krowa wylizała a stroje ma zawsze jak stewardesa

 • Gość: Janka

  Oceniono 247 razy 143

  Bazarowa moda i szyk. Przy takiej figurze może poszaleć, a tu - katastrofa. Jak na koncert disco polo, albo wiejskie wesele. Dlatego podoba się wielbicielom PiS....

 • Gość: Antydebil

  Oceniono 211 razy 133

  Rezydentowa Dudzina ma chyba tą samą "stylistkę", co soltysowa z Brzeszcz. Ten sam prowincjonalny szyk i brak smaku.

 • nikki124

  Oceniono 174 razy 124

  Niesmacznym jest ubierać młodą kobietę jak starą matrone. Niewiele z prezentowanych ubiorow przez
  żonę prezynta Agatę Dude zasluguje na większą uwagę. Autorzy projektów ubioru prezydentowej powinni się w koncu obudzić ze swojegoo snu o przeszłości.

 • betka36

  Oceniono 166 razy 110

  Tej pani brakuje już wszystkiego. Zaczyna wyglądać jak Miećka Aniołowa z Pułtuska!

 • satirre

  Oceniono 170 razy 102

  Gorsze było stuknięcie przez prezydenta kieliszkami. To wbrew protokołowi dyplomatycznemu ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX