Dawid Woliński zdradza kulisy przyjęcia z udziałem książęcej pary. Było bogato i ekskluzywnie

Księżna Kate i książę William wzięli udział w przyjęciu z okazji urodzin królowej Elżbiety II. Choć gości obowiązywał zakaz filmowania, Dawid Woliński zamieścił na Instagramie obszerną relację wideo.

Na zakończenie pierwszego dnia swojej wizyty w Polsce księżna Kate i książę William wzięli udział w przyjęciu z okazji urodzin królowej Elżbiety II w Łazienkach Królewskich. Goście mieli zakaz robienia zdjęć i filmowania, ale mimo to Dawid Woliński zamieścił na Instagramie dosyć obszerną relację. Możemy na niej podziwiać eleganckie białe namioty rozłożone w przepięknych ogrodach Łazienek Królewskich.

Jest bardzo elegancko - skwitował krótko projektant.

Para książęca nie zabawiła na uroczystości długo. Po wygłoszeniu przemówienia William wraz z małżonką udał się do Belwederu na nocleg.

WJ

Więcej o:
Komentarze (28)
Dawid Woliński zdradza kulisy przyjęcia z udziałem książęcej pary. Było bogato i ekskluzywnie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Vgfdcbn

  Oceniono 44 razy 44

  Woliński gwiazdor. Zachowuje sie jakby mial 10 lat. Idz sobie lepiej zdjecia w windzie porobic. Wstyd ze tacy ludzie tam byli.

 • Gość: Midas

  Oceniono 37 razy 33

  Dawid Woliński miał zakaz ale musi dorobić, plugawiec

 • Gość: medialux

  Oceniono 32 razy 32

  Panie Woliński, do zaproszeń dołączona była kartka z wyraźna prośba o nie robienie zdjęć.
  Jak widać albo nie potrafi pan czytać ze zrozumieniem albo wydaje się panu, że jest pan ważniejszy od pary książęcej. Konkluzja jest jedna - sporo jeszcze przed panem do nauki w kwestii ogłady, manier i etykiety.

 • mer-llink

  Oceniono 30 razy 22

  Najbardziej wytworne w całym przyjęciu było zachowanie Pana Prezydęta: dzwonił kielikszkiem uderzając tak z waszecia najpierw w kieliszek swej biednej Żony, a potem "stukając siem" z innymi. I dzwoniąc na całe Łazienki.
  Bravo Beta vulgaris!!!!
  Tak ytam: czy Pan Prezydęt nie ma jakiegoś kołcza od dobrych manier w KAncelarii?? A może kursa dobrego sznytu brał od Pani Kempy Beaty!!! Aha, jak tak, to aprdą, to ekskjuzmi, to rozumim...

  P.S> Drugim w kolejności wybitnym wydarzeniem byłą obecność Pana Wolińskiego Daniela, któren mimo że proszono, aby powściągnał swe równie burackie nawyki self-filmowania wszystkiego, co mu sie przed ślepki nawinie - mimo wszystko a jakże kamerkę uruchomił.... Żeby pokazać innym buraczanym odroślom, że i ja tam byłem...

 • a.d.b

  Oceniono 23 razy 21

  Powinni go przestać gdziekolwiek wpuszczać po takim wyczynie. Zmądrzeje ktoś w końcu i zabroni?

 • Gość: burdelmama

  Oceniono 21 razy 21

  Celebrytom znudziły się ścianki , teraz będą się obnażać przy wyższych sferach;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX