Kate i William w Polsce! Mamy PIERWSZE ZDJĘCIA Z LOTNISKA

Księżna Kate i książę William właśnie wylądowali w Warszawie. Zobaczcie pierwsze zdjęcia książęcej pary.

Księżna Kate i książę William oficjalnie rozpoczęli swoją wizytę w Polsce. Książęca para wraz z dziećmi - księżniczką Charlotte i księciem George'em wysiedli na lotnisku w Warszawie.

Po krótkim powitaniu na lotnisku cała rodzina pojedzie do Pałacu Prezydenckiego, gdzie spotkają się z Andrzejem Dudą i Agatą Dudą. Potem wszyscy mają razem pójść na krótki spacer Krakowskim Przedmieściem.

Plan wizyty Kate i Williama

Księżna Kate i książę William nie zabawią długo w Polsce. Poniedziałek książęca para spędzie w Warszawie. Odwiedzą Muzeum Powstania Warszawskiego, spotkają się w Warsaw Spire z młodymi przedsiębiorcami, a wieczorem pojawią się na wielkim przyjęciu w Starej Pomarańczarni, wydawanym przez brytyjskiego ambasadora. Tam też książę William wygłosi jedyne oficjalne przemówienie.

We wtorek Kate i William pojadą do Gdańska. Zwiedzą Stocznię Gdańską, Teatr Szekspirowski i pójdą na spacer Długim Targiem, podczas którego  mają spróbować lokalnych specjałów - likieru Goldwasser czy pierogów.

Więcej o:
Komentarze (10)
Kate i William w Polsce! Mamy PIERWSZE ZDJĘCIA Z LOTNISKA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Piotr

  Oceniono 11 razy 7

  Niechaj światowe media, przy okazji wizyty Williama i Kate, pokażą barierki wokół sejmu. To będzie prawdziwa "promocja" naszego kraju.
  Reszta to didaskalia i ściema.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 4

  Charlotte jest po prostu obłędna :)

 • Gość: Gosia

  Oceniono 5 razy 3

  Rewelacyjnie wygląda Kate. Bardzo ładnie jej w jasnych kolorach i o wiele krótszej fryzurze.

 • Gość: kolia

  Oceniono 1 raz 1

  Charlotte to chyba jedyna dziewczynka która wygląda jak dziewczynka i jest ubrana jak dziewczynka.Polskie mamy uczcie się! Klasa i tyle. A tutaj gdzie okiem sięgnąć to albo za długie sukienki to znów tiulowe spódnice albo ubrania, buty nie dobrane kolorystycznie.

 • Gość: Zośka

  Oceniono 1 raz 1

  bardzo sympatyczna rodzina

 • Gość: Danuta

  Oceniono 7 razy -3

  Sukces rządu brawo para piękna oczywiście naszą para prezydencka super bez tłumaczy widać że odpowiedni ludzie na właściwym miejscu brawo Polska nie jest już marginesowana

 • Gość: Michael

  Oceniono 9 razy -5

  Dwoje gó...arzy, którzy nic o życiu nie wiedzą, przyjechało, a wszyscy się jarają, jakby to byli jacyś wartościowi goście...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX