Księżna Kate i książę William sprzeciwili się kolejnej tradycji. Chodzi o edukację księcia George'a

Księżna Kate i książę William zdecydowali, do której szkoły poślą swojego syna. Ku zaskoczeniu wszystkich nie jest to ta sama placówka, do której uczęszczali dotychczas członkowie rodziny królewskiej.

Księżna Kate i książę William podjęli nieoczekiwaną decyzję, że swojego pierworodnego syna, księcia George'a wyślą do prywatnej szkoły podstawowej Thomas’s Battersea. Wszyscy byli przekonani, że chłopiec swoją edukację rozpocznie w tej samej podstawówce, co książę William i jego brat, Harry, jednak rodzice postanowili inaczej.

Chłopiec, który w lipcu skończy 4 lata, we wrześniu rozpocznie swój pierwszy rok szkolny. Za jego edukację Kate i William będą musieli sporo zapłacić, ponieważ prawie 6 000 funtów za semestr. Placówka mieści się w południowej części Londynu, zaledwie kilka kilometrów od królewskiej rezydencji, Pałacu Kensington. Jest to szkoła koedukacyjna, co również jest nowością w edukacyjnej historii tejże rodziny.

Dyrektor placówki nie krył radości z wyboru pary królewskiej:

Jesteśmy zaszczyceni. Już nie możemy się doczekać, żeby przywitać księcia i innych uczniów w naszych progach.

Księżna Kate i Książę William mają jeszcze drugie dziecko - córkę Charlotte, która w maju skończyła 2 lata.

AG

Księżna Kate i książę William strzelają z łuku. Jak im poszło? Widać po minach. Ale te zdjęcia trzeba zobaczyć

Więcej o:
Komentarze (56)
Księżna Kate i książę William sprzeciwili się kolejnej tradycji. Chodzi o edukację księcia George'a
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 93 razy 69

  Ma 4 lata i rozpocznie swój pierwszy rok szkolny?? Jak to? Elbanowscy ze swoim "ratowaniem maluchów" tam nie dotarli?? Jakie strasznie głupie to UK - "zabiera dzieciństwo"! No i zmusza dzieciaki, żeby szybciej zaczęły pracować na tych nierobów emerytów! A może tam mają jakieś mądrzejsze dzieci? No, "ratownicy", odessać się od okołomenowskich stołków i do roboty, dalejże uświadamiać wyspiarzy!

 • Gość: Kaśka

  Oceniono 57 razy 43

  Co Elbanowscy na to, że biedne 4-letnie dziecko musi iść do szkoły??????
  Może tu znajduje się odpowiedź, dlaczego Wielka Brytania ma się lepiej niż Polska, w której nie jest ważna jak najwcześniejsza edukacja tylko jak najdłuższe dzieciństwo. Niektórym Polakom dzieciństwo zostaje do końca życia.

 • ajax333

  Oceniono 36 razy 28

  To nasze dzieciaki pisowskie są aż tak opóźnione w rozwoju, że zaczynają 3-4 lata później? Obserwując ich rodziców trudno się dziwić.

 • droch

  Oceniono 38 razy 26

  Ratujmy księciunia!!!

 • jsn

  Oceniono 31 razy 25

  4 lata i do szkoły! wysłać Angoli na praktykę do Elbanowskich!

 • Gość: lotos

  Oceniono 23 razy 13

  Następca tronu idzie do szkoły w wieku 4 lat. Kiedy nasze dzieci zaczną naukę, następca tronu już dużo się nauczy. No, ale dobra zmiana wychowuje wyborców pis i czym mniej nauki tym lepiej. Mamy za to dużo religii, już nawet w przedszkolu i jest się czym "chwalić"..

 • Gość: Gość.. Ja

  Oceniono 8 razy 6

  Ma 4 lata i idzie do szkoły tylko biedne polskie dzieci muszą dzięki państwu Elbanowskim i cudownej naszej władzy iść w wieku lat 7 i odstawić od całego świata żenada

 • Gość: I.

  Oceniono 8 razy 6

  Holendrom teź brak rozumu, tam dzieci edukację zaczynają w 5-tym roku życia! Elbanowscy, gdzie jesteście?!
  Co dziwne, nikt nie narzeka. Na zabrane dziecistwo, na prykład.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX