Anna Popek twarzą "dobrej zmiany" w TVP? Ostro komentuje: Kto jest twarzą Kurskiego? Przyjrzyjcie się, kto najczęściej pracuje na antenie

Anna Popek komentuje "dobrą zmianę", miłość do telewizji i brak propozycji ze strony TVP. Zaprzecza, że jest twarzą stacji.

Anna Popek komentuje swoją sytuację po "dobrej zmianie" w TVP. Mówi, że obecnie nie jest zaangażowana w żaden program Telewizji Polskiej, pomimo wielu swoich prób i propozycji. 

Pracodawca decyduje, jak korzysta z pracowników - komentuje.

Zapytana, dlaczego dla niej, osoby uważanej za "twarz TVP", nie przygotowano nowych programów, odpowiada na początku wymijająco.

Przypisywano mi, z dużą zjadliwością,  jakoby miałam być twarzą Kurskiego. Pracuje w telewizji od ponad 20 lat, więc w naturalny sposób stałam się twarzą Telewizji Publicznej. Mogę powiedzieć, że jestem swoją własną twarzą. Nikogo więcej. 

Potem przechodzi do sedna sprawy.

Ci wszyscy, którzy przypatrywali się mojej, rzekomo dobrze rozwijającej się karierze w czasie dobrej zmiany, jeżeli naprawdę są zainteresowani, kto jest "twarzą", powinni przyjrzeć się, kto jest często na antenie. 

Pozostaje tylko współczuć. Czy dołączy do wyklętych, Roberta Janowskiego i Roberta Makłowicza? I kto jest ulubieńcem Kurskiego? Weźcie udział w sondażu.

SW

Kto jest ulubieńcem Kurskiego?
Więcej o:
Komentarze (70)
Anna Popek twarzą "dobrej zmiany" w TVP? Ostro komentuje: Kto jest twarzą Kurskiego? Przyjrzyjcie się, kto najczęściej pracuje na antenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ZZ

  Oceniono 79 razy 67

  Załapała, że jej wizerunek padł na ryjek to teraz próbuje się wywinąć z tvpis. Już sie nie da. Co Polacy zobaczyli to już nie odbejrzą.

 • Gość: Jan

  Oceniono 74 razy 60

  Żałosna wazelina

 • Pecha Pe

  Oceniono 62 razy 52

  Była piękna,ale wydawało jej się że kurek ja wypromuje, kurek wydymał a ona teraz taka biedna, może się pomodlimy 10 ????

 • lucusia3

  Oceniono 49 razy 47

  Rewolucja zjada własne dzieci.

 • ksks3

  Oceniono 55 razy 45

  Starsi telewidzowie pamiętają twarze , które sprzedały się złej sprawie i do dziś z tym złem się kojarzą. Ta pani właśnie do nich dołączyła

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 46 razy 42

  Nie ma co zgrywać dziewicy, jaka jest TVPis wszyscy widzą

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 44 razy 38

  Dziwna licytacja dzi... która częściej daje.
  Kolaboracja z reżimem to kolaboracja z reżimem a dziś jest to tym bardziej skandaliczne że to nie lata 50-te gdzie odmowa współpracy groziła śmiercią, jest jeszcze inna praca, można wyjechać do UE itp, nie ma przesłanek - poza karierę i kasę - do bycia pisowską...

 • adolfiutin11

  Oceniono 33 razy 31

  żałosna kobieta.......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX