Bill Cosby był sądzony za gwałt, teraz będzie prowadził... wykłady motywacyjne dla młodych mężczyzn. To NIE jest żart

Bill Cosby nie tylko nie przyznaje się do winy w sprawie oskarżeń o gwałt, ale wręcz uważa, że mężczyźni powinni brać z niego przykład. Chce radzić innym, jak bronić się przed fałszywymi oskarżeniami.

Bill Cosby na przestrzeni ostatnich lat został oskarżony przez ponad 60 kobiet o gwałt i wykorzystywanie seksualne. Z długiej listy pokrzywdzonych tylko jedna z nich, Andrea Constand, zdecydowała się wejść na drogę prawną. Zeznała ona, że w 2004 roku Cosby podał jej narkotyki, a potem zgwałcił. Choć dziesięć lat wcześniej pod przysięgą komik przyznał się do kontaktów seksualnych z Constand, po trwającym zaledwie tydzień procesie ława przysięgłych nie była w stanie jednogłośnie stwierdzić, czy zeznania kobiety są wystarczające, aby obarczyć Cosby'ego winą. W konsekwencji 79-letni aktor 17 czerwca został wypuszczony na wolność.

Choć mogłoby się wydawać, że zła fama spowoduje, że Cosby zniknie z życia publicznego, komik znalazł sposób, aby jeszcze na niej zarobić. W czwartek jego rzecznik udzielił w programie "Good Day Alabama" wywiadu, z którego dowiadujemy się, że Cosby planuje rozpocząć serię wykładów motywacyjnych. Ma w nich uświadamiać młodych mężczyzn na temat niebezpieczeństw wynikających z niesłusznych oskarżeń na tle seksualnym.

Pan Cosby chce wrócić do pracy. Planujemy odwiedzać ratusze; przyjedziemy do Birmingham w lipcu, aby rozmawiać z młodymi ludźmi. Ta sprawa nie dotyczy jedynie Billa Cosby'ego. To może dotknąć każdą młodą osobę, a zwłaszcza młodych sportowców. Oni muszą wiedzieć, z czym mogą się mierzyć, kiedy się z kimś zwyczajnie spotykają lub imprezują, kiedy robią pewne rzeczy, których nie powinni robić. To również dotyczy żonatych mężczyzn - dodał ze śmiechem(!) Andrew Wyatt.
embed

Trasa Cosby'ego rozpocznie się w przyszłym miesiącu. Komik odwiedzi między innymi Birmingham, Detroit, Filadelfię i Chicago. Jego rzecznik ma pewność, że będzie ona sukcesem. W rozmowie wyznał, że po zakończeniu procesu Cosby otrzymał ogromne wsparcie od osób, które wierzą w jego niewinność.

[Cosby i jego żona] otrzymali ponad 100 telefonów od organizacji społecznych i kościołów, po tym jak ujawniono fakty oraz jak wszyscy usłyszeli prawdę i dostrzegli nieścisłości. Ci, którzy go wspierają, uważają, że głos pana Cosby'ego będzie cenny w edukacji młodych mężczyzn i kobiet na temat systemu sądownictwa i tego, co można, a czego nie można robić  - zapewniał.

Choć historia brzmi jak zmyślona, zapewniamy, że jest ona jak najbardziej prawdziwa i już niedługo młodzi Amerykanie będą mogli czerpać z rad mężczyzny oskarżonego przez 60 kobiet o gwałt. Miejmy tylko nadzieję, że nowe pokolenie będzie miało więcej rozsądku i z zaproszenia zwyczajnie nie skorzysta.

Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

MK

Więcej o:
Komentarze (12)
Bill Cosby był sądzony za gwałt, teraz będzie prowadził... wykłady motywacyjne dla młodych mężczyzn. To NIE jest żart
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ...

  Oceniono 9 razy 5

  Kamiński był sądzony (i skazany) za nadużycie władzy, a teraz zajmuje ministerialne stanowisko. To nie żart.

 • Gość: gosc

  0

  jeżeli zła nie wyplenimy w zarodku to się rozrasta klonuje rosnie w siłę i smieje się nam prosto w twarz.----tak jest w tym wypadku bo to zło czuje że wygrało i wykiwało wszystkich którzy to zło chcieli wytępic

 • Gość: Autor

  Oceniono 2 razy 0

  To że ktoś jest oskarżony nawet przez 10 milionów ludzi nie oznacza - tak, tak GW liczba oskarżających nie ma najmniejszego znaczenia, bo gdyby liczba oskarżających miała znaczenie to niejaka Hronhiewicz-Faltz już by siedziała - że jest Winny a jak na razie sądy Winy Cosbemu nie udowodniły.

 • kingstonny

  Oceniono 4 razy 0

  Niech zgadne. Aby policzyc liczbe bialych sluchaczy zdejmowanie butow nie bedzie potrzebne.
  Ale, bardzo mozliwym jest ze wyklady beda sie odbywaly w lokalnych wiezieniach. Wtedy ilosc bialych bedzie znaczaco wieksza.

 • jack_flash

  Oceniono 4 razy 0

  Czyli, jesli pan Prezes oskarza spora czesc spoleczenstwa o zdrade, agenture to obywatele nie maja prawa sie przed tym bronic? No bo skoro sam Naczelnik raczyl sie wypowiedziec, to jak Pismo Swiete.

 • alfred_hugecock

  Oceniono 8 razy 0

  Był sądzony, ale nie został skazany, więc w świetle prawa JEST NIEWINNY. No ale dla lewusów sam fakt bycia o coś oskarżonym przesądza o winie.

 • jack_flash

  Oceniono 5 razy -1

  GazWyb nie bardzo zrozumial o co tu chodzi. Cosby zyl z wystepow komediowych, cos w rodzaju jednego aktora. Od czasu oskarzenia i procesu jego kariera sie skonczyla, mimo ze nie bylo wyroku skazujacego.
  Chce zwyczajnie ostrzec innych, by brali to pod uwage, ze nie zawsze cos oczywistego i normalnego moze sie stac grozne. Picie alkoholum, branie narkotykow, moze niesc za soba konsekwencje, szczegolnie jesli sie to robi z nieznajomymi. Dziala to w obu kierunkach.
  Gazeta robi z tego jakis problem.

 • oryntagon

  Oceniono 4 razy -2

  Czyli de facto nic mu nie udowodniono?
  Jak dla mnie ma pełną legitymację, aby uczyć o fałszywych oskarżeniach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX