Książę Filip trafił do szpitala. "Jej Wysokość jest o wszystkim informowana"

Książę Filip ubiegłej nocy trafił do szpitala z powodu infekcji. Ze względu na to nie pojawi się u boku królowej Elżbiety w parlamencie i podczas imprezy Royal Ascot.

Książę Filip, mąż królowej Elżbiety II, we wtorek wieczorem został przewieziony do szpitala w związku z infekcją. W specjalnym oświadczeniu na temat stanu zdrowia 96-latka podkreślono, że hospitalizacja była wyłącznie środkiem ostrożności.

Książę Edynburga ubiegłej nocy został przyjęty do szpitala Króla Edwarda VII w Londynie w charakterze zapobiegawczym z powodu infekcji. Książę Filip jest w dobrym nastroju i jest rozczarowany, że przegapi ceremonię otwarcia nowej sesji parlamentu brytyjskiego oraz wyścigi konne Royal Ascot - przekazał rzecznik Pałacu Buckingham.

Książę Filip miał pojawić się u boku królowej w parlamencie, a następnie w Ascot. Zamiast niego u jej boku pojawi się książę Karol. Pałac Buckingham zapewnia, że plany królowej Elżbiety nie ulegną zmianom.

Jej Wysokość jest o wszystkim informowana na bieżąco i po południu pojawi się na Royal Ascot zgodnie z planem - czytamy.

4 maja ogłoszono, że książę Filip wycofuje się z życia publicznego. Mimo to, jeszcze we wtorek towarzyszył królowej Elżbiecie w inauguracji królewskich wyścigów konnych.

Książę Filip stracił cierpliwość na sesji zdjęciowej. Nakrzyczał na fotografa: Pie***e zdjęcie

MK

Więcej o:
Komentarze (7)
Książę Filip trafił do szpitala. "Jej Wysokość jest o wszystkim informowana"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aria-pura

  Oceniono 7 razy 5

  Czyja wysokość jest informowana? Bo o królowej mówi się per jej królewska mość.

 • jackreacher

  0

  jej majestat a jego wysokosc

 • andrzejkowalewski

  Oceniono 14 razy -8

  Normalna żona by była przy mężu w szpitalu. Ta lepsza jest informowana.
  Tak jak kiedyś zawitała w McDonaldzie ale już kanapki nie spróbowała.
  Zbyt wysoko jest jej wysokość by takimi przyziemnymi rzeczami się zajmować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX