Jacek Kurski przekonuje, że formuła "Jaka to melodia?" się nie zmieni. Janowski zostanie w TVP? "Z nami się nie kontaktowali"

Robert Janowski

Robert Janowski (KAPIF.PL/Kapif)

Robert Janowski został ostatnio mimowolnym bohaterem kolejnego skandalu z TVP w roli głównej. Sprawa ma ciąg dalszy. I raczej nie zanosi się na to, żeby szybko miała się zakończyć.

Tydzień temu media zelektryzowała informacja o tym, że popularny program "Jaka to melodia?" znika z telewizji. Prowadzący Robert Janowski przyznał nawet, że o utracie pracy dowiedział się właśnie ze środków masowego przekazu.

Jak się okazało chwilę później, program jednak nie zostanie zdjęty z anteny, ale nie zobaczymy już w nim Roberta Janowskiego. TVP przygotowuje odświeżoną wersję z nowym prowadzącym.

Robertowi jest bardzo przykro. 19 lat w "Jaka to melodia?" to naprawdę bardzo duża część jego życia. Ale w tej sytuacji najbardziej żal jest osób przez tyle lat związanych z programem - wyznała w "Party" żona i jednocześnie menedżerka prezentera, Monika Janowska.

Informacja o zwolnieniu Janowskiego wywołała burzę w mediach. Jak podaje najnowsze "Party", pojawiła się jednak szansa, że dotychczasowy prowadzący zostanie w programie.

Prezes Jacek Kurski ogłosił, że nie chce rezygnować z Janowskiego i zaprosił go na rozmowy. Spotkanie nie przyniosło jednak rozstrzygnięcia, kolejne zaplanowano na czwartek 22 czerwca. Obie strony postawiły jednak takie warunki, że o porozumienie będzie trudno.

jaka to melodiajaka to melodia gazeta.tv

Monika Janowska żali się w "Twoim Imperium":

Na chwilę obecną mąż zupełnie nie wie, na czym stoi. Sytuacja rozwija się dynamicznie. Są 2 oświadczenia: jedno Telewizji Polskiej, a drugie jej prezesa. Są ze sobą sprzeczne. Bo TVP zapewniła, że teleturniej "Jaka to melodia?" będzie nadawany w dalszym ciągu, ale już pod innym tytułem oraz z innym prowadzącym. Natomiast pan prezes telewizji napisał, że tytuł programu pozostaje niezmienny i prowadzący też będzie ten sam. Ale z nami nie skontaktowała się żadna ze stron.

"Party" podaje również, że Robert Janowski nie wyląduje na zasiłku dla bezrobotnych, jeżeli jego negocjacje z TVP zakończą się ewentualnym fiaskiem. Prezenter miał dostać bowiem propozycje z dwóch konkurencyjnych telewizji.

Robert Janowski związany był z programem od samego początku jego istnienia, czyli od 1997 roku. Po wakacjach miał obchodzić jubileusz - okrągłą 20 rocznicę. "Jaka to melodia?" i jej prowadzący byli wielokrotnie nagradzani nagrodami publiczności.

Pamiętacie gwóźdź wbity w rękę Rogalskiej? Wpadek w TV w tym roku nie brakowało. Zobaczcie te najlepsze!

AG

Oglądacie program "Jaka to melodia?"

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (8)
Jacek Kurski przekonuje, że formuła "Jaka to melodia?" się nie zmieni. Janowski zostanie w TVP? "Z nami się nie kontaktowali"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: .

  Oceniono 1 raz 1

  jak zapłacone to się wszyscy z powrotem kochają. Abonamentowcy zapłacą za wszystko nawet za to czego oglądać nie chcą . Najważniejsze, aby nie było konkurencji.

 • Gość: Tomek

  0

  Ja osobie nie miałbym nic przeciwko, zmiany prowadzącego program .

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  Nudny jest ten stary prowadzacy , wiec wymiencie na mlodszy model .

 • Gość: człowiek

  Oceniono 13 razy -3

  niech się już zmieni prowadzący w tym programie i zamknijmy sprawę, bo to już jest nudne...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane