Kinga Duda wyróżniona przez Uniwersytet Jagielloński. Jest wśród czterech najlepszych studentów krakowskiego prawa. "Gratulacje!"

Kinga Duda otrzymała wyróżnienie od Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego za swoje wyniki w nauce.

Kinga Duda dwa lata temu zaczęła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jej rodzice mają ogromne powody do dumy - nauka idzie jej rewelacyjnie.

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w poniedziałek poinformował, że postanowił uhonorować wyróżnieniem za najlepsze wyniki czterech studentów. Wśród nich znalazła się właśnie Kinga Duda.

Ze względu na rozgłos, który zyskała, gdy jej ojciec został prezydentem, Kinga Duda mogła pójść w zupełnie innym kierunku. Choć próbowano zrobić z niej celebrytkę, a jej nazwisko znalazło się nawet na liście najseksowniejszych Polek według magazynu "CKM", ona postawiła na naukę. Brawo!

Kinga Duda w "CKM". Zaskoczeni nie tylko fani. "Rodzina w szoku". Najlepsze uzasadnienie magazynu

MK

Więcej o:
Komentarze (135)
Kinga Duda wyróżniona przez Uniwersytet Jagielloński. Jest wśród czterech najlepszych studentów krakowskiego prawa. "Gratulacje!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: luna

  Oceniono 164 razy 132

  " Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w poniedziałek poinformował, że postanowił uhonorować wyróżnieniem za najlepsze wyniki czterech studentów. Wśród nich znalazła się właśnie Kinga Duda." Co to wtf, nie umiecie barany w plotku czytać ze zrozumieniem ?! Bijecie pianę zachwytu nad tą panną,że rzekomo najlepsza studentka Wydziału Prawa i Administracji UJ. Otóż jedna z czterech najlepszych na płatnym kursie Prawa Amerykańskiego , który trwa w zależności od pół do roku i jest raczej egzaminem z języka angielskiego prawniczego. To że UJ przekazał tę informację, nie oznacza ,że dziewczę jest juz najlepszą studentką UJ ! Tatusia stać na opłacanie kursów córuni ( z naszych podatków), oby tylko przyniosły w przyszłości jakąś korzyść , bo tatko niewielką wiedzę wyniósł ze swojej edukacji niestety.

 • Gość: eh

  Oceniono 143 razy 119

  To niech Kinga objaśni tacie konstytucje bo chcę wierzyć że prezydent łamie ja z niewiedzy!

 • Gość: ricko

  Oceniono 109 razy 101

  A co w tym dziwnego? Syn Ceacescu też miał kilka fakultetów i doktoratów.

 • Gość: mor

  Oceniono 98 razy 82

  a czy znajdzie się na tyle odważny , który tej pannie wstawi coś poniżej 5 ?!?!? widząc "dobrą zmianę" prowadzącą do systemu Korei Północnej - śmiem wątpić !!!! szczególnie na PRYWATNYM, PŁATNYM kursie !!!

 • Gość: prawo

  Oceniono 89 razy 77

  NIEPRAWDA!!! jest nagrodzona za udział w prywatnym kursie prawa amerykańskiego (a w zasadzie terminów prawnych w języku angielskim) jakiejś średniej jakości prywatnej katolickiej szkoły w USA. Ciekawe co by dostała z polskiego prawa konstytucyjnego?

 • Gość: zly

  Oceniono 73 razy 65

  Miejmy nadzieję, że większość genów odziedziczyła po dziadku Kornhauzerze a nie po tatusiu.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 72 razy 58

  Jedna z najlepszych z Wydziału Prawa...Jak jest tak dobra jak tato, to nie wróżę nic dobrego dla praworządności kraju.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 50 razy 44

  Dziwne zeby bylo inaczej, ona intetpretuje prawo jak kazdy z pis- po swojemu. Moze konstytucje obroni? Albo przypomni tacie co jest najwyzszym aktem prawnym w Polsce!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX