Katy Perry załamała się podczas wywiadu i przyznała do myśli samobójczych. "Nie chcę być już Katy Perry"

Katy Perry w ramach promocji swojej nowej płyty udzieliła bardzo osobistego wywiadu. Piosenkarka wyznała, że miewała w przeszłości myśli samobójcze, a obecnie też nie jest jej łatwo być sobą.

W miniony piątek odbyła się premiera 4. płyty w dorobku Katy Perry, "Witness". W ramach promocji wokalistka udzieliła wywiadu, który zasługuje jednak bardziej na miano sesji terapeutycznej. Znany z amerykańskiego programu The Therapist licencjonowany terapeuta Siri Sat Nam Singh skłonił piosenkarkę do emocjonalnego obnażenia się i ujawnienia skrywanych dotąd przemyśleń na temat swojej osoby. Dla fanów - i nie tylko - mogą być one szokujące.

Perry wyznała m.in., że w 2013 r. miała myśli samobójcze, w następstwie których napisała utwór "Grace of God" ["Łaska Boga" - tłum. red.].

Wstydzę się, że miałam takie myśli, że czułam się, jakbym spadła na dno. Napisałam tę piosenkę, bo wierzę, że istnieje wyższa siła, nazywam ją bogiem.
Myślę, że po prostu bardzo chcę czuć się kochana - dodała.

Mówiąc o swoich traumach, Perry nie mogła powstrzymać łez.

Jestem bardzo silna jako Katy Perry, ale nie zawsze jestem silna jako Katheryn Hudson [prawdziwe nazwisko wokalistki - przyp. red]. Ludzie mówią o mojej nowej fryzurze, prawda? Nie podoba im się, woleli mnie w długich włosach. Ale ja tak bardzo chcę być Katheryn Hudson, że nie mogę już wyglądać jak Katy Perry. Obcięłam włosy, bo często nie czuję się sobą.

Piosenkarka zdecydowała się na bardzo odważny sposób promocji i oprócz udzielenia tak osobistego wywiadu, wpuściła do swojego domu kamery na cały weekend. Niby nic nowego, ale ta relacja prowadzona jest na żywo - bez cięć, montażu, 24h na dobę. Znajdziecie ją na oficjalnym kanale gwiazdy na YT.

 

A tu jest dostępny cały, godzinny wywiad:

 

WJ

Więcej o:
Komentarze (24)
Katy Perry załamała się podczas wywiadu i przyznała do myśli samobójczych. "Nie chcę być już Katy Perry"
Zaloguj się
 • Gość: justin

  Oceniono 13 razy 9

  problemy pierwszego świata

 • Gość: szejk z duupaju

  Oceniono 20 razy 8

  Żałosna promocja

 • japka_putina

  Oceniono 9 razy 7

  Ilość osób wierzących w iluminatów, a komentujących problemy piosenkarki na tym portalu dowodzi, jak nisko ten portal upadł.

 • Gość: Iga

  Oceniono 15 razy 7

  Kolejna,biedna dziewczyna zniszczona przez iluminatów. Niestety sprzedala duszę i cialo....

 • sylenth

  Oceniono 6 razy 6

  artysta, która sam sobie pisze hity musi mieć większą wrażliwość, która powoduje, że w obecnym świecie odechciewa mu się żyć

 • Gość: Tara

  Oceniono 19 razy 5

  Iluminackie metody niszczenia młodych gwiazd!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX