"Oto mój mąż!". Adrianna Biedrzyńska zaskoczyła wszystkich

Adrianna Biedrzyńska, Sebastian Błaszczak

Adrianna Biedrzyńska, Sebastian Błaszczak (WBF/WBF)

Adrianna Biedrzyńska pojawiła się wczoraj na charytatywnych Kulinarnych Zawodach Dziennikarzy. Aktorka miała wyznać, że poślubiła swojego obecnego partnera, Sebastiana Błaszczaka.

Adrianna Biedrzyńska  jest już po ślubie? Na to wskazuje jej zachowanie podczas środowej imprezy:

Jak mam zapozować do zdjęcia, to tylko z mężem - miała powiedzieć fotoreporterom.

Co ciekawe, na jej prywatnym profilu na Facebooku nadal widnieje status "zaręczona".

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Wybrankiem aktorki jest 12 lat od niej młodszy Sebastian Błaszczak. Para poznała się w Kanadzie, gdzie Biedrzyńska występowała dla Polonii, a Błaszczak grywał w amatorskich teatrach i prowadził konferansjerki. Zaręczyli się w 2014 roku.

Obydwoje dla nowego związku porzucili swoje dotychczasowe rodziny, co kilka lat temu odbiło się szerokim echem w mediach. Aktorka po 19 latach odeszła od męża, Marcina Miazgi i z tego powodu popadła też w konflikt z córką - Michaliną Robakiewicz.

Przypominamy, że Adrianna Biedrzyńska już 2 razy brała ślub. Pierwszym mężem aktorki był Maciej Robakiewicz, który jest biologicznym ojcem jej córki Michaliny.

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

AG

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (160)
"Oto mój mąż!". Adrianna Biedrzyńska zaskoczyła wszystkich
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: szczególarz

  Oceniono 102 razy 94

  Na tych zdjęciach najbardziej mnie zaciekawiło kto tak spartolił układanie paneli.

 • Gość: Albert

  Oceniono 35 razy 31

  Apropo byłego męża Pani Adrianny Biedrzyńskiej a obecnego partnera Izabeli Trojanowskiej!!! Całe szczęście że się od niego uwolniła:
  Drogi Ploteczku!!!!znalazłam taki wpis na temat Pani Trojanowskiej i Pana Miazgi. Może najwyższy czas żeby ktoś się zajął prawdziwym tematem. Partnerem i menadżerem Pani Trojanowskiej jest przestępca, który za przyzwoleniem bohaterki tego artykułu, do dnia dzisiejszego działa w środowisku artystycznym. Z wielką uwagą i zdumieniem przeczytałam w prasie informacje dotyczące Pana Marcina Miazgi I Pani Izabeli Trojanowskiej. Wynika z nich że nie tylko są związani ze sobą prywatnie, ale co jest bardziej istotne, zawodowo. Czy Pani Trojanowska ma świadomość kto ją reprezentuje? Nie dziwię się pani Biedrzyńskiej że wyrwała się ze szponów tego naciągącza, który wykorzystał ją i wplątał w swoją nieuczciwą działalność. Zadziwiający jest fakt iż Pan Miazga, za pomocą mediów, twierdzi ze prowadzi dzialalność gospodarczą przedstawiając się jako menadżer Pani Trojanowskiej. Poczuwam się do obowiązku udzielenia informacji w tej sprawie mając nadzieję ze uchroni to potencjalne ofiary Pana Miazgi przed jego przestępczą działalnością. Tym bardziej iż jak wynika z jego wypowiedzi na łamach prasy, Pan Miazga niczego sie nie nauczył i nadal, co widać na przykładzie Pani Trojanowskiej ma duże ambicje biznesowe związane ze środowiskiem artystycznym. Jego biznesowe osiągnięcia czyli afera finansowa z przed dziesięciu lat była już szeroko opisywana przez prasę. Jak udało mi się ustalić na dzień dzisiejszy Pan Miazga ( nazwany w tym artykule " biznesmenem") jest w rzeczywistości kryminalistą skazanym w 2015 roku, wyrokiem sądowym w sprawie karnej prowadzonej w sadzie rejonowym( 3 wydział karny na Kocjana 3), dotyczącej oszustwa ubezpieczeniowego. Jest również ( na dzień dzisiejszy) poszukiwany przez komornika sądowego Pana Stefana Pawła Gintowta , który działając na mocy wyroku sądowego próbuje odzyskać kwotę 500 000zl na rzecz poszkodowanej Anny S. Kolejnym poszkodowanym jest Pan Marek Rajpert, który od lat z pomocą komornika próbuje odzyskać kwotę 450 000 dolarów. To tylko niektóre z osób poszkodowanych, lista jest bardzo długa i może po zamieszczeniu tych sprawdzonych informacji zgłoszą sie następne ofiary działaności Pana Miazgi. Długi Pana Miazgi idą już w miliony, być może Pani Trojanowska będzie gwarantem spłaty chociaż części długów swojego kochanka i menagera? Kto będzie następną ofiarą Pana Miazgi? Pewnie sama Pani Trojanowska.

 • Gość: Fanka

  Oceniono 29 razy 25

  Bardzo fajna para. A były Pani Biedrzynskiej niech długi odda. Totalna Miazga. Fuu

 • Gość: kol

  Oceniono 50 razy 24

  Żeby nie było jak z pierwszym mężem Skrzyneckiej, który pracując na komendzie, snuł marzenia o brylowaniu w tv i jak się trafiła naiwna Skrzynka, to zrobił sobie przez nią most do mediów, w których do dzisiaj pomyka, ale już z inną laską.
  W Kanadzie "Błaszczak grywał w amatorskich teatrach i prowadził konferansjerki.", może dzięki Biedrzyńskiej ma nadzieję przejść na zawodowstwo:)) Nie wiem tylko czy on wie, że po mężowskich, czy wspólnych (tego nie wiem) przewałach finansowych, Biedrzyńska jest na rynku "lekko" spalona.
  Czas pokaże....

 • Gość: Izka

  Oceniono 41 razy 21

  Nowy mąż jak nowy mąż ale nowy garnitur u Adrianny powala . Pewnie prosto z Hameryki, już dawno nie widziałam takiej fuszerki. Skąd te laski nabiły sobie w głowę, że plastikowy " giebis" ujmie im lat, Wojciechowska, Sworowska, Rozenkowa, Szulimowa - wszystkie mogą z powodzeniem gra w horrorach - i do tego tanich".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane