Marion Cotillard na imprezie z dwójką dzieci. Po raz pierwszy zobaczyliśmy jej córkę. Louise ma 2 miesiące i jest urocza

Marion Cotillard, wraz z dwójką dzieci, kibicowała partnerowi podczas zawodów jeździeckich. Po raz pierwszy zobaczyliśmy jej niedawno narodzoną córkę.

Marion Cotillard zabrała dwójkę swoich dzieci i wybrała się do słonecznego Saint Tropez na Longines Athina Onassis Horse. W konkursie skoków przez przeszkody brał udział jej partner, aktor i producent filmowy, Guillaume Canet.

Cotillard zabrała ze sobą 6-letniego Marcela i nieco ponad 2-miesięczną Louise, żeby kibicowały ojcu. O ile Marcela mieliśmy okazję już widzieć, to małą Louise widzimy pierwszy raz. Piękna z niej dziewczynka!

>>>>> MARION COTILLARD Z DZIEĆMI

Doping rodziny chyba pomógł, ponieważ Canet i jego koń Sweet Boy D’Alpa zajęli 5. miejsce w Dolce & Gabanna Grand Prix. Potem cała rodzina wybrała się na obiad.

Marion Cotillard i Guillaume Canet związani są już ponad 8 lat.

Wiele lat temu poznałam mężczyznę mojego życia, ojca mojego syna i dziecka, którego właśnie się spodziewam. Jest moją miłością, przyjacielem i wszystkim, czego potrzebuje - pisała na Instagramie o ukochanym Marion niedługo przed narodzinami Louise.

Marion Cotillard ikoną ciążowego stylu? Tak myśleliśmy, zanim spojrzeliśmy na buty

JZ

Więcej o:
Komentarze (2)
Marion Cotillard na imprezie z dwójką dzieci. Po raz pierwszy zobaczyliśmy jej córkę. Louise ma 2 miesiące i jest urocza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: abc

    Oceniono 2 razy 2

    piękna i naturalna kobieta!

  • owca888

    Oceniono 2 razy 0

    Konno, plecami do nas, to pewnie Guillaume Canet. Jest świetnym jeźdźcem. Dlatego synek i ona cali w uśmiechach :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX