18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Kathy Griffin pozuje z zakrwawioną głową Donalda Trumpa. Prezydent oburzony, ona przeprasza: Popełniłam błąd

Kathy Griffin zakpiła z Donalda Trumpa, ale jej żart został oceniony jako niesmaczny. Głos w tej sprawie zabrał sam zainteresowany, który nie krył oburzenia.

Kathy Griffin to amerykańska prezenterka i komiczka, która nie boi się dosadnie wyrażać swoich poglądów politycznych. Wielokrotnie obiektem jej krytyki był Donald Trump, jednak najnowszy projekt, który miał wyrazić jej niechęć względem prezydenta Stanów Zjednoczonych, nie spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem.

Griffin wzięła udział w sesji zdjęciowej, na której pozowała z repliką zakrwawionej głowy Trumpa. Wykonane przez Tylera Shieldsa fotografie nawiązywały do nagrań zamieszczanych w internecie przez terrorystów. Drastyczne zdjęcie Griffin zamieściła na Twitterze i od razu zalała ją fala krytyki. Jej czyn potępili nie tylko internauci, ale i władze CNN, telewizji, z którą komiczka współpracowała od dziesięciu lat. Stacja zamieściła komunikat, w którym odcięła się od czynów Griffin i zakończyła z nią współpracę.

CNN rozwiązało umowę z Kathy Griffin, która miała pojawić się w programie sylwestrowym - czytamy.

W sprawie wypowiedział się także sam prezydent, który wyznał, że drastyczna fotografia przeraziła jego 11-letniego syna.

Kathy Griffin powinna się wstydzić. Moje dzieci, a zwłaszcza mój 11-letni syn, Barron, nie potrafią sobie z tym poradzić. Chore! - napisał na Twitterze.

Chwilę wcześniej głos zabrał także starszy syn Trumpa, Donald Trump Jr., który wykorzystał tę okazję do skrytykowania lewicy.

Odrażające, ale nie zaskakujące. Tak wygląda dzisiejsza lewica. Uważają, że to jest akceptowalne. Wyobrażacie sobie, co by było, gdyby konserwatysta zrobił coś takiego Obamie, gdy był prezydentem?

Słów krytyki nie szczędziła Griffin także pierwsza dama, Melania Trump, która wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie.

Jako matka, żona i zwyczajnie człowiek uważam, że to zdjęcie jest bardzo niepokojące. Biorąc pod uwagę okropieństwa, które codziennie dzieją się na świecie, wyprodukowanie takiej fotografii jest po prostu złe i sprawia, że kwestionuję zdrowie psychiczne osoby, która to zrobiła - powiedziała.

Na fali krytyki Griffin zamieściła w sieci wideo, w którym przeprasza wszystkich, którzy poczuli się urażeni jej prowokacją. Przyznała się także, że żart zabrnął za daleko.

Chciałabym szczerze przeprosić wszystkich. Właśnie dotarły do mnie reakcje na zdjęcia. Jestem komikiem, przekraczam granice, przesuwam te granice, a potem znów je przekraczam. Zabrnęłam za daleko. Ten widok jest zbyt niepokojący i rozumiem, dlaczego niektórzy poczuli się urażeni. To nie było śmieszne, rozumiem to. Popełniłam wiele błędów w mojej karierze. Proszę was o wybaczenie, poproszę fotografa o zdjęcie tej fotografii ze strony. Popełniłam błąd, to było złe - wyznała.

D. Trump z rodziną na audiencji u papieża Franciszka. Melania i Ivanka zakryły głowy

MK

Więcej o:
Komentarze (90)
Kathy Griffin pozuje z zakrwawioną głową Donalda Trumpa. Prezydent oburzony, ona przeprasza: Popełniłam błąd
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zdziwiony6

  Oceniono 24 razy 16

  Głupia baba. Gdyby zdobyła sie na taki dowcip z głową Obamy zostałaby przekleta przez całe Hollywood i nie miałaby pracy w rozrywce aż do końca życia.

 • Gość: Gosccc

  Oceniono 20 razy 14

  Ciekawe czy gdyby się spodobało to tez by przepraszala? Pewnie nie. Bo robiac to sobie to zdjęcie czuła się dumna. A tu proszę, wszyscy ją krytykują! To i przeprasza.

 • Gość: gucio44

  Oceniono 20 razy 12

  Rzeczywiście, dobre porównanie Trumpa Jr. Ta sama REDAKCJA WYBORCZEJ (tak, grundolku) zdecydowała się wrzucić to na plotka, w sytuacji gdyby to był łeb Obamy, urządziłaby pewnie panel dyskusyjny na temat hejtu i mowy nienawiści, a wywiadom z "ekspertami" nie byłoby końca.

  To jest taka żydowskość.

 • jedenzero84

  Oceniono 25 razy 7

  Kathy Griffin - osobowość telewizyjna oraz działaczka na rzecz praw gejów i lesbijek i wszystko jasne

 • hr.kalashnikoff

  Oceniono 12 razy 6

  Ta ruda małpa jest wyrachowana i podła. Nie robi nic przez pomyłkę. Jest już naprawdę bardzo stara, pozowała jako dzidzia piernik w programach sylwestrowych zadziwiająco długo, ale się przejadła no i dokąd można. Tak po prostu zaplanowała sobie koniec kariery i przejście na emeryturę przez zostanie na wieczność męczenniczką lewactwa zamiast w końcu usłyszeć "pani już w tym roku dziękujemy."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX