Maciej Stuhr ma jeden komentarz na temat Opola. Składają się na niego dwa zdania. Tyle wystarczyło. Pozamiatał

Bojkot Festiwalu w Opolu trwa. Z udziału w koncercie rezygnują artyści, ale też prowadzący. Całą sytuację w swoim stylu skomentował Maciej Stuhr. Fanów jego post rozgrzał do czerwoności.

Maciej Stuhr znany jest z nonkonformistycznego podejścia do obecnej władzy. Swojego stanowiska nie ukrywał także w sytuacjach oficjalnych, jak na przykład podczas rozdania "Orłów". Liczne polityczne aluzje i przytyki trwale nadwątliły jego relacje z TVP, która transmitowała wydarzenie. Teraz aktor skomentował w dwóch zdaniach bojkot opolskiego festiwalu.

Nigdy w życiu tak nie żałowałem, że nie zostałem zaproszony do Opola! Mógłbym teraz tak pięknie zrezygnować...! - napisał na Facebooku.

Fani aktora błyskawicznie zareagowali na jego post. Dla większości było to przyczynek, by podzielić się własnymi politycznymi poglądami.

Ludzie mają dość rządzącej tym krajem miernoty,jedynie w ten sposób można dać temu wyraz. Brawo Macieju ,cieszy mnie fakt, że tacy wartościowi ludzie i artyści są po dobrej stronie barykady - pisał fan Stuhra.
Mnie tylko szkoda że konflikty polityczne po pierwsze wzmagają ten sztuczny podział w społeczeństwie i dodatkowo oddziałują na festiwal symboliczny dla osób które z polityką nie mają nic wspólnego - czytamy inny komentarz.
 Panie Maćku i za to Pana uwielbiam, swoją inteligencją i dowcipem bije Pan wszystkich na głowę. Tak trzymać!!! - chwaliła Stuhra fanka.

Maciej StuhrMaciej Stuhr MAREK KUDELSKI

Bojkot KFPP w Opolu

Zamieszanie wokół opolskiego festiwalu zaczęło się od rzekomego cofnięcia zaproszenia dla Kayah na jubileuszowy koncert z okazji 50-lecia pracy artystycznej legendy Opola - Rodowicz. Maryla wystąpiła na konferencji u boku Jacka Kurskiego, z którym spotkała się by "zapytać u źródła, czy to prawda, że jest jakaś czarna lista". Prezes TVP zaprzeczył, jakby cenzurował listę zapraszanych artystów, co jednak nie przekonało ani Kayah, ani Kasi Nosowskiej - które wycofały się dobrowolnie z występów.

Krótko potem przyjazd do Opola odwołała sama Rodowicz, co zapoczątkowało falę bojkotu. Do protestu przyłączyło się wielu artystów m.in. Grzegorz Hyży, Kasia Cerekwicka, Piasek czy Michał Szpak.

W ramach solidarności z Arkadiuszem Jakubikiem i Dr Misio prowadzenia koncertu Premier odmówił Artur Orzech. Dziennikarz muzyczny sprzeciwił się usunięciu z Opola artystów przez "nieemisyjny charakter teledysku do piosenki <<Pismo>>".

Orły 2016. Maciej Stuhr żartuje z "drugiego sortu" i Tupolewa. "Uratował galę". Inni: Przegiął. Mamy komentarz aktora

ZI

Więcej o:
Komentarze (373)
Maciej Stuhr ma jeden komentarz na temat Opola. Składają się na niego dwa zdania. Tyle wystarczyło. Pozamiatał
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zdzisław

  Oceniono 367 razy 301

  Jeden stary rybak złowił złotą rybkę.
  - Spełnię twoje trzy życzenia, jeśli mnie wypuścisz - oznajmiła rybka - Co byś chciał, rybaku?
  - Chciałbym być bogaty - rzecze rybak.
  Zaszumiały nadrzeczne trzciny… srrruuu! I rybak jest bogaty.
  - Co jeszcze chciałbyś, rybaku? - pyta rybka.
  - Chciałbym taką zajefajną, młodą kobitkę.
  Zaszumiały nadrzeczne trzciny… i wychodzi zajefajna, młoda kobitka, aż rybakowi krew w żyłach zaczęła żwawiej krążyć.
  - Czego jeszcze ci potrzeba, rybaku - nalega rybka.
  - Niemłody już jestem, chuć mię ogarnia, ale w kroku coś nie teges; więc chciałbym, żeby mi jeszcze ch*j zagrał na stare lata;
  Zaszumiały nadrzeczne trzciny i wyszedł Kurski z gitarą...

 • ar.co

  Oceniono 305 razy 213

  Jest dobrze. Jak tak dalej pójdzie, to na festiwalu wystąpi pisowska młodzieżówka artystyczna - Pietrzak z babcią Józią.

 • Gość: Referee

  Oceniono 224 razy 158

  W ystąpić dla PIS to jak wskoczyć do cuchnącego szamba, smród będzie się ciągnął do końca życia

 • kaszynap985

  Oceniono 167 razy 107

  Tacy jak Maciej to są artyści z honorem i nie potrzebuja rządowego mecenasa, zeby póxniej mu klaskać.

 • miromaz

  Oceniono 139 razy 101

  I tak 500+ zrobi swoje. Godz. temu rozmawiałem z sąsiadem - tragedia, po prostu totalna załamka, ludzie wiedzą co się dzieje ale wolą być kompletnie ślepi i głupi.
  Jak wszyscy nie pójdziemy do kolejnych wyborów to PiS znowu wygra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX