Komentarze (82)
Eurowizja 2017. Takiego zwycięstwa nie było od 10 lat. Salvador Sobral okazał się fenomenem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: ggg

  Oceniono 21 razy -1

  Z Eurowizji trzeba sobie robić jaja i odróżniać się od reszty towarzystwa Portugalczyk to wiedział i wygrał, bo na pewno nie dzięki utworowi, który był smętnym zawodzeniem.

 • Gość: A

  Oceniono 11 razy -1

  Bardzo przyjemny i relaksujący utwór, ale mam wrażenie, że gdzieś już to słyszałam. Ponad 15 lat temu telewizja emitowała latynoską telenowelę, która w czołówce miała bardzo podobny kawałek?😑

 • Gość: haga

  Oceniono 2 razy -2

  a on nie jest lekko stuknięty??

 • Gość: Gość- Gosia

  Oceniono 4 razy -2

  Przepiękna piosenka. Portugalia górą- i to 13 maja. To nie był przypadek. Matka Boża o czymś nam przypomina...

 • kosmaty_patriota

  Oceniono 2 razy -2

  Zblazowany pseudoarystokrata wystrychnął na dudka wydyzmaną Europę.

 • ciagciulaciag

  Oceniono 2 razy -2

  Salvador powalił swoją rozedrgana delikatnością, wrażliwością motyla przejechanego przez walec , drobnym kroczkiem pacjenta oddziału dla umysłowo chorych o innymi oryginalnymi chwytami. Poza tym nie miał byt dużych cycków a za to imponująca koafiure i hipsterski zaroscik.Spiewal prosto z jelita cienkiego i tępym drutem kolczastym rany sobie rozdzierał. A na koniec powiedział Kasi Moś , ze nie zaplati!

 • dashka

  Oceniono 4 razy -2

  Dla mnie ta piosenka to sama magia. Może Eurowizja zacznie się zmieniać i będzie tam można posłuchac prawdziwej muzyki.

 • polonests

  Oceniono 6 razy -2

  Piosenka oryginalnie wykonana, ale muzycznie słabiuteńka. Poezja śpiewana, dobra do małego klubiku czy kawiarni. Wygrała, trudno. Pewnie Portugalia nigdy jeszcze nie wygrała konkursu, a pewnie miała ochotę go organizować.

 • Gość: kufajder

  Oceniono 8 razy -2

  Tak oto właśnie ZARŻNIĘTO Eurowizję. Po wprowadzeniu "jurorów" było to tylko kwestia czasu. Zaczęło się podlizywanie snobom i "fachoffcom". Przecież niejaki Orzech już we wtorek ogłosił kto wygra. jeśli każdy inny kraj miał swojego Orzecha w telewizji i swoje Steczkowskie w "kumisyji" - to łatwo było przewidzieć rezultat. Festiwal muzoli - qrrrwa.
  W następnym roku "piosenkę" dla Polski powinien napisać Penderecki. Snoby się osikają z radości.

 • Gość: gucio44

  Oceniono 18 razy -2

  Można to oglądać, jak ktoś lubi muzykę popularną nie najwyższych lotów. I to żaden zarzut - ja np. oglądam durne sitcomy dla odmóżdżenia w pełni świadomy ich mizerii warsztatowej i artystycznej. Ale jeżeli ktoś emocjonuje się tzw. "losowaniem", to znaczy, że jest naiwny jak 12-latka. To tylko show. "Wyniki" są znane wcześniej, podobnie jak np. w "wyborach" miss czy "losowaniu" drużyn do grup LM. To tylko starannie wyreżyserowany spektakl. Emocjonowanie się nim jest bezcelowe.

 • Gość: Czad

  Oceniono 5 razy -3

  Beznadziejna!!!!!

 • Gość: Piotr z Łomży

  Oceniono 18 razy -4

  Ta piosenka to był jedyny moment podczas całego konkursu, kiedy to pozwoliłem sobie wyjść do toalety oddać hołd naturze...jakież było moje zdziwienie gdy ogłosili wyniki....

 • Anna Siwiec

  Oceniono 19 razy -5

  Jaki fenomen. Trudno mi uwierzyć, że ta badziewiasta piosenka wygrała. Nie wiem co w niej ludzie zobaczyli. Jest tak paskudna i ten niechlubny wygląd wykonawcy

  Jaki fenomen. Nie mogę uwierzyć, że ta badziewiasta piosenka wygrała. Jest tak paskudna i ten niechlujny wygląd wykonawcy. Szkoda słów.

 • alfred_hugecock

  Oceniono 21 razy -5

  Zachowywał się jak osoba niedorozwinięta umysłowo, a ta jego piosenka to kocie marcowanie. Goły tyłek Australijczyka idealnie podsumował ten konkurs.

 • esobrio

  Oceniono 22 razy -6

  "Brak linii wyraźnej linii melodycznej i dość trudny w odbiorze" to i tak łagodnie powiedziane... aż się nie chce wierzyć, że głosujący naprawdę wybierali Portugalię

 • konigin

  Oceniono 14 razy -6

  Z dwojga zlego dobrze, ze wygral ten miauczacy koles o zachowaniu dziecka niz depczacy mu po pietach ruski z Bulgarii. To byl dopiero koszmar. I z wygladu i muzycznie.

 • Gość: objawienie

  Oceniono 14 razy -6

  I have a question. Czy ktokolwiek z was też miał wrażenie jakby tą piosenkę zrobiono jako nieudolną podróbkę Moon River w sferze melodycznej? Piosenka bardzo średnia, do kotleta i wina w klubie by mi się podobała, niekoniecznie musiałby śpiewać nieogolony, nieuczesany i ubrany jak w ciuchy z lumpeksu student. Niestety w tzw. Eurowizji to tylko były dwie fajne piosenki, taką jedną śpiewała kobieta której nie pamiętam, coś tam o jakichś przesladowaniach, była w tym siła. Jedyna wartościowa piosenka. Niestety później tego nie puszczali i zapamiętać się nie dało. Natomiast przebojem była piosenka Vierki Serduczki, pełna radości życia i zaśpiewana z humorem :)

 • Tomasz Kozłowski

  Oceniono 24 razy -6

  Ciężko mi uwierzyć, że GW tak bardzo "jara się" Eurowizją. Co jest tak szczególnego w festiwalu piosenek specjalnej troski? Jedyną zasługą Eurowizji jest stworzenie osobliwego gatunki muzyki pop, który łączy w sobie elementy folku i eurodisco, stylistyka jest folwarczna a największe szanse mają na ogół indywidua trudne do zakwalifikowania genederowo, modowo, wagowo lub etnicznie. To dźwiękowo-wizualne rzyganie tęczą.

 • Gość: MIn

  Oceniono 15 razy -7

  on jest NIEPEŁNOSPRAWNY !!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX