Specjalista ocenia styl Agaty Dudy. Jest dobrze, ale zmieniłby JEDNO. Są też ciekawostki "od kuchni". "Czasem czeka w kolejce"

Jarosław Szado wypowiedział się na temat wizerunku pierwszej damy. Docenia jej nowoczesne podejście do mody, ale sugeruje zmianę fryzury na lżejszą.

Agata Duda jeszcze za czasów kampanii prezydenckiej wzbudzała żywe zainteresowanie zwłaszcza wśród Polek, prezentując się jako elegancka i pełna szyku partnerka swojego męża. I choć obecnie jej wycofanie z życia publicznego jest odbierane negatywnie, jedno pozostało bez zmian - niezależnie od wszystkiego żona prezydenta zawsze prezentuje się z klasą i dba o wizerunek. Duda stawia na ubrania stworzone przez polskich projektantów i wyprodukowane w Polsce, nie jest przy tym bardzo rozrzutna.

Ostatnio jej eksperymenty z modą są coraz odważniejsze, co docenił w rozmowie z "Rewią" Jarosław Szado, stylista dbający o wizerunek żon polityków. Rzeczowo ocenił styl Dudy, przyglądając się jej kreacjom podczas wizyty w Meksyku.

Muszę docenić Pierwszą Damę za to, że coraz częściej bawi się kolorami. Czerwona marynarka była bardzo trafiona, podobnie jak biała garsonka, którą założyła następnego dnia - oceniał.

Szado wyznał, że jeśli mógłby cokolwiek zmienić w wizerunku pierwszej damy, zaproponowałby jej nieco bardziej niesforną fryzurę, aby dodać włosom objętości i charakteru. A makijaż? Tu jest już bez zarzutu.

Widzę ją jednak z nieco inną fryzurą, chciałbym, żeby miała taki wiatr we włosach. Uważam, że musi unikać kosmetyków obciążających włosy. Makijaż zawsze ma perfekcyjny.

Znając osobiście jej przyzwyczajenia, przekonywał, że pierwsza dama nie chce korzystać z przywilejów związanych ze swoją pozycją. Nie przeszkadza jej czekanie w kolejce u fryzjera i szanuje pracę innych.

Wiem, że potrafi cierpliwie czekać na wizyty do przymiarek albo na nowe ubrania. W salonie fryzjerskim też stara się być jak każdy, czasem czeka w kolejce - twierdzi Szado.

Agata Duda na gali "Lodołamacze". Skromna? Spójrzcie na GUZIKI w żakiecie

MK

Więcej o:
Komentarze (9)
Specjalista ocenia styl Agaty Dudy. Jest dobrze, ale zmieniłby JEDNO. Są też ciekawostki "od kuchni". "Czasem czeka w kolejce"
Zaloguj się
 • Gość: LeśnyLudek

  Oceniono 30 razy 22

  Co tu gadać o pani Dudzie, skoro ona w ogóle nie gada?

 • g2cos7alfa

  Oceniono 20 razy 14

  Wielkości (i stylu) człowieka nie poznaje się po ubraniu tylko po tym jak się zachowuje... i co mówi, zwłaszcza jak powinien się wypowiadać na tematy ważne a milczy...

 • Gość: ami

  Oceniono 12 razy 10

  Szczupła, zgrabna, niezłe ubrania, ale faktycznie ta ulizana fryzura jest nie najlepsza i chyba coraz gorsza. Fryzjera zmienić trzeba

 • Gość: gość

  Oceniono 21 razy 7

  Kij od szczotki zakończony główką jak makówka. to nie pierwsza dama a niema dama,jeśli wogole dama

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 6

  Kolor wlosow za mdly powinien byc dobrany bardziej cieply kolor wlosow

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 2

  Szkoda, że ocenić można wyłącznie jej styl ubierania, a nie działania.

 • Gość: Ck8

  Oceniono 5 razy 1

  Jedno co powinna zmienić to męża ! Bo zamiast faceta , ma kaczą pacynkę !!

 • Gość: hallo

  Oceniono 4 razy 0

  Wygląda jak alkoholiczka

 • Gość: Joanna

  Oceniono 4 razy -2

  Pani Prezydentowa jest Pierwsza Damą od urodzenia.W Polsce niema sobie równej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX