Córka lidera grupy IRA rozpoczyna karierę muzyczną. Jest utalentowana i do tego śliczna

Zuzanna Gadowska jest córką Artura Gadowskiego - lidera zespołu IRA. Dziewczyna idzie w ślady ojca. Właśnie zaprezentowała swój debiutancki utwór.

IRA jest jednym z najbardziej docenianych zespołów rockowych w Polsce. To wysoko postawiona poprzeczka, zwłaszcza jeśli jest się dzieckiem jednego z artystów kultowej grupy i też chce się zająć muzyką. Całe szczęście, Zuzannie Gadowskiej, córki wokalisty IRY - Artura Gadowskiego - starczyło odwagi, aby zajmować się muzyką.

Muzyka w domu Gadowskich jest niczym jeden z członków rodziny. Zuzanna już jako 8-latka zaczęła grać na skrzypcach. 12 lat później opanowała także fortepian i gitarę. Obecnie także komponuje. W "DD TVN" zaprezentowała swój debiutancki utwór "Obudź gdy będzie cieplej.

 


Zuzanna Gadowska wyznała w programie, że nie obawia się porównań do znanego taty.

Nie przejmuję się tym, robię swoje - powiedziała w "DD TVN".

Ojciec doradza córce i jest dla niej inspiracją. Muzyk wypowiada się o niej w samych superlatywach.

Jestem pod dużym wrażeniem jej talentu. Ja w jej wieku nie byłem tak dojrzały. Radziłem jej, żeby nie brała udziału w talent-show, ale oczywiście mnie nie posłuchała. Producent zauważył jej nazwisko, ale gdy zapytał, czy jest moją córką, odparła: „Ale jakie to ma znaczenie?". Szanuję ją za to, że nie próbowała się podpiąć pod moją popularność. Jest jednak w trudnej sytuacji, bo jeśli osiągnie sukces na własną rękę, złośliwi i tak powiedzą, że pracę załatwił jej tata - mówił Gadowski  o córce w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Zuzanna Gadowska ma dwoje rodzeństwa. Brata Kacpra, który jest kucharzem i starszą siostrę Wiktorię.

ZI

Więcej o:
Komentarze (5)
Córka lidera grupy IRA rozpoczyna karierę muzyczną. Jest utalentowana i do tego śliczna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: MARTA

  Oceniono 2 razy 2

  Fajna dziewczyna i ma nawet fajny głos... z kims mi sie kojarzy ale nie wiem z kim.. :) :)

 • Gość: ja

  Oceniono 1 raz 1

  Może z Lipnicką?

 • Gość: Gość

  0

  Cóż za skromność. :) Zuzanna Gadowska wydaje się być bardzo dojrzałą osobą. Wielki szacunek za to, że faktycznie nie "korzysta" ze sławy swojego Ojca. Szkoda, że prowadzący odpowiada za nią/nakierowuje;"kogo cenisz, słuchasz oprócz taty oczywiście"? Po co taki tekst, nic nie wnoszący. To wywiad z Zuzanną o Jej twórczości i takie wspominanie/przypominanie, że ma sławnego ojca jest zupełnie nie na miejscu. Ale jak widać Zuzanna poradziła sobie z tym doskonale, bo nie skomentowała tego w żaden sposób. Brawo! Życzę wszystkiego co najlepsze Zuzanna, trzymam kciuki za Twoją karierę.

 • Gość: Xymena

  Oceniono 3 razy -1

  każdą dziewczynę o hebrajskiej urodzie nazywa się w tym kraju "piękną": od Lewandowskiej przez wszystkie Hyże po jakąś nieznaną Zuzannę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX