Koniec małżeństwa Steczkowskiej? Wydała oświadczenie: "Każde z nas pragnie realizować się inaczej"

Justyna Steczkowska po 17 latach związku ogłosiła separację z mężem.

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski są w separacji. Taką informację podała piosenkarka na swoim oficjalnym profilu na Facebooku w czwartek wieczorem.

Droga Rodzino, kochani przyjaciele, znajomi, fani i media...
Życie to nieustanny ruch, taniec chwil, tornado zmian! Nic nie jest dane człowiekowi na zawsze... Z każdym dniem dojrzewamy, rośniemy w sobie, podejmujemy decyzje. To często sprawia, że z czasem nasze relacje zmieniają się i nawet w najbardziej udanych związkach uczucia podlegają przemianie.
Po 17 latach cudownego małżeństwa - w przyjaźni z Maćkiem - postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej. Prosimy Was w tym okresie o uszanowanie naszej decyzji i prywatności w trosce o dobro dzieci, które obydwoje kochamy nad życie. Mamy nadzieję, że nasza sytuacja znajdzie w Was zrozumienie i otrzymamy potrzebny nam obydwojgu czas. Prosimy również o nienękanie telefonami naszych rodzin i przyjaciół. Dziękujemy za wsparcie, przyjaźń i trzymajcie za nas kciuki!

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski pobrali się w 2000 roku, mają troje dzieci: Leona (17 lat), Stanisława (12 lat) oraz Helenę (3 lata). 

Joanna Kulig, Sykut i poseł PO. Oni wszyscy zaczynali w "Idolu". Występu Sary Boruc długo nie zapomnicie

WJ

Więcej o:
Komentarze (158)
Koniec małżeństwa Steczkowskiej? Wydała oświadczenie: "Każde z nas pragnie realizować się inaczej"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: nierozumny

  Oceniono 265 razy 247

  Niech ktoś mi wytłumaczy, jak "po 17 latach cudownego małżeństwa" można podjąć decyzję o separacji lub rozwodzie? Dziękuję z góry za wyjaśnienia.

 • Gość: www

  Oceniono 131 razy 121

  "było tak cudownie, że aż sie rozstaliśmy."
  co za idiotyzm. nawet rzecznik PIS wydala mądrzejsze komunikaty.

 • Gość: pgłuchowska

  Oceniono 136 razy 118

  po co o tym pisze na fejsie skoro to prywatna sprawa i o poszanowanie prywatności prosi? właśnie otworzyła furtkę i zaprosiła, żeby dzwonili, pytali i nękali...co za bzdura. nie można nic nie mówić, nie informować i załatwiać swoje sprawy w swoim kręgu?

 • Gość: antydebil

  Oceniono 116 razy 94

  Zawsze była kretynką "Po 17 latach cudownego małżeństwa" rozwodzi się :)

 • Gość: HanianH

  Oceniono 131 razy 91

  I tak się kończą te wielkie, celebryckie miłości... Kilka okładek, namiętnych wywiadów o dozgonnej miłości, aż po grób... A potem post na fejsie...

 • Gość: Felka

  Oceniono 81 razy 71

  Pomimo, że muzycznie nie jest mi z Justyną Steczkowską po drodze, to szkoda słyszeć o jej problemach. Niestety dwoje zapracowanych ludzi nie ma czasu na budowanie relacji w związku. Wiele par próbuje się ratować kolejnym dzieckiem, ale jak widać to tak nie działa. Szkoda małej Helenki, bo ona najbardziej doświadczy rozwodu rodziców.

 • xiazeluka

  Oceniono 55 razy 49

  Co to za ekshibicjonizm? Naprawdę rozwiązywanie prywatnych spraw musi się odbywać drogą publicznych "oświadczeń"? Pewnie chcą wywołać zainteresowanie i zarobić na tym większą gotówkę. Dno.

 • alexander59

  Oceniono 66 razy 44

  a za 5 lat napisze książkę , w której poskarży się , że była molestowana, gwałcona i bita ale wcześniej bała się przyznać. Ot, taki sposób na zarabianie pieniędzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX