Karolina Korwin Piotrowska o "żałobnym" zdjęciu Muchy: Widowiskowe samobójstwo, fejm dowalony. Broni jej pewien aktor

W dniu śmierci Witolda Pyrkosza Anna Mucha pokazała na Instagramie zdjęcie z minuty ciszy ku jego czci. Fotografia wywołała prawdziwą burzę. Wpis komentuje Karolina Korwin Piotrowska.

Karolina Korwin Piotrowska jest oburzona zdjęciem Anny Muchy, które miało upamiętnić zmarłego w sobotę Witolda Pyrkosza. Aktorka pokazała minutę ciszy na planie. Fotografię opatrzyła tagami:

#moment #uchwyconywkadrze #minutaciszy #naplanie #WitoldPyrkosz R.I.P. Na pierwszym planie rezyser Mariusz Malec i operator Jan Budzowski #zaduma #wspomnienie #LucjanMostowiak. Nasz serial już nigdy nie będzie taki sam.

Fani od razu się oburzyli, twierdzili, że minuta ciszy to chwila na prawdziwą zadumę, a nie robienie zdjęć. Do niezadowolonych z takiego zachowania Muchy dołączyła Karolina Korwin Piotrowska, która tak skomentowała zdjęcie.

Ich nie trzeba wykańczać, ośmieszać, wyśmiewać, już nie trzeba, bo widowiskowe samobójstwa popełniają i wykańczają się do spodu sami. #zrobtosam #zosiasamosia #wykonczsiesam #fejmdowalony #smuteczek #mozdzek
Jeszcze ten hashtag #zaduma ?? No naprawdę. Ja tu czuję olbrzymią żenadę. Dziwne, że ona nie - pisali fani.

W obronie Muchy stanął Leszek Stanek.

Ale że co? Że dobrze, że czczą pamięć czy źle, że pokazówa? Ja osobiście nie widzę w tym nic zdrożnego aby kolegę po fachu uczcić minuta ciszy, a że wszyscy żyjemy mediami społecznościowymi to i dzielimy się różnymi rzeczami. 
Są chyba jednak granice żenady, ekshibicjonizmu i zwykłej głupoty, nie wszyscy żyją mediami społecznościowymi, nie każdy jest ekshibicjonistą póki co i nie trzeba dzielić się WSZYSTKIM i ZAWSZE - odpowiedziała dziennikarka. 

Internauci byli podzieleni. Część przyznała Stankowi rację:

Ja też nie widzę w tym nic złego. Lepsze to, niż zionięcie jadem z rana

Ale nie brakowało też zdecydowanych zwolenników Piotrowskiej:

Media mediami, ale skoro czcimy kogoś minutą ciszy to czcimy, a nie pstrykamy zdjęcia. W niektórych sytuacjach trzeba umieć się zachować, ale to i tak dla niektórych za dużo.

Wpis Karoliny Korwin Piotrowskiej polubiła między innymi Agnieszka Woźniak-Starak i Joanna Horodyńska.

Wpis Karoliny Korwin PiotrowskiejWpis Karoliny Korwin Piotrowskiej Instagram.com/karolinakp

Anna Mucha: Aborcja to ogromne nieszczęście. Gwiazdy dołączają do strajku kobiet. "Jako matka dwóch córek..."

JM

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
Komentarze (11)
Karolina Korwin Piotrowska o "żałobnym" zdjęciu Muchy: Widowiskowe samobójstwo, fejm dowalony. Broni jej pewien aktor
Zaloguj się
 • Gość: iwi

  Oceniono 3 razy 3

  Plotku! Broni ją a nie jej. 2 i 4 przypadek redaktorzyny!!!!

 • Gość: gośç

  Oceniono 6 razy 2

  pani Mucha jest dojrzałą kobietą zbliża się do 40- ski i nie przystoi jej zachowanie nastolatki myślę zresztą że wielu młodych ludzi wykazałoby więcej taktu w tej sytuacji nawet w przypadku gdzie o ile pamiętam p Mucha miała b mało scen z Panem Pyrkoszem

 • Gość: aaa

  0

  Tak się wszyscy pieklą, a niech popatrzą na siebie. Prosty przykład. 1 sierpnia zeszłego roku, godzina 17 na Pl. Wilsona, ludzie się zebrali żeby uczcić rocznice i co widzę? Ludzie z telefonami komórkowymi, cykają zdjęcia, nagrywają filmy. Wystarczy później przejrzeć FB i zobaczyć ile jest zdjęć czy filmów w tej rocznicy. Tyle w temacie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  Denna pani Piotrowska .. Pamięć o ludziach ma się w głowie!!! .. Minuta ciszy to tylko taki rytuał, zeby mogła sobie Pani odbębnić i zająć się schabowym na stole.

 • Gość: gosc

  0

  podstarzale babsko i az takie durne! bo aktorka taka jak mroczki i cichopki-jak to pieknie Janek Nowicki powiedzial! Wstydz sie mucho-karma wraca!

 • Gość: y

  Oceniono 2 razy 0

  Mucha istnieje tylko dzieki wykupowaniu newsow o niej. Zaplaci to pisza.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 12 razy 0

  Karolina Korwin Piotrkowska znana tylko z tego...hmmm, tak naprawde to nie wiadomo z czego. "Rent-a-gob", niczym wiecej nie moze sie poszczycic. Moze jeszcze z questionable body hygiene. Wiecznie nieszczesliwa, zgorzkniala niechlujna osoba.

 • Gość: luzik pani karolino

  Oceniono 6 razy -2

  a jak podczas transmisji sportowej jest taka sama sytuacja, to operatorzy powinni wyłączyć kamery? więcej rozwagi, mniej nienawiści.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX