;

"Milionerzy". Padło pytanie o Kubę Wojewódzkiego. Internauci zażenowani. "Tym ostatecznie się skończyli"

Pytanie o Kubę Wojewódzkiego w 'Milionerach'

Pytanie o Kubę Wojewódzkiego w 'Milionerach' (Player.pl/ Screen/ Instagram.com/ Kuba Wojewódzki/ Screen)

"Milionerzy" nie przestają zaskakiwać. Tym razem Hubert Urbański zadał pytanie o... Kubę Wojewódzkiego.

W nowej edycji "Milionerów" nie brak tematyki show-biznesowej. Były już pytania o Małgorzatę Rozenek, Renatę Kaczoruk czy Magdę Gessler, więc tylko kwestią czasu było, kiedy padnie i to o naczelnego showmana TVN-u, Kubę Wojewódzkiego. A dotyczyło ono jego... wieku.

Ile lat ma Kuba Wojewódzki?
a. 33
b. 53
c. 66
d. 77

Uczestniczka bez większych problemów zaznaczyła poprawną odpowiedź, czyli b - 53 lata. Fani "Milionerów" byli jednak - i to nie po raz pierwszy - zażenowani poziomem nowej edycji i dali temu wyraz na Twitterze.

Ok, tym pytaniem #Milionerzy się ostatecznie skończyli. Do widzenia.

Nie obyło się też i bez ironicznych komentarzy.

Proponuję telefon do przyjaciela, Ibisza.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

AW

Pamiętacie gwóźdź wbity w rękę Rogalskiej? Wpadek w TV w tym roku nie brakowało. Zobaczcie te najlepsze!

Czy wiesz, jak NAPRAWDĘ nazywają się gwiazdy
1/14Borys Szyc naprawdę nazywa się:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (56)
"Milionerzy". Padło pytanie o Kubę Wojewódzkiego. Internauci zażenowani. "Tym ostatecznie się skończyli"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lukturko

  Oceniono 62 razy 50

  Jednym się podoba, innym nie. Jedni słuchają disco polo, a inni Oscara Petersona. Jedni czytają Katarzynę Bondę, inni Cormaca McCarthy'ego. Można tak długo. Dajcie ludziom wybór, dopóki jeszcze jest taka możliwość. Ja żyłem w czasach, kiedy wybory były mocno ograniczone. Nie śmieję się z fanów disco polo, ani z entuzjastów gwiezdnych wojen. Nie słucham i nie oglądam. Jeżeli komentujecie, znaczy oglądacie. Macie takie urządzenie, pilota do zmiany programu? To nie wahajcie się go użyć.

 • j-a-ga

  Oceniono 24 razy 20

  53 to wiek Kuby i waga Żenulki.

 • lekarzzewsi

  Oceniono 27 razy 15

  Czy nie dociera do Was, że ten teleturniej ma być zabawą, a nie egzaminem wiedzy? Nie chodzi o egzamin z wiedzy ogólnej a o humor i OGLĄDALNOŚĆ. Jeśli chcecie się zdołować, obejrzyjcie archiwalna Wielką Grę i panią z reklamy naciągającej staruszków.

 • Gość: le Ming

  Oceniono 37 razy 15

  Co jest żenującego akurat w tym pytaniu, bo nie kumam? Pytania z - bardzo szeroko rozumianej - popkultury zawsze były i nadal są słabością "Milionerów", ale także ich nieodłącznym elementem. Ja rozumiem, że tu przed kompami siedzą sami wybitni malakolodzy, mikolodzy i inni wysokiej klasy specjaliści, którym brakuje pytań z ich dziedziny, ale więcej luzu doradzam.

 • Gość: gucio44

  Oceniono 47 razy 13

  Może to kara ze strony TVN na zasadzie "na złość mamie odmrożę sobie uszy"? O wy gnoje głosujący na PiS albo niegłosujący wcale - mieliście w pamięci Milionerów jako jeden z najlepszych teleturniejów w historii? No to tylko poczekajcie. Sperdolimy go wam tak, że będziecie rzygać na sam dżwięk dżingla zapowiadającego kolejny odcinek.

  Pełen sukces.

 • Gość: stasiek64

  Oceniono 18 razy 6

  każde pytanie jest dobre. To nie wykład uniwersytecki, żeby sama mądrość się lała. Jeśli jest możliwość, że sprawi trudność grającemu, to już wystarczający powód.

 • Gość: Adam z Wrocka

  Oceniono 11 razy 5

  Moje zdanie jest takie, że te Wasze newsy są bardzo na siłę pisane. Pytanie jak pytanie. Czy tego chcemy czy nie, Wojewódzki jest człowiekiem popularnym w Polsce, więc pytanie o niego w stacji, w której ma swój program zaskakujące raczej nie jest. Ale ludzie jak zwykle robią z igły widły tylko po to, żeby cokolwiek powiedzieć/napisać. Jak widać i ja się na to złapałem. Miłego dnia.

 • Gość: lk

  Oceniono 6 razy 4

  I oczywiście kolejna mina byle tylko nie pokazać żółtych spróchniałych zębów.

 • Oceniono 3 razy 3

  Mam propozycję dla tych którym nie podobają? się pytania oraz program niech przełącza na inny program a nie narzucać innym swojej woli

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane