Księżna Kate do kościoła ubrała się skromnie, za to na hiszpańskim dworze... Rewia mody! Letizia w rurkach, jej córki równie stylowe

Wielkanoc to jedna z okazji, by zobaczyć rodziny królewskie w ich najlepszych stylizacjach. Jak prezentowali się przedstawiciele brytyjskiej i hiszpańskiej monarchii?

Przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej w Niedzielę Wielkanocną pojawili się na uroczystej mszy w kaplicy na zamku królewskim w Windsorze. Księżna Kate wyglądała elegancko i skromnie.. Na kościelną uroczystość wybrała kremowy płaszcz oraz toczek w tym samym odcieniu od jej ulubionej projektantki Catherine Walker. Całość była  tradycyjna i bardzo typowa dla księżnej.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

W zupełnie innym stylu swoim poddanym zaprezentowała się królowa Letizia. Żona króla Filipa VI w kościele w mieście Palma na Majorce nie pojawiła się ani w sukience ani w kostiumie, lecz w... spodniach. Do obcisłych rurek dobrała białą bluzkę od Hugo Bossa i obłędny długi żakiet w odcieniach szarości.

Brytyjska para książęca na mszę przyszła bez dzieci, tymczasem Filip i Letizia zabrali ze sobą swoje córki - 12-letnią Eleonorę i 10-letnią Sofię. Dziewczynki ubrane były - podobnie jak ich mama - z wielką klasą. Miały na sobie płaszczyki od hiszpańskiej projektantki Caroliny Herrery (Eleonora granatowy, Sofia czerwony).

Którzy z monarchów Waszym zdaniem zaprezentowali się lepiej?

Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy

ZI

Więcej o:
Komentarze (52)
Księżna Kate do kościoła ubrała się skromnie, za to na hiszpańskim dworze... Rewia mody! Letizia w rurkach, jej córki równie stylowe
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Justyna

  Oceniono 56 razy 36

  Król filip z rodziną pięknie wyglądają. Królowa letizia oblednie. Prosto i z klasą. Córki tez cudnie wygladaja. Księżna Kate trochę tak nudno ubrana,

 • Gość: enta

  Oceniono 37 razy 25

  Brytyjska rodzina królewska ma dość plebejskie rysy twarzy, toporne sylwetki i przyciężkawy styl. Nudne kostiumy, w których nawet 20-latka wyglądałaby jak czterdziestka. Te paskudne toczki! Niezbyt urodziwe Brytyjki wyglądają w tych szkaradzieństwach jeszcze gorzej.
  Rodzina hiszpańska - i uroda i klasa.

 • Gość: ana

  Oceniono 37 razy 25

  Kate wciąż w tym samym stroju, tylko kolory tego mundurka się zmieniają...

 • Gość: kiwi

  Oceniono 33 razy 21

  Płaszczyki kupione na wyrost, jak widać matka myśli normalnie.

 • Gość: Matka dzieciom

  Oceniono 26 razy 18

  Hiszpańska rodzina królewska wygląda fantastycznie. Kate nie umywa się do Letizii. Hiszpańskie księżniczki śliczne.

 • Gość: kay

  Oceniono 30 razy 18

  Królowa Letizia ma poczucie własnej wartości. Ma własne osiągnięcia, była wcześniej dzienniiarką, każdy w Hiszpanii ją znał. tymczasem Kate osiągnięć nie ma żadnych poza uwiedzeniem księcia. Dlatego bardzo się stara, żeby ludzie zaakceptowali ją na stanowisku księżnej.

 • Gość: zez

  Oceniono 15 razy 9

  Wrzucam śródziemnomorski LUZ i JUZ!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX