Kinga Rusin i Piotr Kraśko w "Milionerach". Pytanie za milion i... telefon do Węglarczyka. "Musiał to zrobić, żeby nas poniżyć". Ale wpadka!

Już w Wielką Sobotę będziecie mogli obejrzeć specjalny odcinek "Milionerów", w którym wystąpi m.in. Kinga Rusin w parze z Piotrem Kraśko. Ich telefon "do przyjaciela" przejdzie do historii programu!

W specjalnym, świątecznym wydaniu "Milionerów" na fotelach dla grających o milion zasiądą słynne duety TVN-u. Będziemy mogli zobaczyć, jak z pytaniami poradzą sobie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Filip i Zbigniew Chajzer oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko. TVN pokazał właśnie fragment programu, z którego wynika, że ostatnia para zajdzie bardzo daleko - padnie pytanie za milion!

"Ryś polski, łabędź rostowski, saksoński bocian i wywrotek smoleński to...?". Kinga i Piotr postanowili wykorzystać telefon do przyjaciela i zadzwonili do Bartosza Węglarczyka. A ten... Nie okazał się zbyt pomocny, mimo że znał odpowiedź na pytanie!

Nie mógł odpowiedzieć, musiał powiedzieć, że to jest proste pytanie, żeby nas ośmieszyć i poniżyć?! - skomentowała dziennikarka.
To są chwile, w których telewizja wygrywa z internetem. Przeszliśmy do historii. Jeszcze nikt w „Milionerach” tak nie rozegrał telefonu do przyjaciela - dodał Piotr Kraśko.

Cały odcinek będzie można obejrzeć już w najbliższą sobotę (15. kwietnia) o

godz. 20.

JM

Więcej o:
Komentarze (52)
Kinga Rusin i Piotr Kraśko w "Milionerach". Pytanie za milion i... telefon do Węglarczyka. "Musiał to zrobić, żeby nas poniżyć". Ale wpadka!
Zaloguj się
 • arius9

  Oceniono 34 razy 22

  Wywrotek Smolenski ? Czy to nie jeden z modeli TU-154 ?

 • Gość: Hansik

  Oceniono 21 razy 19

  Tyle razy gnoiłaś Kingusiu Bartka w DDTVN, że otrzymałaś nagrodę :)
  Karma wraca.

 • sum1200

  Oceniono 13 razy 11

  Wywrotek smoleński to przecież Maciarewicz

 • Gość: adolek

  Oceniono 12 razy 10

  Ja znam odpowiedź: gołębie. Znam rysia.

 • fazer5

  Oceniono 22 razy 8

  jaki to mądry duet, a ten pan co podpowiadał to po prostu fenomen i nikt mi nie wmówi, że to było ustawione

 • Gość: ks

  Oceniono 15 razy 7

  żenada

 • adam.c.54

  Oceniono 23 razy 5

  BLAZENADA-kilku Polskich blaznow, nasladuje innych blaznow, m.in. z Niemieckiej wersji (nie Niemieckiej TV) -RTL-u (Radio Telew. Luxemb.) i prezentuje im ,,teleshow,, dla ,,ciemnej masy,,. Ogladanie czegos takiego, jest zenujace. Dalem sie na to nabrac kilkanascie lat temu, wlasnie na niem. RTL-u. i juz nigdy wiecej.

 • Gość: Ickxs

  Oceniono 25 razy 5

  Ci wszyscy wymienieni - kim oni są? czego dokonali? powinniśmy ich znać? czego możemy się od nich nauczyć? czy są dobrymi, wartościowymi ludźmi? kto to jest?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX