Filip Chajzer padł ofiarą trolli. Poszło o cytat na temat 500 +. Zaprzecza i reaguje ostro: Gnij debilu, który to wymyśliłeś!

W internecie od kilku tygodni krążył cytat, w którym Filip Chajzer wypowiadał się bardzo niepochlebnie o rodzicach korzystających z programu 500+. Dziennikarz wyparł się tych słów.

Filip Chajzer nie ma problemu z wyrażaniem nawet kontrowersyjnych opinii, ma za to własne zdanie, którym lubi się dzielić z fanami. Może dlatego internauci uwierzyli, że krążący po sieci obrazek z cytatem, który miał być autorstwa Chajzera, to naprawdę jego wypowiedź. A słowa, które mu przypisano są bardzo mocne i dotyczą programu 500+, który wciąż w wielu kręgach wzbudza kontrowersje.

Rodzice, którzy pobierają świadczenie 500+ na dziecko to rodzice, którzy powiedzmy sobie szczerze, jedynym celem jest się rozmnażać, narobić sobie tych biednych dzieci, a potem czekać aż uczciwi i ciężko pracujący podatnicy tacy jak ja, będą na nich płacić.Tak tak, to są niestety nieudacznicy, którzy wezmą i te pieniądze wydadzą na alkohol. [pisownia oryginalna]

"Mem" dotarł do dziennikarza, a ten zareagował na niego bardzo stanowczo. Odciął się od słów, które są mu przypisywane, a do autora skierował ostre oświadczenie.

Oświadczam. Nigdy w życiu nie wypowiedziałem tych słów. Nawet jeden przecinek nie jest tu prawdziwy. Ten obrazek z rzekomym cytatem jest kłamstwem od początku do końca. Od rana dostałem bardzo wiele obelg, które są cholernie przykre. Gnij debilu, który to wymyśliłeś.

Internauci zapewniali, że ani przez chwilę nie wierzyli, że takie słowa faktycznie mogły paść z jego ust:

Dżizas, nie wiem czy większymi debilami są autorzy tego obrazka czy ludzie, którzy w to uwierzyli... - pisali internauci.
Gratuluję inteligencji tym, którzy wierzą w tekst przyklejony koło czyjegoś wizerunku! Filip to by jeszcze akcję stworzył do 500+, a nie poniżał ludzi pobierających ten zasiłek!! Idioci
Nie przejmuj się Filip, wszędzie są takie gnoje zazdroszczące wszystkiego. Masz tutaj też spoko ludzi i to jest najważniejsze ;) Trzymaj się mocno.

Filip Chajzer nigdy nie powiedział, co myśli o programie 500+. Za to wiemy już, czego na pewno o nim nie myśli.

Chajzer kupił chłopcu książkę. Akcja marketingowa? Opowiedział o szczegółach. "Po 15 minutach odezwała się jego mama, a potem..."

JM

Więcej o:
Komentarze (115)
Filip Chajzer padł ofiarą trolli. Poszło o cytat na temat 500 +. Zaprzecza i reaguje ostro: Gnij debilu, który to wymyśliłeś!
Zaloguj się
 • norbertrabarbar

  Oceniono 62 razy 34

  W dzisiejszych czasach prawda jest tak bolesna, że ludzie boją się być o nią posądzeni.

 • grey-sky

  Oceniono 33 razy 25

  Ludziom się wydaje, że 500+ pobierają tylko biedacy. W rzeczywistości pobierają ludzie bogaci, a nawet potrafią tak zachachmęcić że dostają 500+ na pierwsze dziecko. Na przykład na wsi. Bo kto takiemu rolnikowi udowodni, że za warzywa pod folią kosi grubą kasę? I to mnie dużo bardziej wkurza niż 500+ biedaków.

 • Gość: Niedzielny

  Oceniono 44 razy 24

  Janusz już najedzony(talony), urządzony (komunalka) teraz dostał na wakacje (500+)... Qrva, bekniemy za to wszyscy.

 • lukki69

  Oceniono 58 razy 16

  Gościu jest w porządku..hejterzy mogą wcinać jego kupę na obiad.....to przeważnie zakompleksione gnomy,patologia albo bezstresowo odkarmione janusze....

 • 24iwona

  Oceniono 35 razy 13

  Zgadzam się z tym, że większość tych pieniędzy trafia di rodzin patologicznych z dziada-pradziada. W moim bloku mieszka kilka takich rodzin. Panie z dzieciakami wysiadują cały dzień na podwórku, panowie po krzakach piją alkohol i wszyscy się śmieją w nos tym co wracają z pracy. Często słyszę : " ty, lala, zapier...... spowrotem do roboty bo ktoś musi płacić na moje bachory, hahahahaha..." To mnie wkurza. Oni byli patologicznymi rodzinami, są i będą, tyle że teraz piją za moje pieniądze. W innych krajach też pomaga się rodzinom wielodzietnym ale w mądry sposób. Każdy pieniądz jest sprawdzany na co rodzice wydają. W niektórych krajach dają deputat w postaci kartek na buty ubrania, jedzenie, książki itp. We wszystkich tych krajach zabiera się tą pomoc rodzicom, którzy odmawiają podjęcia pracy, lub wydają na inne rzeczy niż związane z podstawowymi potrzebami dziecka.

 • Gość: Nika

  Oceniono 38 razy 10

  Zgadzam się z nim w 100%.

 • Gość: Papież Franciszek

  Oceniono 11 razy 5

  Jak się ma takie parcie na szkło to takie jest ryzyko zawodowe Panie Filipie. Sorry - TAKI JEST INTERNET.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX