Doda oddała samochód na aukcję dla chorego chłopca. Zwycięzca nie chce płacić, więc podała jego dane

Doda oddała na licytację samochód, a pieniądze miały pójść na leczenie 2,5 letniego Fabianka. Zwycięzca jednak nie chce płacić.

Doda zdecydowała się oddać na licytację samochód, którym przyjechała na swoje 33. urodziny, a uzyskane pieniądze przeznaczyć na cel charytatywny. Fani piosenkarki zdecydowali, że trafią one do 2,5 letniego chłopca chorego na wczesnodziecięcy rdzeniowy zanik mięśni, czyli SMA.

Samochód fikuśnie pomalowany w kota z Cheshire z "Alicji w krainie czarów" wylicytował za pół miliona mężczyzna, który - jak twierdzi Doda - zrobił to dla żartów i nie zapłaci.

Wokalistka postanowiła, że nie odpuści żartownisiowi, którego wprost nazwała "oszustem".

Postaramy się, aby oszust nie pozostał bezkarny. W najbliższym czasie planujemy zgłosić sprawę do prokuratury, a osoba odpowiedzialna za odebranie szansy na leczenie Fabiana Dargiewicza poniesie surowe konsekwencje swojego czynu. Niech to będzie ostrzeżenie przed bezmyślnością oraz podobnymi oszustwami, nie tylko dotyczącymi naszej aukcji ale również innych użytkowników - napisała m. in. w oświadczeniu umieszczonym na Facebooku.

Dodała też, że zdrowie Fabianka jest dla niej priorytetem i dlatego wraz z Fundacją Allegro All For Planet wystawiła samochód raz jeszcze na licytację. Zwycięzca, poza samochodem, może też liczyć na przejażdżkę sam na sam z Dodą. Na razie cena auta wynosi 3.050 zł, ale aukcja trwa do 21 kwietnia i można ją śledzić pod tym linkiem.

Zgłoszenie sprawy do prokuratury to nie wszystko. W komentarzu do oświadczenia Doda postanowiła upublicznić profil osoby, która wygrała aukcję.

Możecie pozdrowić pana - napisała.

Sytuację skomentowała również mama małego Fabianka.

Nie da rady pozytywnie skomentować sytuacji. Jako mama Fabiana chcę powiedzieć, że nigdy nie przestaniemy walczyć o niego i on także nie ma zamiaru się poddać!!! A Pan dał nam jeszcze większego ''kopa'' do walki, więc chyba nie osiągnął celu. Mimo wszystko oby nie musiał walczyć o swoje zdrowie bądź życie nigdy, tylko wtedy by się przekonał jak to jest... - napisała.

Inne komentarze nie były już tak pobłażliwe w treści i na ponad 100 trudno jest znaleźć takie, które nadawałyby się do cytowania.

Na pewno czytasz te wszystkie komentarze! Nie jest ci głupio, że przez twoje głupie żarty zraniłeś tyle osó Pamiętaj, Bóg jest sędzią sprawiedliwym!!!
Ludzie niektórzy to się zachować nie umieją... Brak słów.
Ale żałosne - to nieliczne komentarze, których autorzy zachowali umiar w ocenie zachowania "Pana".

Doda w "Barze" pojawiła się 15 lat temu. Pamiętacie, jak wygląda? Teraz wspomina: Do głowy by mi nie przyszło, żeby....

JZ

Więcej o:
Komentarze (139)
Doda oddała samochód na aukcję dla chorego chłopca. Zwycięzca nie chce płacić, więc podała jego dane
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Henry Kinger

  Oceniono 231 razy 211

  Artykuł jest o oszuście który dla zabawy wygrał licytację i teraz uważa że wszyscy mogą go pocałować w d.... . Nie rozumiem wpisów na temat Dody uczestników tego forum.
  Wy potraficie przeczytać coś ze zrozumieniem ???

 • Gość: Ja

  Oceniono 145 razy 135

  Ja osobiście nie przepadam za Dodą ale w tej sprawie to Pani Doroto wielki szacun.
  Tak powinno się załatwiać wszystkich drani, którzy sobie robią żarty z innych ludzi a tym bardziej z małego chorego dziecka.

 • wasyll11

  Oceniono 123 razy 117

  niech teraz dla ŻARTU zapłaci ....proszę sąd o taki dowcipny wyrok w formie żartu z żartownisia

 • onduma

  Oceniono 97 razy 79

  Czy nie n=mozna naslac ko0mornika ? zgodnie z prawem sukkinkot jest teraz wlascvicielem i musi placuc. a jak nie ma kasy zlicytowac jego majatek. Obojetnie czy jest bogaty czy biedny

 • Gość: wlod

  Oceniono 51 razy 45

  gość jest przestępcą,nie powinno być pobłażania nawet jeśli to gimbus,

 • Jonek Mentolowski

  Oceniono 38 razy 30

  Zostawcie buraka, niech ostatni licytujący przed burakiem kupi auto i po temacie. Buraka podać z imienia i nazwiska i tyle. Lepsza taka kasa niż żadna zwłaszcza w szczytnym celu. A burak będzie miał o czym myśleć do końca swoich dni.

 • ppo

  Oceniono 28 razy 20

  Tylko dlatego, że wasze żony/dziewczyny/wy same są brzydsze od Dody bronicie jakiegoś dziada? Pojebalo was?! Ja też za Dodą nie przepadam, bo jest przemadrzala i nie ma szacunku dla starszych. Ale jest ładna, fajnie śpiewa i potrafi zarabiać pieniądze. Mam jednak z racji zawodu i doświadczenia zyciowego specjalną wrażliwość do nieszczesliwych dzieci i osobliwa niechęć do żartów z nich.

 • bamapo

  Oceniono 23 razy 17

  Te przygłupy z allegro powinny wprowadzić wadium w przypadku aukcji droższych rzeczy. To rozwiązałoby problem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX