Córka Korwin-Mikkego zatrzymana przez policję. Jechała pod wpływem narkotyków. Gazeta.pl: W trakcie kontroli znaleziono heroinę

Córka Janusza Korwin-Mikkego została zatrzymana w Warszawie podczas kontroli drogowej. Funkcjonariusze znaleźli przy niej woreczek z podejrzaną substancją, która okazała się być heroiną.

Córka Janusza Korwin-Mikkego w poniedziałek wieczorem została zatrzymana przez warszawską policję. Gdy okazało się, że kobieta prowadziła pojazd bez uprawnień, funkcjonariusze zdecydowali się na przeszukanie samochodu, podaje RMF FM.

W trakcie kontroli drogowej, która odbyła się przy ul. Targowej w Warszawie, w samochodzie znaleziono woreczek, w którym znajdowało się około pół grama podejrzanej substancji. Policja zabezpieczyła substancję i zabrała córkę europosła na rutynowe badanie wykrywające środki odurzające. Nowe szczegóły ujawnił właśnie serwis Gazeta.pl, który poprosił o komentarz sierż. sztab. Paulinę Onyszko.

Kobieta będąca za kierownicą w trakcie jazdy korzystała z tabletu i nie za bardzo czuwała nad bezpieczeństwem swoim i innych użytkowników drogi. W trakcie kontroli policja znalazła heroinę, 0,41 g. Badanie moczu wykryło alkaloidy, co oznacza, że kobieta jechała pojazdem pod wpływem środków odurzających - wyznała.

Maleńczuk o Korwinie-Mikke: Zgadzam się z niektórymi jego poglądami. Jeżeli jest Bóg, to śmieje się z nas z góry

 MK

Więcej o:
Komentarze (8)
Córka Korwin-Mikkego zatrzymana przez policję. Jechała pod wpływem narkotyków. Gazeta.pl: W trakcie kontroli znaleziono heroinę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 20 razy 8

  Mając takiego ojca faktycznie trzeba jechać na wspomagaczach:D

 • Gość: as

  Oceniono 9 razy 3

  jaki ojciec taka córka, geny ach te geny...

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Korynna???

 • Gość: Stefcia

  0

  Kto za córką,a kto za tatulkiem:))

 • Gość: miga

  Oceniono 2 razy 0

  Ciekawa jestem co by powiedział JKM, gdyby jego latorośl z morda w tablecie raczyła wysłać kogoś w zaświaty. Dalej bredziłby o odpowiedzialnej jednostce, wolnej od społeczecznych okowów?

 • Gość: lol

  Oceniono 2 razy -2

  Jakże mi przykro. No jak mi przykro, no jejku, tak mi przykro!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX