Charlize Theron z dziećmi na lodach. Strój syna wzbudził kontrowersje. "Aż robi się niedobrze. Powinni cię za to pozwać!"

Charlize Theron pozwala nie widzi nic złego w tym, że jej 6-letni syn nosi sukienki. Internauci natomiast zupełnie nie popierają jej metod wychowawczych.

Charlize Theron jest matką dwóch adoptowanych dzieci - 6-letniego Jacksona i 2-letniej August. Aktorka każdą chwilę poświęca pociechom, a zdjęcia szczęśliwej trójki często trafiają do sieci. Te, które zrobiono im we wtorek w drodze do lodziarni, wywołały sporo kontrowersji, bowiem syn gwiazdy na wyprawę po lody wybrał się w żółtej sukience inspirowanej kreacją Belli z bajki "Piękna i Bestia". Chłopiec od niedawna nosi także doczepione warkoczyki.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Theron wielokrotnie udowadniała już, że pozwala dziecku na swobodne wyrażanie siebie, także poprzez stroje. Mały Jackson kilkakrotnie paradował przed fotografami w sukienkach, co komentowano później przez wiele dni zarówno w prasie, jak i w mediach społecznościowych. Pierwsze artykuły na temat upodobań chłopca do dziewczęcych ubranek pojawiły się w sierpniu, gdy Jackson wybrał się na spacer w popularnym wśród dzieci przebraniu Elsy z "Krainy Lodu".

Część internautów popierała metody wychowawcze Theron, przeważająca większość jednak krytykowała ją, mówiąc że "przebiera" syna według własnych upodobań i wyrabia w nim złe nawyki. To, że jako chłopiec nie powinien nosić ubrań zwyczajowo dedykowanych dziewczynkom, nie było wcale ich jedynym argumentem. Niektórzy, jak na przykład czarnoskóra piosenkarka Cynthia Morgan, która wygłosiła najostrzejszą krytykę, doszukiwali się w tym również oznak rasizmu. Morgan w mocnych słowach apelowała do aktorki, by... odesłała syna z powrotem do RPA, skąd się wywodzi.

To totalnie oburzające. Nie jestem żadną aktywistką. Jestem po prostu człowiekiem i jednym z moich praw jest wyrażanie swoich opinii, gdy widzę coś wbrew ludzkości, tak jak teraz. Naprawdę musisz go zabrać z powrotem do miejsca, z którego go wzięłaś albo przestać go tak ubierać. Może podobają mu się ładne i kolorowe ubrania, ale powinnaś go pouczać na temat tego, co jest w porządku, a co nie, aż będzie wystarczająco duży, by samodzielnie podejmować decyzje. Aż robi się niedobrze. Każdy członek czarnoskórej społeczności lub działacz na rzecz praw człowieka powinien cię za to pozwać! Podawajcie tę wiadomość dalej tak długo aż zabierze to dziecko z powrotem do jego kraju albo będzie je wspierać w prawidłowy sposób. On jest człowiekiem, a nie małpką, którą można przebierać - napisała.

A jaka jest Wasza opinia?

Charlize Theron w "bluzce jak szlafrok". Bez stanika. I choć trudno uwierzyć, na dole jest jeszcze ciekawiej

MK

Więcej o:
Komentarze (60)
Charlize Theron z dziećmi na lodach. Strój syna wzbudził kontrowersje. "Aż robi się niedobrze. Powinni cię za to pozwać!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mm0427

  Oceniono 166 razy 118

  Księża i minitranci też chodzą na codzień w suienkach. Może też trzeba pozwać ich rodziców? ;)

 • Gość: cezar85

  Oceniono 119 razy 71

  nosi co chce i ma w dudzie co ludzie powiedzą

  a wam gamonie pozostaje bieda i szczekanie

 • krynolinka

  Oceniono 68 razy 48

  Powinien mieć elegancką torebkę.Ten plecak zbyt sportowy.Nie pasuje do sandałków ;)

 • Gość: pani_basia

  Oceniono 52 razy 38

  Mój ojciec, który urodził się na wsi w czasie I wojny światowej, opowiadał mi, że do siódmego roku życia biegał w koszulko-sukienkach po starszej siostrze. Spodnie dostał jako siedmiolatek, idąc do szkoły. I zapewniam Was, że nie był to żaden gender, tylko praktyczne podejście do życia realizowane przez babcię, która mając kilkoro dzieci rozmaitej płci zakładała im wszystkim takie koszulinki, żeby się nie kłopotać zapinaniem guzików czy sprzączek czy szelek. Zimą całe towarzystwo dostawało kaftany i kalesony. O ile wiem - żadne nie miało później kłopotów z tożsamością seksualną.

 • Gość: mor

  Oceniono 57 razy 37

  gdy córka Angeliny zdecydowała, mając kilka lat, że jest chłopcem i już nie będzie nosić dziewczęcych ciuszków - nikt się nie oburzał i wszyscy przeszli nad tym do porządku dziennego !!! teraz sytuacja jest identyczna, więc nie ma co rozdzierać szat i pozwolić im żyć według własnych zasad - nie krzywdzą przecież nikogo !!!

 • ikabg

  Oceniono 69 razy 37

  W tym wieku chłopcy mający młodsze siostry od czasu do czasu domagają się założenia spódniczki lub sukienki - znam to z opowiadań koleżanek, więc chyba nie ma co robić afery.

 • Gość: ...

  Oceniono 24 razy 20

  Dziewczynki i kobiety chodzą w spodniach i mają męskie fryzury i nie ma problemu
  Jak równouprawnienie do równouprawnienie

 • sofija_xs

  Oceniono 20 razy 18

  Dzieci miewają takie zachowania - naśladują młodsze rodzeństwo. Nie dadzą sobie przemówić do rozsądku, że wstyd tak iść. Potem biedna mama dostaje komentarze jak te w artykule obco poniektóre tutaj. Wyluzujcie. Przejdzie mu. Zajmijcie się sobą i swoimi belkami w oczach :).

 • forfiter_jr

  Oceniono 21 razy 17

  "Charlize Theron pozwala nie widzi nic złego w tym...".
  Prośba o przetłumaczenie na polski/angielski/ rosyjski lub niemiecki. Innych języków niestety nie znam...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX