;

Rodzina i bliscy pożegnali George'a Michaela. Fadi Fawaz nie był mile widziany. "Nic nie wiedział" [ZDJĘCIA]

Pogrzeb George'a Michaela

Pogrzeb George'a Michaela (East News)

George Michael w środę został pochowany na londyńskim cmentarzu Highgate. Ceremonia była kameralna i uczestniczyli w niej tylko najbliżsi. Jedyną niemile widzianą osobą był partner wokalisty, Fadi Fawaz.

George Michael został pochowany 3 miesiące po śmierci, 29. marca na cmentarzu Highgate w północnym Londynie. Uroczystość miała charakter kameralny i uczestniczyli w niej tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina, która wydała na ten temat oficjalne oświadczenie.

Możemy potwierdzić, że dziś odbył się pogrzeb George'a Michaela. Rodzina i najbliżsi przyjaciele zebrali się podczas kameralnej uroczystości, by pożegnać swojego ukochanego syna, brata i przyjaciela. Rodzina pragnie też podziękować fanom z całego świata za okazane wsparcie i wyrazy miłości. W imieniu rodziny prosimy też o dalsze uszanowanie ich prywatności.

Na pogrzebie pojawiła się ikona modelingu Kate Moss, przyjaciółka artysty Geri Haliwell oraz członkowie zespołu Wham! Andrew Ridgeley i Helen „Pepsi" DeMacque-Crockett. Niemile widzianą osobą był Fadi Fawaz, z którym Michael spotykał się przez ostatnie 5 lat. Jak czytamy na "Daily Mail" rodzina wokalisty odmówiła mu uczestniczenia w czuwaniu, a o ceremonii dowiedział się on w ostatniej chwili.

Fadi Fawaz pędził, by zdążyć na pogrzeb gwiazdy popu, ponieważ nic o tym nie wiedział. Zrobiono mu zdjęcia, gdy szedł na spacer w południe. Jeden z fotografów zapytał się go, czy wybiera się na pogrzeb. Wtedy Fawaz szybko wrócił do domu i przebrał się w czarny garnitur - relacjonuje tabloid.

George Michael zmarł w Wigilię 2016 roku. Ciało artysty zostało znalezione w jego posiadłości właśnie przez Fawaza. Pogrzeb odbył się tak późno, ponieważ przez długi czas niejasne były przyczyny śmierci wokalisty. Spekulowano, że jej powodem mogło być uzależnienie od narkotyków i problemy psychiczne, które skłoniły go do samobójstwa. Szczegółowe badania wykazały jednak, że Michael zmarł śmiercią naturalną, do której doprowadziły przewlekłe choroby serca i wątroby. Miał 53 lata.

AW

Nie żyje George Michael. Miał 53 lata

Quiz na Deser. Czy rozpoznasz te gwiazdy w charakteryzacji?
1/10Aktor na zdjęciu to:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (18)
Rodzina i bliscy pożegnali George'a Michaela. Fadi Fawaz nie był mile widziany. "Nic nie wiedział" [ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: tio

  Oceniono 50 razy 38

  Jakim prawem zdecydowali by nie zaprosić kogoś z kim George żył 5 lat?!? Widać chciał z nim być, szmaciarze, że go nie poinformowali. Ile takich podobnych sytuacji dotyczy innych, niesławnych związków nieformalnych na całym świecie?

 • Gość: gosc

  Oceniono 24 razy 22

  skoro się spotykali przez 5 lat i tak chcieli, to mściwość i samolubstwo ze strony rodziny, że nie powiadomili jakby nie było, bliskiej osoby.

 • Gość: ...

  Oceniono 38 razy 10

  kurestwo nie rodzina

 • Gość: ja

  Oceniono 3 razy 3

  Geri Halliwell dwa L
  Ciężko było sprawdzić?

 • lolik52

  Oceniono 6 razy 2

  Szczegółowe badania wykazały jednak, że Michael zmarł śmiercią naturalną, do której doprowadziły przewlekłe choroby serca i wątroby. Miał 53 lata.

  -no niestety,alkohol,narkotyki i posadził serce oraz wątrobę...

 • Gość: Ja

  Oceniono 17 razy -1

  Nie ma to jak pogrzeb 4 miesiace po śmierci

 • Gość: loloka

  Oceniono 27 razy -5

  Pasożyt, wisiał na Georgu za życia i nawet teraz, w okolicznościach pogrzebu, chce się wysuwać na pierwszy plan robiąc z siebie ofiarę losu.

 • Gość: Kaśka

  Oceniono 15 razy -7

  Ale on byl na pogrzebie.
  Plotek ma redaktorkow, ktorzy angielskiego nie znaja to I informacje z doopy

 • Gość: lolo

  Oceniono 17 razy -13

  wisiał na Georgu za życia i nawet teraz, w okolicznościach pogrzebu chce się wysunąć na pierwszy plan robiąc z siebie ofiarę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane