Gwiazda "Orange is the new black" wzięła ślub ze swoją dziewczyną. Wybranką jest scenarzystka serialu

Samira Wiley i Lauren Morelli

Samira Wiley i Lauren Morelli (Screen z Instagram.com/Samira Wiley)

Samira Wiley i Lauren Morelli wzięły ślub. Panie poznały się na planie serialu "Orange is the new black" i tam pomiędzy nimi zaiskrzyło.

Samira Wiley i Lauren Morelli są już małżeństwem. Ślub odbył się w sobotę w Palm Springs - poinformował serwis "Martha Stewart Weddings". Przyjęcie odbyło się po południu na świeżym powietrzu, a gospodarzami byli rodzice Samiry. Panie miały na sobie kreacje ślubne projektu Christiana Siriano.

Goście bawili się na przyjęciu pod kolorowymi wiankami i lampionami przy drewnianych stołach ozdobionych motywami kwiatowo-cytrusowymi z czarno-białą zastawą oraz kontrastującym, kolorowym szkłem - czytamy tam.

Samira Wiley i Lauren Morelli poznały się na planie serialu "Orange is new black". Samira była tam jedną z aktorek, wcielała się w postać Poussey, z kolei Lauren była scenarzystką pierwszych 6. odcinków serialu. Morelli była wtedy jeszcze mężatką, jednak po jakimś czasie na nowo odkryła swoją seksualność.

Zdałam sobie sprawę, że jestem lesbijką w maju 2012 roku. To był jeden z pierwszych dni na planie serialu. Nie chodziło o jedną rzecz, ale o wiele szczegółów - chociażby to jak niekomfortowo czułam się w otoczeniu lesbijek i jak mówiłam o sobie, że nie jestem zbyt "seksualną" osobą. Wydawało mi się, że to takie małe dziwactwa, które składają się na mój charakter. To, że wolałam przeczytać książkę niż uprawiać seks, jest całkiem rozsądnym tłumaczeniem, prawda? Przyznałam się już do swojej orientacji rodzinie, przyjaciołom, współpracownikom. Teraz, gdy jestem w pokoju scenarzystów lub na planie, nie czuję, jakbym utknęła między dwoma prawdami. Tu jest moje miejsce, ponieważ moja własna historia pasuje do fikcyjnych opowieści, które przedstawiamy w serialu. Opowieści o ludziach, którzy odnajdują siebie, trudnych życiowych ścieżkach i odkupieniu - napisała potem w oświadczeniu.

Pomiędzy Samirą i Lauren narodziła się miłość. W ubiegłym roku, za pośrednictwem Instagrama, kobiety poinformowały o zaręczynach i opublikowały zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym na palcu Samiry.

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

JZ

100 pytań prosto z lat 90. - quiz dla długodystansowców
1/100Na którym kanale w latach 90. pokazywane były słynne japońskie bajki? (Fot. Star Comics)

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (292)
Gwiazda "Orange is the new black" wzięła ślub ze swoją dziewczyną. Wybranką jest scenarzystka serialu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ada

  Oceniono 241 razy 117

  Są szczęsliwą, a Wam wara od tego, nikogo nie krzywdzą. Załośni jesteście, z tą waszą mentalnością talibów !

 • Gość: Albert

  Oceniono 78 razy 40

  Jak widać płeć im nie przeszkadza by sie kochać. Człowiek pokochał drugiego człowieka - nikogo nie dziwi jak obaj mają czarne włosy, nikogo nie dziwi jak są biali, albo obaj wysocy, ale straszeni dziwi, że są tej samej płci. A co ma płeć do miłości?

 • ebom

  Oceniono 83 razy 39

  Super, dużo szczęścia! A serial świetny, choć po śmierci jednej z postaci w ostatnim sezonie już nie będzie taki sam...

 • Gość: Syn Jezusa

  Oceniono 98 razy 34

  Super Panny :) ... Ale nie. STOP. Lepiej żeby miały super hetero buhaja, który po robocie będzie Je lał, a w niedzielę przyjmował komunię.

 • antoniwalczak1

  Oceniono 19 razy 17

  Inne czasy niż moje. Chociaż teraz mówi się po prostu głośno o tym, co istniało zawsze. Już w starożytnym Rzymie czy Grecji miłość lesbijska była na porządku dziennym i nikomu to nie przeszkadzało.Mnie to nie przeszkadza. Z reguły tacy ludzie są bardziej przyjacielscy w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Bardzo często są prawdziwsi od tych "normalnych". A to, co kto robi w domu ( nie czyniąc drugiemu krzywdy ) to już jest prywatna sprawa. Gratuluję i życzę szczęścia.

 • noman64

  Oceniono 39 razy 13

  Są jak z bajki bo są ładne. A gdyby to były 2 tłuste i brzydkie lesbijki to tez byscie sie nad tym slubem zachwycali?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX