Celine Dione wspomina męża. Mówił: nie możesz być dobra przez cały czas, musisz... Wzruszające!

Celine Dione we wzruszający sposób przypomniała słowa swojego zmarłego męża.

Celine Dion jest w programie "The Voice" mentorką drużyny, którą prowadzi Gwen Stefani. W środowym odcinku artystka, komentując występy uczestników, podzieliła się z nimi radą, jaką usłyszała kiedyś z ust swojego zmarłego męża, Rene Angelila.

Mój mąż jest zawsze przy mnie - zaczęła. - Mówił: Nie możesz być dobra przez cały czas. Musisz być dobra wtedy, kiedy nadchodzi na to czas - powiedziała do Stefani i dwojga zawodników.

Rene Angelil zmarł w styczniu ubiegłego roku w wieku 73 lat na raka krtani, z którym zmagał się od 1998 roku. Wraz z Celine Dion mają 15-letniego syna René-Charlesa oraz 6-letnich bliźniaków, Nelsona i Eddy'ego

Celine Dion odbiera nagrodę i dziękuje mężowi. Wtedy na scenie zjawia się jej syn. Nie powstrzymała łez

JZ

Więcej o:
Komentarze (2)
Celine Dione wspomina męża. Mówił: nie możesz być dobra przez cały czas, musisz... Wzruszające!
Zaloguj się
 • e._

  Oceniono 8 razy 8

  Ale dlaczego uporczywie zmieniacie jej nazwisko na DionE?
  Naprawdę wiecie, o kim chcecie pisać?
  Czy to aż tak karkołomnie trudne zadanie: przeczytanie nazwiska, złożonego ledwie z 4 liter (nie mówiąc o tym, że dość znanego) i zapamiętanie go, a następnie prawidłowe odtworzenie owych AŻ czterech liter w tekście???!!!
  Co za dno.

 • Kamila Staszczyk

  Oceniono 1 raz 1

  Wszystkiego najlepszego Celine.Jesteś wspaniałą,kobietą,żoną matką i piosenkarką.Pomimo wielkiej,zasłużonej sławy,jest to skromna,miła osoba,z którą chciałoby się zaprzyjaźnić.Do tego tworzy i wykonuje nadzwyczajną muzykę.Bardzo lubię jej utwory,na czele z cudowną piosenką z niezapomnianego filmu "Titanic."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX