Angelina Jolie zaszokowała strojem na spotkaniu przywódcą kościoła. "Oczy ku niebu, proszę księdza!"

Angelina Jolie

Angelina Jolie (Martial Trezzini / AP)

Angelina Jolie nie założyła stanika na spotkanie z przywódcą kościoła.

Angelina Jolie zaszokowała fanów na całym świecie, a Justina Welby'ego zapewne wprawiła w tęgie zakłopotanie, kiedy na spotkanie z nim nie założyła stanika. Justin Welby to arcybiskup Canterbury, prymas całej Anglii, lord duchowny w Izbie Lordów oraz zwierzchnik światowej Wspólnoty Anglikańskiej. Jolie spotkała się z nim w czwartek, i o ile szary sweter miała zabudowany pod samą szyję, to od razu dało się zauważyć, że pod spodem nie miała stanika.

Zdjęciami ze spotkania, właśnie tymi, na który spod materiału przebijają sutki Angeliny, pochwalił się na Twitterze sam arcybiskup.

Oczy ku niebu, księże arcybiskupie! - skomentował to "Daily Mail".

Brak stanika został błyskawicznie wychwycony i zrobił na internautach większe wrażenie, niż sam fakt spotkania z duchownym.

Jestem przekonany, że arcybiskup docenił jej sutki.
Ona potrzebuje stanika. To wygląda tak, jakby mogła komuś oko wydłubać. Ale wstyd.
Zawsze noszę stanik z lekkim wypełnieniem, kiedy moje sutki stoją na baczność, bez względu na temperaturę i uważam, że to krępujące - pisali.

Niektórzy jednak bronili celebrytki.

Skoro Maryja nie używała biustonosza, dlaczego miałaby nosić Angelina? Przecież pomaga potrzebującym. Przestańcie narzekać.
Kiedy bycie celebrytą i dbanie o wykluczonych nie wykluczają się. Cudownie.

Angelina Jolie i arcybiskup Justin Welby spotkali się, żeby omówić sprawę uchodźców z południowego Sudanu i kwestię zapobiegania przemocy seksualnej w rejonie trwających tam konfliktów. Angelina Jolie jest tam specjalnym wysłannikiem UNHCR. To ważny tydzień dla aktorki i działaczki społecznej. Miała swój pierwszy wykład w London School of Economics, a także przemawiała w siedzibie ONZ.

Angelina Jolie i Brad Pitt ROZWODZĄ SIĘ. Powodem jest konflikt o dzieci

JZ

Ludzkie oczy zdradzają płeć? Odgadnij, do kogo należą
1/11Zaczynamy od tytułowej fotografii. Dziecko na zdjęciu to:
Zobacz także
 • Angelina Jolie w środę pojawiła się w siedzibie ONZ, gdzie wygłosiła poruszającą przemowę na temat uchodźców i ich sytuacji na świecie. Uwagę mediów znacznie jednak bardziej zwrócił jej wygląd. Ostatnio zastanawialiśmy się nad zmianami w jej twarzy. Zobaczcie, jak teraz wyglądała. Angelina Jolie i jej "nowa twarz" w siedzibie ONZ. Na nowych zdjęciach zmiany widać jeszcze bardziej
 • Angelina Jolie Angelina Jolie na lotnisku z dziećmi. Nieco się "zaokrągliła", ale JEDNA rzecz wciąż niepokoi. Jej ręce
 • Angelina Jolie w 2016 roku i teraz Angelina Jolie "rozkwitła dzięki nowej miłości"? Chyba nie tylko. W jej twarzy coś się zmieniło
Komentarze (98)
Angelina Jolie zaszokowała strojem na spotkaniu przywódcą kościoła. "Oczy ku niebu, proszę księdza!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ww

  Oceniono 74 razy 60

  Oczywiście że ma stanik, tpo nawet widać na ramionach, ale tak się dzieje jak ma się cienką bieliznę. Musiałaby sobie kupić jakiś porzadny na polskim targu, albo założyć sportowy.
  jakoś nie widać, zeby ksiadz miał z tym problem, bo oni rozmawiają o ważniejszych rzeczach, niż jej bielizna. Joli mogła sobie nawet nie zdawac sprawy, ze coś tam spod swetrra przebija, bo jeśli chodzi o stój, to tzreba jej przyznać, ze zawsze jest ubrana stosownie do okoliczności. Teraz też jest skromnie ubrana, ale ona nie musi się zamieniać w pawia, bo nawet w worku pięknie wygląda.

 • mm0427

  Oceniono 42 razy 34

  I bardzo dobrze. Mylimy seks z seksizmem. Pierwsze jest ok drugie nie.
  Wychowujmy mężczyzn na kulturalnych ludzi traktujacych kobiecość jako normalny przejaw człowieczenstwa. A nie, że "za krótka spódniczka", "za duży dekold" - w czym problem. Jak ktoś ma problem to niech nie patrzy.

 • six_a

  Oceniono 31 razy 27

  to ksiądz nie ma sutków? osobliwe jakieś zwierzę.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 31 razy 25

  Żeby rozluźnić atmosferę: stara anegdota z lat 60-tych.
  Otóż na audiencję do Jana XXIII przybyła popularna wówczas włoska aktorka Sophia Loren (sexbomba, co się zowie). Oczywiście dekolt przykryła chustką, ale gdy całowała pierścień papieża, chustka się zsunęła ukazując wdzięki sktorki. O Boże! westchnął zaskoczony papież.
  Na to rozległ się głos z góry: dobrze synu, żeś mnie wezwał, bo jest na co popatrzeć!

 • kapitan.kirk

  Oceniono 51 razy 21

  Darmowa rada dla miejscowej redakcji: jeżeli mowa o organizacji religijnej, słowo "Kościół" piszemy dużą literą, natomiast "kościół" pisany mała literą jest to budynek przeznaczony na cele kultowe.
  Pzdr

 • Gość: Andrzej

  Oceniono 29 razy 17

  Zaszokowala? Skromnie ubrana i z klasa.

 • Gość: Adam

  Oceniono 18 razy 12

  Ładnie wygląda skromno i z klasą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX