Natalia Kukulska wspomina mamę w rocznicę jej śmierci. "Nadal piękna i młoda". Jeśli nie wzruszy Was wpis, zobaczcie komentarze fanów

Natalia Kukulska złożyła hołd tragicznie zmarłej Annie Jantar. Na Facebooku pokazała zdjęcie mamy i opatrzyła je wzruszającym komentarzem.

Anna Jantar zginęła, kiedy Natalia Kukulska miała zaledwie 4 lata. Piosenkarka zginęła w katastrofie lotniczej, ale do tej pory jest pamiętana nie tylko przez fanów czy rodzinę. Jej przeboje ("Nic nie może wiecznie trwać" czy "Tyle słońca w całym mieście") nadal są grane w rozgłośniach radiowych. 

W rocznicę śmierci artystki, Kukulska złożyła mamie hołd na Facebooku. 

Wczoraj minęła 37 rocznica katastrofy lotniczej, w której zginęła moja mama - napisała na Facebooku. - Dziękuję Wam za wszystkie gesty i słowa pamięci. Moja mama nadal piękna i młoda... blisko, nie tylko w moim sercu.

Internauci nie kryli wzruszenia:

Niesamowita kobieta, zostawiła nam Ciebie. Piękną, mądrą i zdolną... Geny są jednak cudowne. Mamy piękne odzwierciedlenie Anny!
Pani Anna,jak dla mnie najwspanialsza polska piosenkarka. Nie zliczę przebojów, mimo dość młodego wieku słucham bardzo często. Cudowny głos, przepiękna kobieta... Kiedyś ktoś powiedział: "Wybrańcy Bogów umierają młodo ".  Wierzę, że Pani mama i babcia są bardzo szczęśliwe i dumne z Pani patrząc z nieba. I tak jak w piosence (choć dotyczyła raczej innej relacji) "Jeszcze raz pozwolił los dwojgu ludziom spotkać się..." , tak kiedyś i my się z nimi spotkamy... Ja z moją mamą i babcią i Pani tak samo. Na razie pozostaje "Niewidzialna dłoń".
Natalia, Twoja Mama "żyje" w naszych sercach. Wystarczy spojrzeć na ciebie jesteś jej odzwierciedleniem, podobieństwo jest ogromne. Odziedziczyłaś wszystko po Mamie: urodę, talent muzyczny. Jesteście obydwie wspaniałe kobiety

JM

Więcej o:
Komentarze (8)
Natalia Kukulska wspomina mamę w rocznicę jej śmierci. "Nadal piękna i młoda". Jeśli nie wzruszy Was wpis, zobaczcie komentarze fanów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tola

  Oceniono 6 razy 6

  Wspaniała piosenkarka. Piękne piosenki nam zostawiła. Odeszła młodo ale pozostanie w naszej pamięci.

 • Gość: beaNY

  Oceniono 2 razy 2

  Uwielbialam te kobiete, moj pierwszy idol, mialam 25 lat gdy zginela, moja pierwsza tragedia i pierwsze lzy po osobie, ktorej osobiscie nie znalam.

 • Gość: Marta Gusciora

  0

  Dla nas zawsze taka pozostanie i piekna i mloda i utalentowana,moja rowiesnica.

 • Gość: Marta Gusciora

  0

  DLA NAS ZAWSZE TAKA POZOSTANIE I PIEKNA I MLODA I UTALENTOWANA.

 • Gość: Starsza osoba

  Oceniono 2 razy -2

  Anna Jantar miała pecha bo jadąc samolotem ze Stanów po rozwod z Kukulskim w Polsce samolot uległ katastrofie w lasach kabackich. To dzięki Kukulskiemu zyskała sławe w Polsce. Potem Kukulski kreował na piosenkarkę córunie bo Żydówki to muszą być tylko aktorkami piosenkarka mi lub businesswoman.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX