Łukasz Jakóbiak miał wystąpić u Ellen DeGeneres. Obiecał pokazać film. PO NASZYM TEKŚCIE zrobił to wcześniej. Efekt? Zaskoczenie

Łukasz Jakóbiak kilka dni temu pochwalił się, że Ellen DeGeneres zaprosiła go do swojego programu. Teraz pochwalił się filmem. Wielkie rozczarowanie.

Łukasz Jakóbiak u Ellen DeGeners to mistyfikacja? Tak podejrzewali internauci, kiedy youtuber pokazał zdjęcie zrobione u niej na kanapie. Wyłapali nieścisłości w dekoracjach oraz uznali, że Ellen wcale nie jest do siebie podobna. Przypomnieli, że 2 lata temu szukał sobowtórki Ellen.

Okazało się, że mieli rację. Łukasz Jakóbiak opublikował na swoim kanale film, w którym przyznał się do mistyfikacji. Miał to zrobić w sobotę, ale po naszym artykule zdecydował się zrobić to wcześniej.

 

Gdyby ktoś miał wątpliwości, to niech zerknie na listę osób biorących udział w programie. Nazwiska Ellen DeGeneres próżno tam szukać, jest za to nazwisko Beaty Skokowskiej, dublerki.

Beata SkokowskaBeata Skokowska Screen z Youtube.com/LUCAS JACOBIAK BE AWESOME

 Trzeba przyznać, że film jest dobrze przygotowany, i osoba niewprawna dałaby się nabrać. Jedno jest pewne, Jakóbiak lepszej promocji swojego nowego kanału na YT nie mógł sobie wymarzyć, choć niestety, w dużej mierze opierać się będzie na hejcie oszukanych fanów youtubera.

Niemniej, szum wokół fałszywego filmu może mu pomóc naprawdę dostać się do programu Ellen, o czym Jakóbiak, co przyznał w rozmowie z Plotek.pl, marzy już od 3 lat.

Istnieje też jeszcze jedna możliwość, której nie należy pochopnie odrzucać. Jakóbiak naprawdę dostał się do programu Ellen, ale zanim zobaczymy odcinek w telewizji, youtuber postanowił w ramach promocji swojego kanału uraczyć nas mistyfikacją.

W każdym razie wychodzi na to, że spośród wszystkich pomysłów Jakóbiaka, ten jest najbardziej szalony, a jego skutki trudne są do przewidzenia.

JZ

 

Więcej o:
Komentarze (62)
Łukasz Jakóbiak miał wystąpić u Ellen DeGeneres. Obiecał pokazać film. PO NASZYM TEKŚCIE zrobił to wcześniej. Efekt? Zaskoczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wkkr

  Oceniono 48 razy 44

  Kompromitacja.... Byłem zażenowany jego zachowanie w tym nagraniu ale
  to że jest ustawka kompletnie kompromituje tego pana.
  PS
  Z jakiej wioski on pochodzi? Tylko potężne pokłady kompleksów mogą tłumaczyć takie zachowanie.

 • Gość: zenek

  Oceniono 43 razy 39

  Żalosne.

 • koralina.jones

  Oceniono 40 razy 36

  "choć niestety, w dużej mierze opierać się będzie na hejcie oszukanych fanów youtubera."

  Napisanie debilowi, że jest debilem to nie hejt. To stwierdzenie faktu.

 • Gość: ksawery

  Oceniono 37 razy 35

  Człowiek jadący na tupecie. Brak warsztatu dziennikarskiego, sztampowe wywiady. Ale najgorsze są wykłady "motywacyjne". Sztuczne , bazujące na pseudo osiągnięciach. Człowiek ściema. PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM!!!

 • Gość: As

  Oceniono 35 razy 29

  Debil. Ale czego się spodziewać po pajacu którego życiowym marzeniem jest występ w jakim talk show.

 • Gość: handlarz pierzem i psim nawozem

  Oceniono 32 razy 24

  Trener motywacyjny, mówca motywacyjny? Żałosna wydmuszka. Chłopie, ja bym Cię zjadł w dyskusji na każdy temat, zwłaszcza klimaty psychologiczne. Masz wiedzę o Bernaysie? To był gość. Zły, choć skuteczny. I takich jest sporo także teraz. Oni pracują dla najbogatszych. Ty sobie znalazłeś inną niszę - najgłupszych. Chcesz być magikiem, jesteś klaunem. Żałosne, upodlone osoby będą cię miały za wzór, ale wiesz czemu? Gdyż one potrzebują wzorca, z którym się mogą UTOŻSAMIAĆ! mądra, inteligentna osoba wzbudzi w nich tylko zazdrość, złość, nienawiść. Dlatego żyjesz, dlatego tłuczesz jakąś tam kasę, żałosny ludziu. Aha, jeszcze jedno: to nie hejt, to diagnoza. Ja oczywiście rozumiem drogę, jaką wybrałeś, na lepszą Cię nie stać, a bycie pasterzem owieczek to dość prosta i łatwa droga. Każdy znajduje swoją niszę, no nie? Ale że Cię tak chętnie publikują w plotkarskich portalach, a pewnie i na jakichś twitterach itp? Przerost formy nad treścią. Takie czasy, jo.

 • Gość: 13f

  Oceniono 22 razy 22

  Łukasz Jakóbiak właśnie stał sie jeszcze bardziej żenujący niż Mateusz Grzesiak. A to już jest poniżej pukania od dołu spod kilkuset metrów mułu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX