Znany dziennikarz twierdzi, że jest synem Krzysztofa Materny. "Bardzo się cieszę, że odnalazłem prawdziwego ojca"

Jacek Bazan - dziennikarz, który pracował m.in. dla TVN-u - twierdzi, że jest synem Krzysztofa Materny. Satyryk nie komentuje sprawy.

Jacek Bazan przez całe życie sądził, że jego ojciec odszedł od matki lata temu. Niedawno znany dziennikarz śledczy miał się dowiedzieć, że jego ojcem jest aktor i satyryk, Krzysztof Materna. Rzekomo potwierdziły to badania genetyczne.

Bardzo się cieszę, że odnalazłem prawdziwego ojca. Trzeba czasu żebyśmy mogli mówić o budowaniu relacji, jeśli po obu stronach będzie dobra wola. Nie kierowały mną żadne pobudki materialne, nie po to go odnajdywałem, żeby cokolwiek chcieć. Jesteśmy dojrzałym mężczyznami z poukładanym życiem rodzinnym, życie toczy się dalej - mówi Jacek Bazan w rozmowie Pudelek.pl.

Z kolei w rozmowie z "Super Expressem" dziennikarz opisuje, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z Materną.

Zadzwoniłem i zaproponowałem spotkanie. Wtedy usłyszałem, że wiele osób chce się z nim spotkać. Musiałem więc powiedzieć od razu, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest moim ojcem. Dla niego i dla mnie to było jak scena z filmu. Przez lata go lubiłem, widząc go w programach jako młody widz. Mam duży szacunek do pana Krzysztofa za to, co zrobił w życiu, jaki jest.
Już na samym początku zapewniłem go i bardzo wyraźnie podkreślam, że rozumiem kłopot, w jakim się znalazł. Dodam, że tu nie ma pobudek materialnych, nie mam żadnych roszczeń, nie chodzi o jego majątek - zapewnia Bazan.

Materna nie komentuje sprawy.

red

Więcej o:
Komentarze (73)
Znany dziennikarz twierdzi, że jest synem Krzysztofa Materny. "Bardzo się cieszę, że odnalazłem prawdziwego ojca"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • alexcomp

  Oceniono 63 razy 59

  Rozumiem co motywuje dzieci szukające biologicznych rodziców, ale nie rozumiem po co to upubliczniać, zwłaszcza gdy rodzic jest ogólnie znany a syn to raczej postać nie jednowymiarowa z dziwną przeszłością. Wygląda to co najmniej dziwnie.

 • baska_w5

  Oceniono 40 razy 36

  To jest prywatna sprawa pomiędzy panami Bazanem i Materną i publiczne ogłaszanie tej "nowiny" przez pana Bazana jest żenadą.

 • normalny1977

  Oceniono 37 razy 33

  Żona Materny jest w wieku jego syna co ma powiedzieć.

 • Gość: azx

  Oceniono 33 razy 29

  jak w Dynastii, modzie na sukces czy innym serialu ;)

 • japka_putina

  Oceniono 28 razy 26

  Jacek Bazan - znany dziennikarz (od teraz) , ale wyłącznie z twierdzenia, że jest synem Materny.

 • Gość: qwerty

  Oceniono 35 razy 25

  ciekawe co na to żona materny :)
  tez nie komentuje sprawy, ale ona ma przynajmniej wytłumaczenie - odjęło jej mowę :)

 • ochujek

  Oceniono 36 razy 24

  Muszą sobie wyjaśnić. Sensacja będzie gdy zgłosi się ktoś, kto za mamusię poda pannę Krysię, a za tatę Jarka, lub Tadka.

 • Gość: jak

  Oceniono 20 razy 20

  "Reporter śledczy TVN Jacek Bazan ma na koncie niemal tyle samo wyroków za pospolite przestępstwa, co dziennikarskich nagród. Był skazany za rozbój, przywłaszczenie mienia i dezercję z wojska - ustaliła "Rzeczpospolita". Przesiedział kilka lat w więzieniu. W TVN ujawniania afery i tropi korupcję".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX