"Agent-Gwiazdy". Alan Andersz nim gardzi, reszta nie docenia. Ale to Niecika pokochali widzowie. "Jest prostolinijny, od reszty bije fałszem"

"Agent-Gwiazdy" niedawno miał swoją premierę, ale widzowie już wytypowali swojego ulubieńca. Jest nim pogardzany przez pozostałych uczestników programu Tomasz Niecik.

"Agent-Gwiazdy" to bezwzględna gra. Największą szansę na jej wygranie mają ci, którzy potrafią kręcić, oszukiwać i odstawiać na bok wszelkie sentymenty. W drugiej edycji programu takich osób nie brakuje, ale z pewnością nie zalicza się do nich Tomasz Niecik. Bezpretensjonalność i prostolinijność chłopaka z Podlasia zdecydowanie wyróżnia go na tle - nie bójmy się tego słowa - dwulicowych gwiazd i celebrytów. I z jednej strony skazuje go na izolację od grupy, z drugiej - gwarantuje sympatię widzów.

Mam nadzieję, że nie odpadnie za szybko, bo na razie obecna edycja jest trochę szarawa, a on jako jeden z niewielu nadaje jej kolorytu - komentuje widz na oficjalnym facebookowym fanpage'u show.

I trudno się z tym nie zgodzić. Przy sztywnym, nerwowym i wiecznie poirytowanym Alanie Anderszu, Niecik wypada nad wyraz pozytywnie, choć nie gwarantuje mu to sympatii grupy. Jego żarty, gadatliwość i głośny sposób bycia zagwarantowały mu opinię nie tyle prostego człowieka, ile prostaka, na którego przedstawiciele "wielkiego show-biznesu" patrzą z nieskrywaną pogardą. 

Agent-GwiazdyAgent-Gwiazdy TVN/X-News

Andersz nie krył swojej niechęci od pierwszego odcinka i gdy przyszło mu nocować w jednym pomieszczeniu z gwiazdorem disco-polo, sytuację skomentował wprost:

To jest gość, z którym nie chciałbym spędzić ani sekundy mojego prywatnego czasu.

W kolejnym odcinku bez pardonu spakował swoje walizki i wyniósł się z pokoju, który miał dzielić z Niecikiem. Potem rozbawiony asystował Piotrkowi Kędzierskiemu, gdy ten robił telefoniczne żarty nielubianemu koledze. To dopiero "cool duet".

Patrząc na komentarze internautów, nie ma wątpliwości, kto do tej pory zaskarbił sobie większą sympatię widzów.

Niecik jest bardzo prostolinijny w przeciwieństwie do reszty, od której bije fałszem na odległość. Odeta, Kędzior, ta wymalowana blondyna - nie znam imienia, Olga i reszta to banda głupków, wyżej srają niż dupę mają, a tak naprawdę prostactwo bije po oczach.
Nie mam pojęcia, kto jest agentem, ale mam nadzieję, że Niecik zajdzie w tym programie najdalej.
Mam nadzieję, że ten cały Alan odpadnie jak najszybciej, bo typ jest beznadziejny. Prostak. Chamowaty cwaniaczek mający się za kogoś lepszego. A Niecik jest człowiekiem prostolinijnym, ma swój sposób bycia, ale ma na pewno więcej klasy niż Andersz który zachowuje się jak debil.

Tomasz NiecikTomasz Niecik TVN / X-News

Sam Niecik nie do końca wie, jak się w tej sytuacji zachować. Widać, że chce się wkupić w łaski grupy, ale też nie do końca wie jak to zrobić.

Ile wódki mam z wami wypić, żeby trafić do waszej bandy? - pyta z przekąsem.

Brak sympatii grupy chyba nie jest dla niego do końca zrozumiały, choć doskonale wie, że na tle tej zmanierowanej ekipy zdecydowanie się wyróżnia. Nie kryje, że jest prostym chłopakiem i że nadaje zupełnie innych falach niż chociażby Andersz. Coś czujemy, że grupa może sporo stracić na tym, że go nie docenia.

WJ

Więcej o:
Komentarze (20)
"Agent-Gwiazdy". Alan Andersz nim gardzi, reszta nie docenia. Ale to Niecika pokochali widzowie. "Jest prostolinijny, od reszty bije fałszem"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: pupcia

  Oceniono 35 razy 27

  Andersz i Kedzierski to najwieksze buce tej edycjii niczym sie nie wykazali a pretensje maja o wszystko

 • Gość: kanieszna

  Oceniono 32 razy 26

  Jak patrzę na tego całego Alana to mam chęć wysłać sms o treści "pomagam"

 • Gość: Widz

  Oceniono 28 razy 20

  A potem wiesniaki alan,kędzior i inne powiedza że to na potrzeby programu tacy byli!a nie daj boże ktorys jest agentem to wymówka idealna.niecik brawo!

 • Gość: Arianna

  Oceniono 26 razy 18

  Lubię Pana Tomka Niecika niestety jego muzyki nie.Jest jak widać bardzo fajnym, prostolinijnym człowiekiem. Nie rozumie dlaczego ten pseudo aktor Andersz czepia się do niego i to w chamski sposób.Zapewne będzie teraz tłumaczył że to tak zostało zmontowane ☺

 • Gość: Ttt

  Oceniono 16 razy 12

  Niecik trzymam kciuki!!

 • Gość: Mmm

  Oceniono 11 razy 11

  Nie dziwię się ze Andersz dostał po japie na swojej feralnej imprezie

 • Gość: m.

  Oceniono 12 razy 10

  No ale właśnie a propos alana: Wydawać by się mogło, że osoba, która tak wiele w życiu przeszła, która musiała walczyć o życie i przewartościować sobie co nieco w głowie, będzie zrównoważona, powściągliwa, pełna pokory i nie oceniająca innych pochopnie, lub zwyczajnie życzliwa. A Andersz od pierwszego odcinka podskakuje jak wesz na grzebieniu, piekli się o wszystko, cyrkuje, obraża tego niecika itp. Nawet jeśli nie pokazali nam jak bardzo wk.wiający był tam niecik i jak bardzo oni wszyscy mieli go dosyć, to elementarna kultura nakazuje zamknąć mordę i przełknąć tę żabę. To jest program, w którym trzeba współpracować z różnymi osobami i należy się dostosować, a nie fochy stroić. Z resztą inni uczestnicy wykazują się świętą wręcz cierpliwością względem andersza właśnie. Dziwiłam się, że kret siedział cicho i nie upomniał gó...arza, gdy andersz się na niego wydarł podczas zadania z tym przeciąganiem obręczy. No to już był szczyt chamstwa...

 • Gość: Laura

  Oceniono 14 razy 8

  Na Niecika przynajmniej można popatrzeć, bo jest przystojny, Andersz z tą jego gębą glonojada dramat. Bardzo aseksualny facet.

 • Gość: Kasx

  Oceniono 2 razy 2

  Wielcy aktorzy widać teraz jacy są naprawdę ludzi mają za nic tak jak Niecika trzymaj się chłopie i bądź taki zawsze oni powinni brać przykład z Ciebie Alan naucz się kultury bo jesteś wiesniakiem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX