Andrzej i Agata Duda spędzili rocznicę ślubu OSOBNO. To pierwszy raz od 22 lat! "Wiedzą, że przed nimi..."

Andrzej i Agata Duda po raz pierwszy od 22 lat spędzili rocznicę ślubu osobno. To z powodu prezydenckich obowiązków.

Andrzej i Agata Dudowie 18 lutego 1995 roku pobrali się w krakowskim kościele Wizytek. Ta data zawsze więc była dla nich wyjątkowa i do tej pory każdą rocznicę ślubu świętowali razem. Zwłaszcza, że w rodzinie prezydenta pielęgnowanie uczucia uważa się za bardzo ważne. Do tego stopnia, że - jak czytamy w "Dobrym Tygodniu" - na pamiątkę zawarcia związku małżeńskiego zamawia się mszę. Tym jednak razem Duda nie mógł spędzić tego dnia z żoną. 17 i 18 lutego przebywał bowiem w Monachium, gdzie wziął udział w 53. Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa.

Do Bawarii pojechał z oficjalną delegacją. Jak dowiedzieliśmy się w Kancelarii Prezydenta, udział pierwszej damy nie był brany pod uwagę w tym wydarzeniu. To, czy prezydent przesłał żonie kwiaty, czy w jakiś inny sposób uczcił ten dzień, jest ściśle strzeżoną tajemnicą, której nikt w Pałacu Prezydenckim nie chciał nam zdradzić - podaje "Dobry Tydzień".

Jak czytamy w tabloidzie, para już żyje następnymi okazjami do świętowania.

Są pewni swojej miłości i wiedzą, że przed nimi jeszcze wiele szczęśliwych rocznic - czytamy.

AW

 

Więcej o:
Komentarze (74)
Andrzej i Agata Duda spędzili rocznicę ślubu OSOBNO. To pierwszy raz od 22 lat! "Wiedzą, że przed nimi..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: lk

  Oceniono 93 razy 73

  Ta kobieta wygląda na rozsądną. Jak znosi codzienną niemal błazenadę męża? Trudno powiedzieć. Chyba po prostu kasa ma tutaj zasadnicze znaczenie. Jednak brakuje jej charakteru bo tyle wstydu ile ona musi znieść to i kasa tego nie wynagrodzi. Do końca życia będzie musiała żyć z piętnem partnerki błazna.

 • do_podziwu

  Oceniono 81 razy 67

  "To, czy prezydent przesłał żonie kwiaty, czy w jakiś inny sposób uczcił ten dzień, jest ściśle strzeżoną tajemnicą...." - jaki prezydent ....takie tajemnice -:))))

 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 76 razy 66

  Taaak, przed nimi wiele jeszcze rocznic, a co najważniejsze miesięcznic... smoleńskich

 • Gość: Ja

  Oceniono 72 razy 56

  Są pewni swojej miłości i wiedzą, że przed nimi jeszcze wiele szczęśliwych rocznic - czytamy.

  Zza krat!

 • forfiter_jr

  Oceniono 67 razy 55

  PAD w tym czasie klika z ruadłem leśnym.

 • 55firo

  Oceniono 52 razy 44

  Pani Duda widze bardzo sie męczy w roli pierwszej Damy ma tylko siedziec i pachniec ewentualnie przeczytac o swojej polowce niepochlebne info.Wzięlaby sprawy w swoje rece i tupneła noga przeciez powiedziala,ze posła kaczynskiego sie nie boi.Córka bylaby z niej dumna.

 • rlnd

  Oceniono 47 razy 43

  Jak sądzę, obowiązki mają na nazwisko Kaczyński. I tylko nie wiem czy chodzi o Jarosława czy o Martę.

 • ksiadztezczlowiek

  Oceniono 40 razy 36

  "Agata i Andrzej Duda wzięli ślub cywilny w 1994 roku, jednak dopiero 18 lutego 1995 roku stanęli przed ołtarzem krakowskiego kościoła Wizytek." Rozumiem, ze nie bylo wspolzycia w tym okresie ;), bo to grzech? Bo jak tak, to co na to ojciec Rydzyk? Czy mogliby to wytlumaczyc elektoratowi PiSowskiemu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX