Hanna Lis i Tomasz Lis mają kryzys? Dziennikarka wreszcie komentuje. "Mieszkamy razem". Jeszcze więcej zdradziła kilka dni temu

Hanna Lis zabrała głos w sprawie kryzysu małżeńskiego, o którym mówi się od wielu miesięcy. Jak jest naprawdę pomiędzy nią a Tomaszem Lisem?

Hanna i Tomasz Lisowie w ostatnich czasach niechętnie pokazują się razem publicznie, a media prześcigają się w podawaniu kolejnych informacji, które miałyby potwierdzać ich kryzys małżeński. Choć do tej pory żadne z nich nie chciało komentować tych doniesień, dziennikarka wreszcie odniosła się do nich w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". Jej wypowiedź była lakoniczna, ale konkretna.

Nie rozstaliśmy się. Mieszkamy razem - powiedziała.

Na dowód tego, że między małżonkami jest dobrze, tygodnik katolicki podaje, że dziennikarz ma dostęp do profili społecznościowych swojej żony, co świadczyć ma ich zdaniem o bezgranicznym zaufaniu i świetnych relacjach.

To już kolejna deklaracja Hanny Lis na temat tego, że w jej związku nie dzieje się nic złego. Zaledwie parę dni wcześniej ukazał się obszerny wywiad, w którym opisała między innymi to, jak jej zdaniem media manipulują wizerunkiem jej małżeństwa, sugerując, że jest ono u kresu. Wtedy Lis była już bardziej wylewna.

Pamiętam taką sytuację, kiedy poszliśmy na obiad z dziećmi, całą szóstką. Siedzimy w knajpie i mamy totalną głupawkę, cały czas się z czegoś śmiejemy - wspomina dziennikarka. Kilka dni później widzę zdjęcia z tego obiadu, opatrzone tytułem "Ledwo ze sobą rozmawiają". Trzeba było wykonać mozolną robotę, żeby uchwycić w obiektywie moment, kiedy nie wyliśmy ze śmiechu, by potem dorobić do tego tezę o dramatycznie napiętych relacjach - mówiła jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu "Grazia".

 

MK

Więcej o:
Komentarze (12)
Hanna Lis i Tomasz Lis mają kryzys? Dziennikarka wreszcie komentuje. "Mieszkamy razem". Jeszcze więcej zdradziła kilka dni temu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bogpan

  Oceniono 6 razy 4

  Co to za banda debili...

 • vidi12

  Oceniono 11 razy 3

  Pismakom z tych różnych propagandowych gadzinówek najlepiej wychodzi zajmowanie się sobą... A chu j nas obchodzi czy lis mieszka z kurą i czy Żakowski dyma swoją połowicę :(

 • hanusinamama

  Oceniono 10 razy 2

  Czytam wypowiedz Pani po 40 i mam wrazenie ze czytam wpis 16latki....Mieszkanie ze soba o niczym jeszcze nie świadczy tak przy okazji,

 • oloros11

  Oceniono 6 razy 2

  media to juz jest jedno z najwiekszych s..senstw naszych czasow

 • Gość: huhuhhu

  Oceniono 2 razy 0

  Lis hahahahaha człowiek sprzedawczyk, frustrat

 • Gość: kolo

  Oceniono 12 razy 0

  lis to menda

 • Gość: Lolka

  Oceniono 4 razy -2

  Niech oleje to co piszą i żyje jak chce. Najgorzej jak się ktoś tłumaczy. My z mężem bardzo oddzielamy zycie rodzinne od pracy. Mąż nie chodzi ze mną na różne fety i uroczystości pracowe, żyjemy ze sobą szczęśliwie bardzo długo, dzieci wspaniałe. mam y dewizę, nie zabiera się drzewa do lasu i czasami niektórzy nam tego zazdroszczą. Kochajmy sié, ale nie na pokaz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX