Anna Lewandowska pisze oświadczenie i grozi POZWAMI. "Chciałabym stanowczo zdementować..."

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska (Facebook.com/annalewandowska)

Anna Lewandowska napisała na Facebooku oświadczenie. Czytamy w nim o ciąży sportsmenki i jej sprzeciwie wobec pojawiających się niepotwierdzonych informacji na jej temat.

Anna Lewandowska jest ostatnio główną bohaterką mediów show-biznesowych. Nie chodzi już tylko o jej pracę, męża czy rady dla fanek - ciąża żony Lewandowskiego to bez wątpienia najważniejszy w polskim świecie gwiazd temat. Trenerka ma jednak dość doniesień, które pojawiają się w mediach. Na Facebooku opublikowała oświadczenie, w którym zapowiada, że w razie konieczności, będzie wkraczała na drogę prawną.

Drodzy, chciałabym stanowczo zdementować pojawiające się w ostatnim czasie w różnych środkach masowego przekazu, szczególnie w niektórych kolorowych tygodnikach, informacje na temat stanu mojego zdrowia, stanu ciąży, sposobu i miejsca jej rozwiązania oraz tym podobnych ,,pewnych i sprawdzonych newsów”, zaczerpniętych podobno bezpośrednio z grona mi najbliższych przyjaciół i rodziny - napisała Anna Lewandowska. - Stanowczo podkreślam, że pojawiające się ostatnio artykuły na mój temat w żaden sposób nie były autoryzowane przeze mnie, ani osoby z którymi współpracuję, opierają się na niesprawdzonych i niepotwierdzonych informacjach.

Trenerka zaapelowała szczególnie do redaktorów i wydawców, by uszanowali szczególny dla niej czas:

W tym miejscu, zwracam się do Wydawców, ze względu na naruszanie moich dóbr osobistych, aby weryfikowali rzetelność informacji swoich współpracowników, które publikują na łamach swoich magazynów i czasopism. Jednocześnie przekazuję, że jeśli nadal będą naruszane moje dobra osobiste, poprzez publikację niepotwierdzonych informacji, będę zmuszona wejść na drogę prawną. Wierzę jednak, że uszanujecie Państwo moją prośbę .

Nie zabrakło też słów skierowanych do fanów:

A Wam moi Kochani chciałabym podziękować za wsparcie i pozytywną energię jaką otrzymuję każdego dnia ??

Sprawdź poradnik "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską" z autorskimi przepisami i zestawami ćwiczeń >>

jm

Quiz wiedzy ogólnej III
1/10Osteoporoza to choroba atakująca:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (135)
Anna Lewandowska pisze oświadczenie i grozi POZWAMI. "Chciałabym stanowczo zdementować..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • filutkowa

  Oceniono 174 razy 158

  Kto mieczem wojuje od miecza ginie.
  Prasa kolorowa nie działa wybiórczo. Jeżeli przez tyle lat pozwalało się na lansowanie swojej osoby w kolorowych pismach o niskiej jakości to trudno oczekiwać, żeby nagle miało się to skończyć. Tym bardziej, że ciążą to taki dobrze sprzedający się temat.
  Z całym szacunkiem Pani Anno, ale odnoszę wrażenie, że do tej pory nie przeszkadzał Pani ten ogrom ploteczek na Pani temat.

 • Gość: Koń

  Oceniono 119 razy 107

  Uwaga!!! Proszę nie zwracać na mnie uwagi!!!

 • Gość: ww

  Oceniono 119 razy 105

  Przez lata wciskała do mediów każdy kawalek prywatnego życia, dziennie garśc nowych selfików, nawet takie jak z mężem relaksuje się w łóżku, dosłownie rzygać sie chciało.., a teraz grozi pozwami, bo nie takie miejsce rozwiązania podali...? Kobieto, sama rozpętałaś ten cyrk... Jakbys miała klasę i jakby naprawdę zależało ci na prywatnosci, to siedziałbyś cicho, zajęła sie ciążą, a nie sprawdzała w szmatławcach co o tobie piszą! Ten apel, to raczej wygląda na próbę narobienia szumu, bo coś ciszej w mediach, ale zauwazcie, ze ona nie pisze - jestem w ciąży, proszę dac mi spokój i o mnie teraz nie pisać - , tylko piszcie, ale ja chcę autoryzować. Czym ją prasa dotknęła, czy że podaje nieprawdziwą nazwę szpitala, w którym ma rodzić? I za to grozi sądem? Czy mam rozumieć, że obawia się, że błędna informacja spowoduje, że paparazzo nie trafią pod właściwy szpital i nie bedzie miała sesji w brukowcach jak wychodzi z porodówki? Być jak księżna Kate, stanąć na stopniach szpitala i wygłosić podziękowania dla "swoich fanów" - kochani, dziekuję że jesteście:))))

 • Gość: ad

  Oceniono 97 razy 85

  Nie dogodzisz. Szanowna Pani wrzuca dziesiątki zdjęć, chodzi do telewizji, promuje się jak może, a jak o niej piszą to ma pretensje. Jak się chciało być celebrytą, to trzeba się liczyć z konselencjami.

 • Gość: do ann

  Oceniono 84 razy 74

  aniu zaprosiłaś tabloidy do swojego życia w moje pchasz się na każdej stronie to teraz nie rozpaczaj. bo mnie ty i twoja ciąża mało obchodzi.

 • Gość: Tom

  Oceniono 77 razy 57

  Bez tych gazetek byłaby nikim. Radzę podziękować, bo sam FB nie wystarczy.

 • mipi1951

  Oceniono 62 razy 48

  Krolowa angielska cholera.Maz przy forsie i babsko nosi nos w chmurach.Bierz " damulo" przyklad z innych zon np pilkarzy Bayernu.Tutaj o nich slychac tylko z okazji jakies rocznicy klubu lub spotkania wigilijnego .W prasie o nich cisza.Tylko nasza wielka " pani" stara sie na sile zaistniec w mediach.Cholera z nia !.I troche pokory.

 • forfiter_jr

  Oceniono 58 razy 46

  Zapomina, że dzięki tym "wydawcom" w ogóle istnieje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane