Kuba Wojewódzki szydził z Lewczuk w programie. Internauci oburzeni. "Jest po prostu chamski". Inni bronią

Kuba Wojewódzki w pierwszym odcinku czternastego już sezonu swojego show otwarcie zakpił z Moniki Lewczuk. Rozmowa wywołała burzliwą dyskusję wśród fanów obydwu.

Kuba Wojewódzki często bywa prowokacyjny w rozmowach ze swoimi gośćmi, ale zdaniem internautów, we wtorkowym odcinku mocno przesadził. Gdy w studio pojawiła się początkująca piosenkarka, Monika Lewczuk, przeprowadził z nią rozmowę w taki sposób, aby obnażyć jej różne słabości, jednocześnie dając do zrozumienia, że nie uważa jej za, mówiąc delikatnie, zbyt błyskotliwą. Podkreślił to chociażby żartując z niezbyt głębokich jego zdaniem tekstów piosenek czy z nadużywania przez nią słów "wiesz co?" na początku każdego zdania.

Cokolwiek teraz mówisz, ja już w ogóle nie wiem, o czym ty gadasz.
Rozumiesz, o czym mówię? Może zadać ci jakieś pytanie, na które jesteś przygotowana? Albo nie będę pytał, ty po prostu odpowiedz - mówił.

W pewnym momencie zestresowana piosenkarka zbuntowała się, mówiąc, że Wojewódzki zwyczajnie z niej szydzi.

Czy jesteś zadowolona z tej płyty? Kiedy następna? - zadawał pytania, nie dając Lewczuk szansy na odpowiedź.
No weź, teraz to już szydzisz ze mnie - zaprotestowała.

Odcinek wywołał ogromną dyskusję w sieci. Na Facebooku jedni fani programu krytykowali zachowanie Wojewódzkiego, inni bronili go twierdząc, że Lewczuk była łatwym celem do kpin.

Słabe rozpoczęcie sezonu. Pierwsza kobitka po prostu bardzo zestresowana, ale sympatyczna. Zamiast pomóc to dojeżdżał. Kiedyś był chamski w inteligentny sposób, teraz po prostu chamski.
No cóż. Może to i dla niektórych śmieszne, ale dla większości to jednak śmiech przez łzy. Z całym szacunkiem, ale chyba nie takich gości spodziewamy się po tym programie. Monika? Zrobiłeś z Niej jeszcze głupszą niż jest, a po co? Po to, żeby pokazać swoją wyższość czy po to, by zrobić show?

Znaleźli się też tacy, którzy bronili Wojewódzkiego twierdząc, że z gościem inaczej rozmawiać się nie dało.

Oglądam i nie dowierzam. Czy ona udaje, czy naprawdę jest tak ograniczona zarówno intelektualne, jak i w zasobie słów? Ręce opadają.
Pani Monika na razie niewiele ma do powiedzenia. Zero elokwencji, wypowiedzi na poziomie targetu jej muzyki, czyli szkoły podstawowej. Albo się dziewczyna bardzo zestresowała, albo jest kolejnym przykładem polskiej gwiazdki, która nie potrafi się wypowiedzieć na najprostsze tematy - twierdzili pozostali.

A jak Wy uważacie? Przesadził?

MK

Więcej o:
Komentarze (19)
Kuba Wojewódzki szydził z Lewczuk w programie. Internauci oburzeni. "Jest po prostu chamski". Inni bronią
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: taboo

  Oceniono 20 razy 14

  Jakby na tej kanapie siedziała Renulka zamiast Lewczuk, to dopiero byłaby komedia. Żenulka strzeliłaby focha "nie mów do mnie tym tonem". Wojewódzki, kiedyś zginiesz od broni , której używasz. Kto dał ci prawo być chamskim (?) jednocześnie wymagasz aby inni mieli respekt w stosunku do ciebie i twojej pożal się boże słabo rozgarniętej "dzidy" Żenulki ????

 • Gość: dziadekedek

  Oceniono 15 razy 9

  Wojewódzkiemu nigdy nie przeszkadzał niski poziom intelektualny ładnych ,młodych panienek które zapraszał . Wręcz przeciwnie, mogły bredzić do woli a Wojewódzki się cieszył.. także nie wiem co mu się nagle stało .może się starzeje albo miał po prostu zły dzień.

 • Gość: ampo

  Oceniono 12 razy 8

  powinna go spytac czy mu jeszcze staje to by sie zamknal

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Kuba Wojewódzki nie potrafi rozmawiać z kulturalnymi, spokojnymi dziewczynami. Jak nie pogada o seksie, alkoholu itp, to nie wie o co pytać. Bardzo dobrze że Monika nie podjęła tych tematów. To bardzo dobrze o niej świadczy.

 • Gość: lalala

  Oceniono 11 razy 7

  kubusiowi spada poziom testosteronu,to robi się złośliwy jak kastrat.

 • forfiter_jr

  Oceniono 15 razy 7

  Tę babkę zaszczuł swoim chamstwem. Nie zdziwiłbym się gdyby wstała, obróciła się na pięcie rzuciła spierdlaj i wyszła.
  Dziadkowi mózg zaczyna się rozkładać. Albo ta jego koza od tygodnia mu nie dała.

 • Gość: taboo

  Oceniono 10 razy 6

  Dodam jeszcze jedno, czy nie zauważyłeś ,że przepoczwarzasz się w stetryczałego złośliwego strucha ? Eh, zgorzknienie , zazdrość ,że młodość minęła dawno temu . Klasyk .

 • lili.1

  Oceniono 8 razy 4

  Nie znam pani Lewczuk i nie wiem, czy jest inteligentna ale jedno wiem na pewno: nie umie śpiewać

 • blond.pralina1

  Oceniono 6 razy 2

  Kuba obnaża niski intelektualny poziom gwiazd i gwiazdeczek polskiego szołbiznesu oraz ich nędzny rozrywkowy produkt np. da da da lalala....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX