Melania Trump nigdy nie przeniesie się do Białego Domu? Ma ważny powód. "Przede wszystkim..."

"Us Weekly" podaje, że Melania Trump może nigdy nie zamieszkać w Białym Domu. Ze względu na syna.

Melania Trump, choć od jakiegoś czasu jest Pierwszą Damą USA, nie zdecydowała się dotąd zamieszkać wraz z mężem, Donaldem Trumpem, w Białym Domu. Co więcej, nie wiadomo, czy kiedykolwiek do tego dojdzie. Jest to sytuacja jak dotąd bez precedensu, żeby żona prezydenta USA mieszkała o ponad 300 kilometrów od niego. Z oficjalnych informacji wynika, że Melania, wraz z 10-letnim Barronem, nie opuszczą wartego 100 milionów dolarów apartamentu przy 5 Ulicy w Nowym Jorku przynajmniej, dopóki Barron nie ukończy szkoły.

Decyzja, czy Melania i Barron przeniosą się do Waszyngtonu, zostanie podjęta na koniec roku szkolnego - donosi "Us Weekly". - Chce bowiem jak najlepiej dla Barrona.

"New York Times" z kolei informuje, że Melania z Barronem pojawiają się w Waszyngtonie co weekend. Nie w każdy zresztą, ponieważ - jak informuje źródło "Us Weekly", w weekend 28-29 stycznia, kiedy wybuchły protesty po dekrecie Trumpa ws. uchodźców i migrantów, żona i syn ponoć mieli zostać w Nowym Jorku. Magazyn zresztą spekuluje, że przeprowadzka Melanii i Barrona może w ogóle nie nastąpić nigdy.

Choć Melania na co dzień znajduje się o setki kilometrów od Waszyngtonu, nadal aktywnie włącza się pracę na rzecz administracji.

Jest przede wszystkim matką, niemniej bardzo poważnie traktuje swoją rolę i obowiązki Pierwszej Damy - czytamy tam.

JZ

 

Więcej o:
Komentarze (9)
"Us Weekly": Melania Trump może nigdy nie przenieść się do Białego Domu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • popijajac_piwo

  Oceniono 36 razy 28

  Nie stać ich, żeby przenieść szkołę?...

 • Gość: ww

  Oceniono 42 razy 26

  Wreszcie ma kobita troche luzu i nie musi na co dzień obcować z farbowanym chamem, to sie nie pali do przenosin, a i Trump pewnie zadowolony, bo nie będzie musiał sie pilnować, zeby przed kamerami lepiej traktować swoją żonę, bo już mu się dostało za inaugurację, no i bez skrepowania może "łapać wszystkie cipki"...

 • zyks

  Oceniono 14 razy 8

  Ona w ogóle nie żyje z tym farbowanym szympansem, kupił ją sobie dla dekoracji. Niektóre prezydenckie małżeństwa, interesujące Polaków mogą niezadługo wzbudzić pewne sensacje. Więcej nie powiem. Kto chce, może się domyslać...

 • andmas

  Oceniono 7 razy 7

  Marny jest Prezydent USA musi mieszkać daleko od żony ... , w Polsce PIS by uchwalił w nocy ustawę ,prezydent tej samej nocy by podpisał i przenieśli by szkołę w okolicach pałacu prezydenckiego ,dla pisiaków to żaden problem ,oni wraz z klerem są właścicielami Polski.

 • pankrzysiek

  Oceniono 7 razy 3

  a prezes Kaczyński nawet nie ma dziewczyny

 • bezpieczna123

  0

  Fifth Avenue to sie chyba nie tlumaczy jako 5 Ulica...

 • Gość: do_podziwu

  Oceniono 8 razy 0

  Nigdy nie mow ....nigdy ,a ten "Us Weekly" pewno cos podobnego do Plotka

 • Gość: Off

  Oceniono 8 razy -2

  "Może w ogóle nie nastąpić nigdy". To jakiś nowy, alternatywny język polski? Czy po prostu puściliście z hebrajskiego przez translator?

 • Gość: stary kacap

  Oceniono 12 razy -2

  Zasadzilbym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX