Madonna kazała się Trumpowi "pi**dolić". Odpowiedział na jej słowa. Wcale nie grzeczniej

Donald Trumpa już w pierwszych dniach prezydentury wzbudził ostrą krytykę, w którą włączyła się także Maddona. Artystka za swoje zbyt emocjonalne słowa przeprosiła. Nowy prezydent swojej odpowiedzi dla "królowej" raczej nie żałuje.

Inauguracja Donalda Trumpa nie przebiegała w spokojnej atmosferze. W całych Stanach Zjednoczonych odbyły się gigantyczne protesty przeciwników szowinistycznych i rasistowskich poglądów nowego prezydenta. Na sobotnim Marszu Kobiet w Waszyngtonie Madonna wygłosiła bardzo emocjonalne przemówienie, które zakończyła wulgarnym apelem do nowego prezydenta, aby się "pi**dolił" oraz zapowiedziała, że "wysadzi Biały Dom w powietrze".

 

Mimo ogromnego poparcia, słowa Królowej pop zostały odebrane jako zbyt ostre i spotkały się z nie najlepszym przyjęciem, tym bardziej, że przemówienie emitowano na żywo w ogólnokrajowej telewizji, a transmisję oglądały także osoby niepełnoletnie. Najbardziej zaniepokoiła jednak wszystkich wzmianka o "wybuchu", którą odebrano jako nawoływanie do aktów przemocy. Madonna wytłumaczyła się ze swoich słów dwa dni później na Instagramie. Zapewniła, że "nie jest brutalną osobą".

Wyszłam na scenę i wyraziłam siebie, jednakże chciałabym sprostować niektóre bardzo ważne sprawy. Nie jestem brutalną osobą, nie promuje przemocy i jest dla mnie bardzo istotne, aby ludzie usłyszeli i zrozumieli moją całą przemową, a nie skupiali się na jednym zdaniu wyrwanym z kontekstu. (...) Mówiłam metaforycznie, dzieląc się z wami swoim punktem widzenia - czasem to spojrzenie pełne miłości, czasem gniewu i obrazy, które czuję. Zdaję sobie jednak sprawę, że eksponowanie swojej złości niczego nie rozwiązuje. Tylko miłość daje możliwość zmian na lepsze - napisała Madonna.

Wpis MadonnyWpis Madonny Screen z Instagram.com/madonna/

Słowa Madonny okazały się być jednak na tyle nośne, że doszły do uszu świeżo obranego prezydenta. Ten odpowiedział na nie podczas wywiadu z telewizją Fox News w nieelegancki sposób:

Szczerze mówiąc, to ona jest obrzydliwa. Uważam, że bardzo zaszkodziła samej sobie i całej sprawie - podobnie jak parę innych osób, ale ona w szczególności. To, co powiedziała. Według mnie, to, co powiedziała, było haniebne wobec naszego kraju - stwierdził Trump w rozmowie.

To nie pierwszy raz, kiedy Trump nieprzychylnie wypowiedział się na temat piosenkarki, gdy ta otwarcie deklarowała swoje sympatie polityczne. W 2012 roku napisał na Twitterze:

Wiele osób wyszło z koncertu Madonny, kiedy powiedziała im, aby głosowali na Obamę. Ja lata temu wyszedłem z niego, bo muzyka była okropna! - czytamy.

Póki co Madonna nie odniosła się do komentarza prezydenta na swój temat.

ZI

 

 

Więcej o:
Komentarze (120)
Donald Trump odpowiada na gorze słowa Madonny w bardzo brzydkim stylu: Jest obrzydliwa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kenrhe

  Oceniono 180 razy 132

  Odpowiedział grzeczniej. Nie użył w przeciwieństwie do Madonny ani jednego wulgarnego słowa.

 • Gość: qwerty

  Oceniono 97 razy 75

  "...Szczerze mówiąc, to ona jest obrzydliwa..." wobec "...Madonna wygłosiła bardzo emocjonalne przemówienie, które zakończyła wulgarnym apelem do nowego prezydenta, aby się "pi**dolił"..."

  wg. was nie ma różnicy???

  zatem, cóż... piedrolcie się :)

 • wrb.gazeta

  Oceniono 37 razy 37

  "Odpowiedział na jej słowa. Wcale nie grzeczniej", "odpowiedział na nie podczas wywiadu z telewizją Fox News w nieelegancki sposób:"
  Proste pytanie: dlaczego przedstawiacie swoją opinię niemal jako fakt. To nie brzmiało wg mnie nieelegancko, była to też wypowiedz bardziej kulturalna i dojrzalsza. Zrównoważona emocjonalnie, szczegolnie biorąc pod uwage na co odpowiadał. Dlaczego sugerujecie coś i wmawiacie ludziom? Dlaczego cały czas demonizujecie Trumpa? Kto wam za to płaci? To ejst obiektywne dziennikarstwo?

 • wiesscar

  Oceniono 39 razy 17

  Madonna nie jest zbyt madra osoba.
  Obamie dano pokojowa Nagrode Nobla na zachete.
  Z gory.
  Prezydent Obama globalizowal USA i swiat co powodowalo stagnacje gospodarcza w USA.
  Prezydent Trump chce postawic gospodarke USA na nogi by Amerykanie mieli prace.
  Madonna ma gdzies zwyklych Amerykanow i ich los.

 • Gość: elegancki-kutas

  Oceniono 19 razy 15

  co konkretnie bylo "nieeleganckie" w wypowiedzi Trumpa?

 • basiacan

  Oceniono 49 razy 15

  Demokracja polega na tym, ze miedzy innymi mozna powiedziec prezydentowi czy premierowi: "Pie...sie". To nie osoba na stanowisku zasluguje z urzedu na szacunek, ale stanowisko. To nie prezydent ma byc szanowany. To prezydent ma szanowac urzad ktory mu powierzono.

 • adasiawielbiciel

  Oceniono 16 razy 12

  nie grzeczniej? Trump odpowiedział kilka pułapów grzeczniej. to że jej koncerty są obrzydliwe to już jej problem

 • maderic

  Oceniono 18 razy 12

  Madonna to najwieksza k... show-businessu. Wystarczylo zeby George Soros zalatwil kase (90 milionow) na marsze w calym USA i sprawa zalatwiona. Ciekawe jakie bylo jej artystyczne wynagrodzenie za ten polityczny wystep ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX