Paulina Młynarska do Melanie Trump. "Wylądowałaś u boku pajaca, który rechocze, że może złapać każdą za ci*kę". Dalej jest jeszcze mocniej!

Paulina Młynarska, Melania Trump i Donald Trump

Paulina Młynarska, Melania Trump i Donald Trump (Kapif/AG)

Paulina Młynarska napisała list do Melanie Trump, w którym ostro skrytykowała jej postawę. Odniosła się w nim też do sytuacji kobiet mieszkających w Polsce.

W piątek odbyło się zaprzysiężenie nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, które odbiło się głośnym echem nie tylko w zagranicznych mediach. Uwagę w trakcie inauguracji zwracała zwłaszcza Melania Trump i jej kolejne zachowania. Gesty i mimika Pierwszej Damy zdradzały bowiem bardzo wiele i zmieniały się w zależności od tego, czy mąż na nią spoglądał. Specjaliści od mowy ciała uznali, że nie sprawia ona wrażenia bycia zadowoloną ze swojej nowej roli i trwania w związku z Trumpem. Pojawiły się nawet spekulacje, że ich małżeństwo jest zwykłą fikcją.

Do tego właśnie wydarzenia odniosła się Paulina Młynarska, która znana jest z walki o prawa kobiet. Napisała do Melanie list, który opublikowała w serwisie kobieta.onet.pl. Odniosła się w nim m. in. do seksistowskiej postawy Trumpa i szukała powodów, dla których Melania związała się z kimś takim, jak on.

Jak długo już w tym tkwisz? Dlaczego nie potrafisz powiedzieć: "dość"? Czego się boisz? Skutkiem jakich życiowych błędów wylądowałaś u boku tego przemocowego pajaca, który rechocze, że może mieć każdą i każdą złapać za ci*kę, kiedy tylko zechce? Ludzie patrzą i myślą: taka piękna kobieta, a związała się ze starym bogatym satyrem. Zrobiła to dla pieniędzy! Dziwka! Wiadomo. I jeszcze są jakieś zdjęcia, z czasów, kiedy sądziłaś, że to fajnie i światowo pozować dla pism erotycznych, grać ciałem (...). Jesteś sama sobie winna. Winna. Wszak nikt Cię nie zmuszał!

Dziennikarka poruszyła też w liście kwestię praw kobiet i obecnej sytuacji w Polsce.

Jest taki kraj, gdzieś daleko, lecz blisko twojej starej ojczyzny (...). W tym kraju dużo się pisze o odbieraniu kobietom tych samych praw, które twój facet jednym podpisem załatwił, likwidując finansowanie programu świadomego planowania rodziny, ponieważ dawał on dostęp do bezpłatnej aborcji tym, które nie są w stanie zdecydować się na macierzyństwo. Chociaż to nie aborcja jest tutaj głównym tematem. Tu chodzi o edukację, o antykoncepcję i wsparcie, by do aborcji dochodzić nie musiało. Tu chodzi o setki tysięcy pojedynczych kobiecych i dziewczyńskich dramatów. Ten, który łapie za cipkę, kiedy tylko zechce, nie stawia sobie trudnych pytań. Po co? Przecież to nie jego cipka. He, he. Nie jego rzecz.

Na koniec wróciła do wątku Pierwszej Damy.

Kobiety z tego kraju mają ciekawy kłopot. U nich alimenciarze to wręcz elita narodu. U nich się likwiduje standardy opieki okołoporodowej i zasądza najśmieszniejsze wyroki za gwałt w całym zachodnim świecie. Okropne to i przykre, wolą więc zamiast myśleć, wrócić do Ciebie. Do twojej drogiej błękitnej sukienki i twoich smutnych oczu, kiedy otyły blondas, twój mąż, czyni Ci kolejny afront na oczach całego świata. I chce Ciebie zmieszać z błotem. Żeś sama sobie winna, że poleciałaś na kasę! To masz! A masz! Jemu wybaczają, bo facet i ma władzę. Tobie nie odpuszczą (...). Daj znać, kiedy powiesz sobie dość. Jest kilka dziewczyn na świecie i w Polsce, które Cię nie osądzą.

Zgadzacie się z nią?

AW

 

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (348)
Paulina Młynarska napisała list do Melanie Trump. "Wylądowałaś u boku pajaca, który rechocze, że może złapać każdą za ciIkę". Dalej jest jeszcze mocniej!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gcc

  Oceniono 373 razy 179

  Znowu wstyd na całym świecie będzie, jak można pisać do Pierwszej Damy w tak bezczelnym i niekulturalnym tonie? Jakakolwiek by nie była... I za kogo ona się uważa?! Wszystkie rozumy pozjadała...

 • Gość: beaNY

  Oceniono 257 razy 127

  Droga Agato, kobieto po podstawowce i 4 rozwodach, czy myslisz, ze ktos twoje wypociny traktuje powaznie i z szacunkiem? Ty, ktora w dziecinstwie uciekla z domu i puszczala sie na prawo i lewo, ty, ktora oddala ojca do domu starcow, ktora z siostra przez lata nie utrzymywala zadnych stosunkow, zamilcz juz, bo jestes ciemna masa i gdyby nie nazwisko, bylabys panna Nikt. Zamilcz, skoncz, wstydu (sobie) oszczedz.

 • Gość: emerytka

  Oceniono 125 razy 87

  Pani Paulino proszę nie oceniać,nie jest Pani do tego upaważniona .Czytam Pani list i jestem zażenowana pani poziomem intelektualnym ,a przypomnę jak pani była oburzona ,gdy pokazano zdjęcia Pani ojca w SE Nie mów drugiemu co Tobie niemiłe.

 • do_podziwu

  Oceniono 100 razy 68

  "Paulina Młynarska napisała list do Melanie Trump," - tylko jest jeden drobny szczegol adresat sie o tym ...nie dowie a nadawca promuje sie jako "chojrak" co dowalil dla Trumpa -:)))

 • Gość: stanko

  Oceniono 78 razy 58

  Paulina Młynarska-Moritz, znana także pod nazwiskiem Radzińska. W wieku 16 lat wyjechała do Francji, gdzie zagrała między innymi w serialu erotycznym „Różowa seria”. Ma wykształcenie podstawowe. Uczyła się w liceum, jednak naukę przerwała w wieku 16 lat.
  A w temacie „cipka”: była czterokrotnie zamężna.

 • Gość: Kobietaniezakompleksiona

  Oceniono 94 razy 56

  Jezu jaka siara oczywiscie pancia mieszkajaca na innym kontynencie wie najlepiej...hm jak spojrzec na jej zycie jakos sobie spraw osobistych nie potrafila ulozyc....ale jaki poziom representuje to zenada i wstyd dla tego nazwiska.

 • Gość: gosc

  Oceniono 93 razy 55

  Jak długo jeszcze nasz kraj będzie ośmieszany przez takich ludzi, jak powyższa pani ,,dziennikarka". Tak niestety wygląda rzemiosło dziennikarskie, jeżeli zamiast wykształconego, znającego jakiekolwiek zasady etyczne, dziennikarza, wolimy obsadzać na takich stanowiskach osoby, które chcą sobie być dziennikarzami.

 • flagusek

  Oceniono 72 razy 54

  Mamy odpowiedź Melanii Trump !!!!!

  Droga Paulino.
  Teraz dopiero przejrzałam na oczy. Naprawdę on tak mówił o kobietach ???? Kiedy ??? Jak ??? Czemu ja nic nie wiem.
  Naprawdę jestem bardzo nieszczęśliwa w naszym małżeństwie.... on nie kocha mnie ... ja nie kocham jego. To tylko biznes. Nic więcej.....
  Jak żyć w takim małżeństwie???? Proszę o radę .... Ktoś to miał czterech mężów ... Musi być autorytetem w tej dziedzinie....
  Naprawdę mam też czego sie wstydzić. Że występowałam bez ubrania .... parodia westernu..... że mówi to ktoś kto robił dokładnie to samo.
  Źdźbło widzi w oku bliźniego .... Ale belki w swoim nie zauważa......

 • pik111

  Oceniono 42 razy 34

  Młynarska jako feministka głosi wolność wyboru kobiety co do swojego życia
  a w tym ohydnym, pełnym nienawiści i wulgaryzmów liście odbiera to prawo
  Pani Melanii i jeszcze ten idiotyczny atak na jej udział w erotycznych filmach.
  Obrażanie drugiej kobiety w taki sposób to taplanie się we własnych fekaliach.
  Przyjemnej kąpieli pani młynarska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX