Isabel Marcinkiewicz napisała książkę. Szykuje się skandal? "To moja prawdziwa historia, bez cenzury"

Isabel Marcinkiewicz napisała książkę, w której opisała swoje życie. Jak zapewnia, będzie to opowieść bez cenzury.

Isabel Marcinkiewicz znana jest głównie ze związku z politykiem, Kazimierzem Marcinkiewiczem. Związek był bardzo medialny, czemu wydatnie przysłużyła się postawa małżeństwa, chętnie rozmawiającego z prasą kolorową i uczestniczącego w sesjach zdjęciowych.

Równie medialny był ich rozwód, choć w tym czasie Marcinkiewiczowie już z mniejszym entuzjazmem odnosili się do mediów publikujących kolejne szczegóły ich rozstania.

Teraz Isabel Marcinkiewicz na Facebooku zapowiedziała swoją książkę, "Zmiany", w której - jak deklaruje - znajdzie się jej "prawdziwa historia".

Zapewne wielu z państwa kojarzy mnie z prasy kolorowej lub związku z byłym politykiem. Niemniej zapewniam, że moje życie jest dużo ciekawsze. W związku z tym zapraszam państwa do przeczytania mojej nowej książki zatytułowanej "Zmiana". Jest to moja prawdziwa historia, bez cenzury. Mam nadzieję, że uda mi się państwa wzruszyć, zastanowić i zainspirować - powiedziała.

 Isabel Marcinkiewicz była drugą żoną byłego premiera. Małżeństwo trwało do 2009 do 2016 roku, choć - jak niedawno zdradziła Isabel - mąż zostawił ją niemal 4 lata temu przed Wielkanocą.

Siedzimy w mieszkaniu. Oglądamy mecz. Kończy się mecz, on bierze walizkę i wychodzi. Zamroziło mnie to. Powiedziałam, że jeśli wyjdzie to złamie mi serce i wtedy drzwi się zamknęły - mówiła wtedy.

JZ

Więcej o:
Komentarze (166)
Isabel Marcinkiewicz napisała książkę. Szykuje się skandal? "To moja prawdziwa historia, bez cenzury"
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 141 razy 129

  Na pewno inspiracją dla mnie będzie jakaś głupia dziunia. Już idę do empiku 😃

 • Gość: Ma

  Oceniono 76 razy 56

  Najpierw rodzine rozbila, a teraz sie uzala nad soba. No I ta reka, Bez kitu, jak dlugo bedzie ja w tej szynie trzymala, sciema na maxa

 • Gość: i.l

  Oceniono 47 razy 41

  Rodziny nie rozbiła, bo to Marcinek był idiotą i poleciał na to pustogłowie. Nie musiał.
  Zdarzają się śmieszni ludzie, ale taką głupotą jaką się wykazała ta para, to rzadkość.

 • Gość: Ma

  Oceniono 41 razy 35

  Przeciez to oczywiste, ze dla kasy z nim byla, jak w Goldman Sachs pracowlal w Londku , to bylo wszystko ok. Obydwoje siebie warci.

 • kepwald

  Oceniono 38 razy 28

  Młode dziewczę , które pozwala by dla niej starszy gość zostawił chorą żonę to wzruszające. Zgubię buty biegnąc by kupić książkę. Za swoje postępki się płaci.

 • kunwyscigowy

  Oceniono 26 razy 24

  Już zapieprzam do biblioteki po to dzieło! - będzie leżeć na górnej półce koło "jak wygladać dobrze po 40stce" Ibisza, "Sexi mama" Cichopek, I Nargal "spowiedz przygłupa" czy jakoś tak...

 • fabricated

  Oceniono 23 razy 23

  Kolejna Pani, która jest znana z tego, że jest znana.
  Koniecznie trzeba przeczytać jej życiorys.

 • baby1

  Oceniono 25 razy 19

  Na dupie można nieźle zarobić zarówno przed, w trakcie jak i po. Biedulka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX