Angelina Jolie w 2005 adoptowała Zaharę. Teraz jej biologiczna matka chce się z nią spotkać. "Myślę o niej każdego dnia"

Mentewab Dawit Lebiso, biologiczna matka pochodzącej z Etiopii Zahary Jolie-Pitt, za pośrednictwem mediów prosi o spotkanie z córką. Dziewczynkę oddała 12 lat temu z powodu złych warunków do życia.

Angelina Jolie jest matką szóstki dzieci, spośród których trójka pochodzi z adopcji. W 2005 rodzina aktorki związanej już wówczas z Bradem Pittem, powiększyła się o pochodzącą z Etiopii półroczną dziewczynkę, która otrzymała imię Zahara. Początkowo mówiło się, że jej biologiczna matka zmarła na AIDS, jednak po pewnym czasie na jaw wyszło, że kobieta wciąż żyje. Ponieważ nie było jej stać na utrzymanie dziecka, trafiło ono do sierocińca.

Po latach 31-letnia obecnie Mentewab Dawit Lebiso za pośrednictwem DailyMail.com postanowiła zaapelować do Jolie, aby aktorka umożliwiła jej spotkanie z córką. Jednocześnie podkreśliła, że zależy jej wyłącznie na dobru dziecka, dlatego żąda, aby po rozstaniu z Bradem Pittem to gwiazda została jedynym opiekunem prawnym dziecka.

 

Ciągle za nią tęsknię. Myślę o niej każdego dnia i marzę, żeby usłyszeć jej głos i zobaczyć jej twarz. Wiem, kiedy są jej urodziny, ale zawsze wtedy jestem smutna, bo nie mogę ich obchodzić razem z nią. Tak bardzo chciałabym z nią świętować urodziny i inne szczególne okazje - powiedziała w wywiadzie.

Kobieta nadal mieszka w warunkach, w których wychowanie dziecka byłoby trudne, dlatego przekonuje, że swojej decyzji nie żałuje i cieszy się, że gwiazda zapewniła jej biologicznej córce dobrobyt.

Angelina była dla niej matką bardziej niż ja. Była przy niej odkąd była dzieckiem, ale to nie znaczy, że za nią nie tęsknię. Chciałabym mieć z nią regularny kontakt. Chcę, żeby Zahara wiedziała, że ma matkę, która kocha ją równie mocno, jak Angelina. Wiem, że jej życie jest w innym kraju przy Angelinie i że mówi w innym języku niż ja. Ma życie, jakiego ja nigdy bym jej nie zapewniła, ale nadal chciałabym mieć z nią kontakt. Chciałabym zobaczyć jej twarz. Wyrosła na piękną kobietę i jestem z niej taka dumna - powiedziała.

Podczas rozmowy wielokrotnie zapewniała, że zależy jej wyłącznie na poznaniu własnej córki. Przez blisko 12 lat, kiedy Zahara była wychowywana przez Jolie i Pitta, biologiczna matka nie doczekała się (ani nie oczekiwała) żadnego wsparcia finansowego ze strony pary.

Wszyscy kiedyś umrą, a zanim ja odejdę, chciałabym, żeby dowiedziała się o mnie wszystkiego i żeby wiedziała, że wciąż ma rodzinę w Etiopii. Chciałabym poprosić Angelinę, żeby pozwoliła mi z nią porozmawiać. Chyba nie proszę o zbyt wiele.

MK

Więcej o:
Komentarze (25)
Angelina Jolie w 2005 adoptowała Zaharę. Teraz jej biologiczna matka chce się z nią spotkać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: aga

  Oceniono 42 razy 16

  Tylko ta pani nie zdaje sobie sprawy, że dodatkowo burzy spokój dziecka, które i tak ostatnio nie miało lekko... A dziennikarze dla kasy zrobią wszystko. Zahra to człowiek, potrafi czytać, myśleć, przeżywać. Po kiego diabła publicznie ogłaszać takie sprawy? Może jeszcze powiedzą, że to dla dobra dziecka, kobiety, sprawiedliwości, prawdy itp dyrdymały? No, to zobaczymy, co Zahra powie na ten temat za 10-15 lat, jak się czuła...

 • baby1

  Oceniono 7 razy 3

  Córuś pożycz mi milion dolarów bo mi tak ciebie brakuje, że sama nie jestem w stanie pracować.

 • Gość: Iza

  Oceniono 1 raz 1

  A ja uwazam, ze matce pomimo uplywu lat moze wciaz brakowac dziecka. W koncu nosila je pod sercem, urodzila i wykarmila-to wiez na cale zycie. Nie wiemy w jakiej byla sytuacji, to nie oceniajmy tak latwo. Ja nigdy nie oddalabym mojego dziecka, ale nie chce oceniac powodow innych. Czasem sytuacja jest bardziej zlozona niz sie wydaje.....

 • Gość: mops

  Oceniono 3 razy -1

  nie-sa-mo-wi-te! a ja dziś rano patrzyłem sobie w majtki i teraz jestem w pracy i ciągle myślę o tym, że chciałbym się ze sobą znowu spotkać. co na to świat? ludzie! co o tym myślicie?!!!

 • starszy-65

  Oceniono 17 razy -1

  Dla mnie jest jasne, że powinna adoptować matkę swojej córki, jej ojca i całą rodzinę to by miała wesoło.

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy -2

  News dnia co tez wyczynia stuknięta gwiazda debilnych amerykańskich filmideł.

 • uzdek98

  Oceniono 21 razy -3

  akurat ja jakis bachor ochodzi...kasiora moze wpadnie od andzeli..

 • strach_sie_bac

  Oceniono 11 razy -5

  "Dziewczynkę oddała 12 lat temu "
  "Wyrosła na piękną kobietę"

  12-letnia kobieta ... ręce opadają, niektórzy dorośli jednak nie powinni mieć potomstwa pewnie wg mamuśki biologicznej powinna już zakładać rodzinę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX